hello stranger
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r
aurelie
diosmio
vincent
dAuvergne
robert
myre
laura
audrey

Śmiertelnie (nie)poważna Molly M.

job
Właścicielka zakładu pogrzebowego

feelings
Kocha Krzysia

and more
i dobrze jej z tym

Molly Murphy
27 lat
167 cm
mieszka w Queen Anne

2020-10-13, 22:52

Molly Murphy
27 letnia blondynka mieszkająca w Seattle od urodzenia. Córka adwokata wychowana w rodzinie wielodzietnej. Rozwódka i właścicielka zakładu pogrzebowego, w którego posiadanie weszła po wygranej na loterii. Dość nietypowy pomysł na biznes ale mimo sceptycznych uwag na początku całkiem nieźle się jej powodzi. Kogo szukam? Znajomych z lat szkolnych, przyjaciół i wrogów. Byłego, który zatruwał jej życie przez 2 lata związku. To toksyczne małżeństwo sprawiło, że Molly praktycznie odcięła się od wszystkich. Tak, szukam zazdrośnika. Być może szukam lekarza bo pewnie korzystała z usług psychologa/psychiatry. Molly ma koty więc znajomy weterynarz też się przyda. A na koniec dorzucę, że chętnie poznam kogoś z branży
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:Słońce
MULTI:Brak

job
kelnerka w the little darlings

feelings
love you now, but not tomorrow

and more
wrong to steal, but not to borrow

Laetitia Atherton
24 lata
165 cm
mieszka w South Park

2020-10-13, 22:54

chętnie podrzucę Lettie :happy:
Mów mi:-
MULTI:-

job
fałszerz i artysta

Isaac White
30 lat
185 cm
mieszka w South Park

2020-10-13, 22:55

:hello: Może coś dla Ajzaka się znajdzie? <3 Myślę, że doceniłby nietypowy na biznes :lol:
Mów mi:Pitt
MULTI:andrew, vincent

job
Barmanka

feelings
A co to?

and more
Mniejsza o to...

Kira Hale
29 lat
178 cm
mieszka w Chinatown

2020-10-13, 22:56

A ja mogę dać Kirę. Może spotkały się w winiarni i Kira jako doświadczona barmanka zaproponowała jej co nie co? :serducho:
Mów mi:White

job
Rezydentka kardiologii

feelings
Trudno stwierdzić czy to w jej sercu panuje

and more
większy bałagan, czy jednak w rodzinie

Maeve Thompson
27 lat
169 cm
mieszka w Columbia City

2020-10-14, 00:14

Obie pochodzą z rodzin o podobnym statusie majątkowym, są w podobnym wieku i są "córeczkami tatusia", choć Mae próbuje się aktualnie od tego odciąć. Co powiesz na przyjaźń od dzieciństwa? :serducho:

job
funeral planner.

feelings
there's no love.

and more
it's fantasy.

Saoirse Hughes
27 lat
170 cm
mieszka w Belltown

2020-10-14, 03:28

Jestem z branży, ten sam rocznik (i nawet miesiąc urodzenia), na dodatek z bogatej rodziny. Koleżanki ze szkolnej ławki? Przyjaciółki? :lol:
Mów mi:Sao

job
Kosmetyczka

feelings
Układam swoje życie

and more
na nowo, ze Sky'em

Mikaela Harker
24 lata
165 cm
mieszka w South Park

2020-10-14, 11:02

Ja też bym coś chętnie dla Mikaeli chciała:)
Mów mi:Kiedyś mówiono mi żelek :3
MULTI:....

job
jeździ na motocrossie

feelings
and if we only die once

and more
I wanna die with you

Skylar Woffinden
27 lat
187 cm
mieszka w South Park

2020-10-14, 13:07

ten niezręczny moment, kiedy zawodowo jeździsz na crossie i na instagramie twoje posty lajkuje właścicielka zakładu pogrzebowego <3 :lol: spodobał mi się cholernie ten zbieg okoliczności (?) i koniecznie chcę tu pozytyw! 8-)
Mów mi:agu
MULTI:brak

job
Właścicielka zakładu pogrzebowego

feelings
Kocha Krzysia

and more
i dobrze jej z tym

Molly Murphy
27 lat
167 cm
mieszka w Queen Anne

2020-10-14, 13:52

Lettie – obie kochają zwierzaki i na tym głównie proponuję oprzeć znajomość. Wspólne protesty itp. – jestem za!

Isaac – przeczytałam kp : D i pierwsze na co wpadłam to znajomość, która zaczęła się od podrobienia dowodu dla Molly. Był jej potrzebny żeby kupować niewinne piwko w barze - co Ty na to?

Kira - chcesz zostać moim kompanem od kielicha na dłużej? ;)

Mae – ten sam rocznik, w mieście od zawsze – mogłyśmy razem chodzić wiele lat do jednej szkoły/klasy i ciągle podtrzymujemy kontakt.

Sao – my się znamy, jesteśmy dogadane.

Miki – nie mam szczerze pomysłu. Hmm… Molly jest po rozwodzie i jeśli odpowiada Ci znajomość z jakiejś terapii dla kobiet po „przejściach” to ja się na to pisze.

Sky – jeśli Pani wyżej zgodzi się na taką relke to znam Cię dobrze z jej opowieści lub opcja nr.2 – mieliśmy kiedyś drobną stłuczkę, która skończyła się kawą ;) wybieraj !
Mów mi:Słońce
MULTI:Brak

job
jeździ na motocrossie

feelings
and if we only die once

and more
I wanna die with you

Skylar Woffinden
27 lat
187 cm
mieszka w South Park

2020-10-14, 14:07

jeżeli przyszła żonka się zgodzi, to wybiorę pierwszą opcję 8) albo można to właściwie połączyć w jedno! doszłoby do tej stłuczki, a na przeprosinowej kawie wyszłoby, że to ten sam gość, o którym Miki opowiadała Molly :dance:
Mów mi:agu
MULTI:brak

job
Kosmetyczka

feelings
Układam swoje życie

and more
na nowo, ze Sky'em

Mikaela Harker
24 lata
165 cm
mieszka w South Park

2020-10-14, 14:40

W sumie dobry pomysł:)
Mów mi:Kiedyś mówiono mi żelek :3
MULTI:....

job
fałszerz i artysta

Isaac White
30 lat
185 cm
mieszka w South Park

2020-10-14, 22:00

Pasuje! Możemy to w fabule kiedyś pociągnąć dalej <3
Mów mi:Pitt
MULTI:andrew, vincent

job
Rezydentka kardiologii

feelings
Trudno stwierdzić czy to w jej sercu panuje

and more
większy bałagan, czy jednak w rodzinie

Maeve Thompson
27 lat
169 cm
mieszka w Columbia City

2020-10-15, 11:43

Super, mi pasuje. :serducho: Pewnie Mae zupełnie nie rozumie jej pomysłu z zakupem zakładu pogrzebowego. W życiu nie wpadłaby na pomysł, że Molly mogłaby pójść taką ścieżką kariery :lol: Jak będziesz miała czas na grę, to daj znać :dumb:

job
Barmanka

feelings
A co to?

and more
Mniejsza o to...

Kira Hale
29 lat
178 cm
mieszka w Chinatown

2020-10-15, 21:08

Molly Murphy napisał/a
Kira - chcesz zostać moim kompanem od kielicha na dłużej? ;)

No pewnie, czemu nie <3 ^^
Mów mi:White

job
Prokurator rejonowy

feelings
I only miss you when I'm breathin'

and more
You are the colour that I'm bleedin'

Rain Evans
36 lat
165 cm
mieszka w Belltown

2020-10-16, 14:57

A jak u nas?
Idziemy w negatyw, czy może wolisz mimo wszystko jakiś pozytyw?

Rain jest o 8 lat starsza i kiedy Desmond i Peny się pobrali miała jakieś 15 lat? 16? Molly była znacznie młodsza i być może miała za złe ojcu, że rozwiódł się z jej matką i żeni się po raz drugi? Mogła więc za Ran i Stormem (Isaac White) nie przepadać. A może była pozytywnie nastawiona do ich rodziny? Może trzymali się razem, bo pewnie dla każdego z nich był to dziwny i trudny czas. Jak to widzisz?
Mów mi:Myre#4344
MULTI:Robert, Sookie, Fiona

Odpowiedz do tematu