hello stranger
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r
aurelie
diosmio
vincent
dAuvergne
robert
myre
laura
audrey


Ariel Darlingjob
Where'd you wanna go?

feelings
How much you wanna risk?

and more
I'm not looking for somebody with some superhuman gifts

Ariel Darling
27 lat
170 cm
mieszka w Portage Bay

2020-08-02, 00:49


Kalendarz Ariel Darling
Bycie kobietą jest gorsze od bycia rolnikiem - mamy tyle roboty z plewieniem i pryskaniem upraw: trzeba depilować nogi woskiem, golić pach, skubać brwi, ścierać pumeksem stopy, złuszczać i nawilżać naskórek, oczyszczać pory, farbować odrosty, malować rzęsy, piłować paznokcie, masować cellulitis, gimnastykować mięśnie brzucha. W dodatku te wszystkie zabiegi są tak precyzyjne, że wystarczy kilka dni, aby się całkiem zapuścić.
Mieszkanie, praca i nowi znajomi. Nawet nie wie jak doszło do tego, że podróż do Seattle z krótkiego wypadu przerodziła się w coś bardziej stałego.

1 - I'M IN A NEW YORK STATE OF MIND Początek sierpnia 2020 / NY 2 - MOUNT RAINIER NATIONAL PARK Sierpień 2020 / Sunrise 3 - Showbox Sodo Sierpień 2020 / bar 4 - One Fine Day Koniec sierpnia 2020 / mieszkanie Darling 5 - Tractor Tavern Wrzesień 2020 / Ballard Ave NW 6 - Columbia City Veterinary Wrzesień 2020 / Columbia City, southeast Seattle

W ostatnim czasie miała nieco pod górkę. Kontuzja na górskim szlaku utrudniła jej życie w mieście, w którym jeszcze nie miała tak wielu znajomych. Zaczęła też wątpić w ludzi, kiedy znalazła szczeniaka przywiązanego do drzewa, którego ku swojemu zaskoczeniu adoptowała. Poszukiwania ojca również pozostały w tyle, za to nawiązała kilka nowych ciekawych znajomości. Co z nich wyniknie? Przekonamy się.

7 - KING 5 tv Październik 2020 / garderoba 8 - asylum - wejście & szatnie cd. Halloween 2020 / Seattle Horror Story 9 - WHEN THE WIND BLOWS, AND THE RAIN FEELS COLD Początek listopada 2020 / dom Ariel 10 - I co ja robię tuuu? Co ty tutaj robisz? Listopad 2020 / Lodowisko 11 - KING 5 tv Początek grudnia 2020 / Kawiarnia 12 - I WANNA TAKE YOU TO THE MOON AND NEVER COME BACK Grudzień 2020 / Tajemnicze miejsce 13 - Ariel sama w Seattle Grudzień 2020 / Święta w mieszkaniu Sao 14 - Ariel sama w Seattle 2 Grudzień 2020 / Retrospekcja (?)

Końcówka roku przeplatana była dobrymi i złymi momentami. Uświadomiła Darling, że od teraz Halloween najlepiej będzie spędzać we własnych czterech ścianach - tak dla bezpieczeństwa. Walczyła też z reakcją alergiczną powstałą w wyniku niewinnego kłamstwa jakie pielęgnowane było na jej oczach, w rezultcie którego straciła jednego znajomego robiąc sobie też przerwę od tinderowych relacji... no może poza jedną, bo kiedy odezwała się do niej kobieta, miała w sobie coś co nie pozwoliło jej odmówić (całe szczęście!) Fakt, że w samym środku Seattle natknęła się na swojego ex-męża, co rozpoczęło serię dziwnych spotkań uczynił końcówkę roku zaskakującą, ale również niepokojącą. Marzyła o wyrwaniu się choć na chwilę dlatego kupiła bilety do Kalifornii i czekała na okazję, by je wykorzystać.

15 - LAUGHTER IS TIMELESS, DREAMS ARE FOREVER Styczeń 2021 / Disneyland - Anaheim, Kalifornia 16 - WE MUST BE OVER THE RAINBOW... Styczeń 2021 / Snoqualmie, WA 17 - TIPSOO LAKE Styczeń 2021 / Mount Rainier National Park 18 - Porozmawiajmy o pogodzie Styczeń 2021 / KING 5 TV 19 - THE ONE WITH THE BURNING BOAT Luty 2021 / Portage Bay 20 - VR DATES ARE BETTER THAN REALITY Luty 2021 / vr boat scene 21 - Clouds of mystery pourin confusion on the ground Luty 2021 / weather alert 22 - Take courage when the road is long Retrospekcja / Mount Rainier National Park 23 - Siedemnaście dni później Luty 2021 / weather alert
Spoiler:

Kod:
<b>[URL=link]nazwa[/URL]</b> opis opis opis <table><div class="cal0"><div class="cal6">   rozgrywka #1   </div>     <img src="LINK DO PROSTOKĄTNEGO GIFKA" class="cal1-img"> <div class="cal2"> <div class="cal3"> <h1>z kim</h1>       <h2>imię i nazwisko</h2></div> <div class="cal3"> <h1>gdzie</h1>       <h2><a href="LINK DO ROZGRYWKI">miejsce rozgrywki</a></h2></div> <div class="cal4">    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.  </div>     <div class="cal5">   trwa  / zakończona </div>          </div></div></table>

Mów mi:ancy
MULTI:Pola Hudson , Lexy Cotterman
 job
Where'd you wanna go?

feelings
How much you wanna risk?

and more
I'm not looking for somebody with some superhuman gifts

Ariel Darling
27 lat
170 cm
mieszka w Portage Bay

2020-08-03, 21:37


HAZEL BUTLER
Dopiero na lotnisku zdradziła jej sekret, którym było miejsce docelowe ich wycieczki. Sześć godzin i kilka drinków później w końcu opuściły pokład samolotu, by złapać taksówkę, która dowiozła kobiety do hotelu. — Jutro na śniadaniu widzę się z mamą, choć teraz zastanawiam się, czy nie powinnam umówić się z nią dopiero na obiad. Noc jeszcze młoda, a to miasto nigdy nie śpi — uśmiechnęła się porozumiewawczo do Hazel, kiedy przekroczyły próg niewielkiego apartamentu, w którym znajdowały się dwie sypialnie. Podróż była trochę męcząca, ale Darling szybko uznała, że na nogi postawi je jakaś dobra kolacja na mieście, a później… niech się dzieje co chce!
zakończona
BLAKE GRIFFITH
Piekące uczucie oraz natężający się ból tylko uświadamiał ją w tym, że powinna zadzwonić po pomoc. Problem w tym, że kiedy szukała telefonu odkryła, że ziścił się najgorszy możliwy scenariusz. Ucierpiał i on podczas upadku. Wiedziała, że jeśli chce dotrzeć ponownie do parkingu w Sunrise musi zrobić to sama. Mdliło ją na myśl o pokonaniu ponad dwóch kilometrów z kostką puchnącą na poczekaniu. Wiedziała, że będzie to istną katorgą... właściwie mogło być. Na jej drodze pojawił się tajemniczy i pomocny Bruce Wayne, a powrót nie okazał się tak straszny jak początkowo zakładała.
zakończona
Dean Fitzgerald
Jej spojrzenie zatrzymało się na mężczyźnie, który znajdował się w tym samym klubie. Mężczyźnie, którego znała, a przynajmniej przez parę lat tak się jej wydawało. Wtedy jednak byli jeszcze dzieciakami, a później uderzyła w nich brutalna rzeczywistość. Oskarżenia, poważne zarzuty, sprawy, które bała się zrozumieć. W myślach pojawiły się pytania, które bała się zadać mu wprost, bo nie chciała znać odpowiedzi. Jeśli to mogła być prawda, nie chciała jej znać. Dlatego, gdy kontakt nagle się urwał, a ona odkryła dlaczego, postanowiła zamilknąć i tej ciszy nie przetrwała do dziś. Teraz jednak był tutaj na wyciągnięcie ręki i mogła zapytać o to co niezrozumiałe.
zakończona
CHANDLER JONES
(...)Wciąż jednak kulała jak jakaś ciamajda, więc kiedy rozległ się dzwonek do drzwi gość musiał sobie trochę poczekać nim mu otworzy. Uprzedziła jednak mężczyznę, że jest nieco poszkodowana po ostatnim samotnym wypadzie, więc powinien jej wybaczyć. — Wpuszczam tylko przystojnych, zabawnych mężczyzn z kebabami, kwalifikujesz się? — zapytała nim otworzyła drzwi i dopiero po chwili uchyliła je wpuszczając Chandlera do środka. — W samą porę! Zaczęłam przygotowywać nam mrożoną kawę — oznajmiła człapając niezdarnie do kuchni. W domu nie wspomagała się już kulami, bo zaczęły ją irytować.
zakończona
Mów mi:ancy
MULTI:Pola Hudson , Lexy Cotterman
 job
Where'd you wanna go?

feelings
How much you wanna risk?

and more
I'm not looking for somebody with some superhuman gifts

Ariel Darling
27 lat
170 cm
mieszka w Portage Bay

2020-09-11, 15:35


Saoirse Hughes
Przybyła do tego lokalu nie bez powodu. Może nie widziała jeszcze swojego ojca na oczy, ale kilka wiadomości na jego temat już zgromadziła. Nie potrafiła ignorować informacji, że od jakiegoś czasu osoba z takimi personaliami pojawiała się w tym lokalu. Zazwyczaj tego dnia, o tej porze. Postanowiła wcisnąć ten bar w swój grafik. Przychodziła w to miejsce, sięgała po drinka i obserwowała. Łapała się na tym, że pośród starszych mężczyzn doszukiwała się jakiegoś podobieństwa. Czy któryś z nich mógł być jej ojcem? Nie spodziewała się, że podczas swoich poszukiwań naprawdę wpadnie jej w oko siostra znajoma twarz - Saoirse.
zakończona
Mów mi:ancy
MULTI:Pola Hudson , Lexy Cotterman
 job
Where'd you wanna go?

feelings
How much you wanna risk?

and more
I'm not looking for somebody with some superhuman gifts

Ariel Darling
27 lat
170 cm
mieszka w Portage Bay

2020-09-17, 14:37


Ryder Pearson
Zaliczając klasyczne one night stand nie zastanawiasz się, czy jesteś z kimś dopasowany charakterami, czy bardziej jak pies z kotem... tutaj dosłownie spotykając się po jednej przypadkowej nocy nastąpiło starcie kot vs pies. Kto wie, może te przybłędy się polubią? Pytane, czy Ryder i Ariel dadzą im ku temu okazję?
zakończona
Mów mi:ancy
MULTI:Pola Hudson , Lexy Cotterman
 job
Where'd you wanna go?

feelings
How much you wanna risk?

and more
I'm not looking for somebody with some superhuman gifts

Ariel Darling
27 lat
170 cm
mieszka w Portage Bay

2020-11-13, 15:47


Judah Hirsch
Czuła się tak jakby utknęła w patowej sytuacji bez wyjścia, bo żadne rozwiązanie nie miało sprawić jej przyjemności. — Przez kilka miesięcy zmuszałeś mnie do bycia twoją żoną na papierku, a teraz wspaniałomyślnie chcesz udawać, że się nie znamy — tak, przecież jej domeną była przekorność — wolne, kurwa, żarty — zacytowała, a ironiczny uśmiech zagościł na jej twarzy, kiedy posłała mu w lustrze krótkie spojrzenie. Oczywistym było, że odpowiadał jej taki stan rzeczy, ale przecież nie potrafiła zamilknąć, kiedy on o to poprosił. Nie, nie i jeszcze raz nie.
zakończona
ASYLUM HALLOWEEN
To miała być tylko niewinna halloweenowa zabawa i pomoc w walce ze stresem, którego nabawiła się rok wcześniej; cóż... miała być, ale sprawy przybrały zupełnie inny obrót.
zakończona
Blake Griffith
Dopiero wtedy dostrzegła nieodebrane połączenia i wiadomości. Nie potrafiąc ubrać w słowa tego co miało miejsce zaakceptowała fakt, że to on brał winę na siebie; na wyjaśnienia przyjdzie pora skoro zgodziła się z nim zobaczyć. To może trochę nie w porządku, że tak go wykorzystała, ale wizja uzupełnienia zapasu pianek (który magicznie wyparował) wydawała się zbyt kusząca. Czy miała wyrzuty sumienia? Nope, ani odrobiny - jeszcze, z resztą sam odezwał się jako pierwszy przyjmując całą winę na siebie, a ona nie czuła potrzeby odkrywania wszystkich kart na starcie, bo prawdę mówiąc nie musiał przepraszać. Nie miał za co.
zakończona
Mów mi:ancy
MULTI:Pola Hudson , Lexy Cotterman
 job
Santa Claus is coming to town

feelings
He's making a list and checking it twice

and more
He's gonna find out who's naughty and nice

Santa Claus
99 lat
180 cm
mieszka w Portage Bay

2020-12-08, 21:15

PREZENT


DLA: Ariel Darling

OD: J.H.Cytat
w razie gdybyś zatęskniła za świątecznym klimatem Nowego Jorku.
Mów mi:Santa Claus
MULTI:Rudolf Czerwononosy
 job
Where'd you wanna go?

feelings
How much you wanna risk?

and more
I'm not looking for somebody with some superhuman gifts

Ariel Darling
27 lat
170 cm
mieszka w Portage Bay

2020-12-13, 15:44


Judah Hirsch

(10)

lodowisko

Dłuższą chwilę przyglądała się własnemu odbiciu popijając kawę i obmyślając milion wymówek jakie mogłaby mu podesłać w krótkiej wiadomości telefonicznej, ale żadnej z nich nie potrafiła wcielić w życie. Chcesz się z nim spotkać - jej myśli kpiły sobie z niej raz po raz, a ona nawet przed samą sobą nie potrafiła tego przyznać. Była zbyt uparta, ale on już coś na ten temat wiedział, prawdopodobnie więcej niż by chciał.

#spróbujęcięniezabić #trzymająsięzarączki #jakdzieci
zakończona
June Hughes
(...) później złapała taksówkę i pognała prosto do pracy. Nie miała nawet czasu, by spokojnie napić się kawy, dlatego wtargnęła do kawiarni mieszczącej się w budynku telewizji i zamawiając swoją ulubioną usiadła przy jednym ze stolików. Miała jeszcze godzinę luzu, ale była zbyt zmęczona by biegać po mieście, a powrót do domu był całkowicie nieopłacalny. Upijając ostrożnie łyka gorącej kawy odetchnęła z ulgą i sięgnęła po swój telefon, by przejrzeć wiadomości, maile i nawet social media. Wiadomości poszły sprawnie, poczta już nieco gorzej, a tindera ostatecznie nie chciało się jej komentować i leciała tylko przesunięciami w lewo. Odrywając na chwilę spojrzenie od telefonu dostrzegła wkraczającą do pomieszczenia June. Nie znały się zbyt dobrze, ale na tyle by Darling uniosła rękę i pomachała jej nienachalnie na przywitanie, uśmiechając się przy tym delikatnie.

#wścibskasiostra #podejrzliwabestia #przesłuchanie
przerwana
Adelaide Callaway
Tinderowe przesunięcie Adelaide było dla Ariel zaskoczeniem, dlatego nim na nie odpowiedziała minęło sporo czasu, które w dużej mierze poświęciła na wpatrywanie się z niedowierzaniem w wyświetlacz swojego telefonu. Nigdy nie umawiała się z dziewczynami i tym razem też nie zamierzała… dlatego w dużym stopniu nie rozumiała co robiła pod barem czekając właśnie na dziewczynę z tindera, której nie tylko odpowiedziała pozytywnym przesunięciem, ale też sama z własnej nieprzymuszonej woli do niej napisała. Co takiego szczególnego było w Callaway, że sama Darling skusiła się na to spotkanie? Przez cały ten czas trzymała się dwóch słów, które były kluczem i pewną motywacją, by nie stchórzyć i rzeczywiście pojawić się na ustalonym spotkaniu - tajne miejscówki. Ciekawość wzięła górę...

#cojestgrane #pierwszarandkazdziewczyną #tajnamiejscówka
zakończona
Mów mi:ancy
MULTI:Pola Hudson , Lexy Cotterman
 job
Where'd you wanna go?

feelings
How much you wanna risk?

and more
I'm not looking for somebody with some superhuman gifts

Ariel Darling
27 lat
170 cm
mieszka w Portage Bay

2020-12-18, 15:16


CHRISTMAS
Naprawdę lubiła ten cały świąteczny zgiełk - ubieranie choinki, wybieranie prezentów, dekorowanie, ba! nawet pieczenie babeczek w tym okresie wychodziło jej całkiem nieźle. Może denerwowały ją nieco dzieci zaślepione wiarą w Świętego Mikołaja, ale to raczej nie kwestia wiary (którą sama kiedyś posiadała), ale niechęć do dzieci, która pomimo magicznego okresu wciąż się w niej tliła. Kiedy warunki atmosferyczne zmusiły ją do pozostania w Seattle na krótką chwilę zgubiła Ducha Świąt, ale odwiedziny na Świątecznym Jarmarku pomogły jej go odzyskać, a Sao dała jej nadzieje na spędzenie całkiem miłego świątecznego wieczoru. Co mogło pójść nie tak?
zakończona
Judah Hirsch
Och Darling, coś ty sobie myślała? Pukanie do drzwi rozległo się po domu potwierdzając, że Judah wcale sobie z niej nie kpił. Jeśli miała być szczera, nawet po tej wymianie wiadomości - pisanych przy akompaniamencie kojących świątecznych nut i likieru kawowego - nie spodziewała się, że faktycznie się u niej pojawi. Zeszła z kanapy nie mogąc wyzbyć się zdziwionego wyrazu twarzy, poprawiła swoje skarpety i getrowe spodenki, na koniec strzepując ze sweterka okruszki ciastka, które właśnie przeżuwała.
zakończona
Mów mi:ancy
MULTI:Pola Hudson , Lexy Cotterman
 job
Santa Claus is coming to town

feelings
He's making a list and checking it twice

and more
He's gonna find out who's naughty and nice

Santa Claus
99 lat
180 cm
mieszka w Portage Bay

2020-12-19, 18:38

PREZENT & PREZENT


DLA: Ariel Darling

OD: anonimCytat
Bezpiecznych świąt, niezależnie na jakim szlaku je spędzasz.
Mów mi:Santa Claus
MULTI:Rudolf Czerwononosy
 job
Where'd you wanna go?

feelings
How much you wanna risk?

and more
I'm not looking for somebody with some superhuman gifts

Ariel Darling
27 lat
170 cm
mieszka w Portage Bay

2021-01-07, 17:43


ADDIE callaway
Drobny prezent w postaci karty upominkowej do Disneylandu stał się początkiem starannego planowania lotu, hotelu w którym można zatrzymać się na noc lub dwie oraz miejsc, które koniecznie musiały zobaczyć w parku rozrywki. Jeden dzień na to to za mało, nawet dwa lub trzy wydają się niewystarczające, więc należało wybrać te, które koniecznie powinna zobaczyć Adelaide. Darling jednak bardzo się starała, by ta wycieczka przypadła jej do gustu i nawet drobne zamieszanie na lotnisku w związku z opóźnieniem lotu nie mogło zepsuć jej humoru. W końcu zajmowały miejsca na pokładzie, który przeniósł je, aż do słonecznej Kalifornii. Może przy okazji wychylą się gdzieś poza park i złapią odrobinę słońca przed powrotem do pokrytego śniegiem Seattle?
zakończona
Saoirse Hughes
Mroźne powietrze pozostawiało pieczące uczucie na jej zaróżowionych policzkach, zatarła lekko dłonie wkładając pospiesznie rękawiczki zaraz po tym jak opuściły samochód i skierowała się na tyły samochodu, by wyciągnąć ich bagaże. Droga minęła spokojnie, a w trakcie dogadzał im swoim głosem Frank Sinatra. Oczywiście były gorsze momenty, bo im bliżej gór tym utrudnienia w postaci śniegu bywały zdradliwe, ale mimo wszystko obyło się bez większych problemów i już mogły się cieszyć tym niesamowitym widokiem jaki rozpościerał się z tarasu hotelu, w którym postanowiły się zatrzymać. Właściwie Ariel postanowiła.
zakończona
  
Mów mi:ancy
MULTI:Pola Hudson , Lexy Cotterman
 job
Where'd you wanna go?

feelings
How much you wanna risk?

and more
I'm not looking for somebody with some superhuman gifts

Ariel Darling
27 lat
170 cm
mieszka w Portage Bay

2021-01-24, 09:18


phoenix farrell
Dlatego nie robiła tego, nie w tym momencie. Zatrzasnęła jedynie drzwi swojego domu, widząc stojący w oddali samochód przyjaciółki. W podskokach pokonując skrzypiący podest sprawiała wrażenie lekkiej jak piórko, radosnej istoty. Tak się czuła, gdy wybiegała na spotkanie z nią, jednocześnie pozostawiając w swojej twierdzy zbudowanej na wodzie wszelkie zmącone myśli, troski i... samotność. Już nie była samotna. — Take me away... A secret place… A sweet escape…. — to ten moment, w którym znienawidzona piosenka usłyszana o poranku nie odpuszcza i - co gorsza - wydziera się z jej ust w niekontrolowany sposób. Bestia siedzi w głowie jak zaklęta i sprawia, że w końcu zaczynasz ją nucić. To też robiła pochylając się ku rozchylonej szybie, obdarzając Phoebe swoim beztroskim uśmiechem, ale też lekką ironią skierowaną do kogoś, kto przez cały dzień klika jej w głowie repeat.
zakończona
Mów mi:ancy
MULTI:Pola Hudson , Lexy Cotterman
 job
Where'd you wanna go?

feelings
How much you wanna risk?

and more
I'm not looking for somebody with some superhuman gifts

Ariel Darling
27 lat
170 cm
mieszka w Portage Bay

2021-01-29, 16:01


Eric Milton

(18)

KING 5 TV

Jej życie toczyło się dalej, tylko słoneczną pogodę zamieniła na bardziej kapryśną. Wychodząc ze studia nie przypuszczała, że ten dzień będzie różnił się od poprzedniego. Obierając kierunek - dom, przemierzała brukowaną kostkę i przez chwile towarzyszył jej jedynie stukot obcasów. Do czasu, aż usłyszała głos. Znajomy głos.(...)W ułamku sekundy kąciki ust uniosły się ku górze, gdy tylko utkwiła spojrzenie w znajomych tęczówkach. — Americano — sięgając po Latte zwróciła się do Erica, wciąż nie znając jego imienia — nie ładnie tak zrzucać na kogoś odpowiedzialność za własne problemy z koncentracją. Fakt, że jesteś zapominalski nie zrobi ze mnie kłamczuchy — poinformowała, a pewność siebie do reszty przegoniła wcześniejsze oznaki zdenerwowania, jakie wywołała jego uwaga.
zakończona
Mów mi:ancy
MULTI:Pola Hudson , Lexy Cotterman
 job
Dla Ciebie pisałbym wierszem poezji tomik

feelings
Dla Ciebie Włoch wykrzyknąłby: MAMMA MIA!

and more
Hipnotyzujesz jak morska syrena dziewko!

Kupidyn
21 lat
140 c cm
mieszka w Portage Bay

2021-02-01, 15:57


OD: Addie
DO: mojej syrenki


nie znalazłam ładnego pierścionka tematycznego, ale mam nadzieję, że będzie pasować do naszyjnika :aww: jesteś moją ulubioną walentynką (i pewnie jedyną, ok), a mixtape był super :heart:
Mów mi:Święty Walenty
MULTI:wszystkie w seattle
 job
Dla Ciebie pisałbym wierszem poezji tomik

feelings
Dla Ciebie Włoch wykrzyknąłby: MAMMA MIA!

and more
Hipnotyzujesz jak morska syrena dziewko!

Kupidyn
21 lat
140 c cm
mieszka w Portage Bay

2021-02-02, 20:48


OD: twój osobisty dostawca kebsa
DO: najlepszej Ariel w całej Ameryce Północnej


Ariel, Ariel, ty jesteś jak zdrowie, ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię stracił! sam napisałem, ładne, nie? TE WALENTYNKOWE SPODNIE TO SAM USZYŁEM. a tak naprawdę to nie, ale mam nadzieję, że będziesz je nosić z gracją. ściskam gorąco. ale nie za gorąco. ale nadal ściskam!
Mów mi:Święty Walenty
MULTI:wszystkie w seattle
 job
Where'd you wanna go?

feelings
How much you wanna risk?

and more
I'm not looking for somebody with some superhuman gifts

Ariel Darling
27 lat
170 cm
mieszka w Portage Bay

2021-02-07, 00:23


ackley lanaghan

(19)

Burning.

Płomienie odbijały się w jej oczach, nagle zrobiło się jakby cieplej w ten chłodny wieczór. Widząc jak ten żywioł trawi drewnianą konstrukcję czuła dziwny niepokój, od którego chciałaby w tej chwili uciec, ale nie potrafiła. Stała, jakby ktoś przykuł ją do tego pomostu i jedyne co w tej chwili mogła zrobić to czekać… czekać, aż cała akcja się zakończy.
niepodjęta
Mów mi:ancy
MULTI:Pola Hudson , Lexy Cotterman
 
Wyświetl posty z ostatnich:   


Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

you're my person
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, kwiecień - 440 punktów
Trzydziestoletnia panna, urodzona i wychowana w Seattle. Studia medyczne ukończyła na uczelni wojskowej, więc panie i panowie miejcie się na baczności, bo strzelec z niej wyborowy. Nie jest najlepszą panią domu, ale za to świetnie radzi sobie za kółkiem. Uwielbia sport, trenuje boks i chętnie spędza czas na świeżym powietrzu. Jeżeli nie jesteś na jej czarnej liście, to możesz spać spokojnie.
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, kwiecień - 266 punktów
Najpopularniejszy żyd w Seattle, jeśli jesteś kobietą - ładną, długonogą i masz piękny biust - na pewno go poznałaś. Ptaki ćwierkają, że został usidlony i planuje życie u boku pewnej brunetki, jednak mamy podstawy aby w to wątpić. Przystojny, szczery do bólu, świetny lekarz, choć nieco ciężki w obyciu. Albo go kochasz albo nienawidzisz.