hello stranger
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r
aurelie
diosmio
vincent
dAuvergne
robert
myre
laura
audrey

I heard the truth was built to bend...

job
Zawodowo roztańczona

feelings
Nie czekam, aż burza minie

and more
Tylko tańczę w deszczu

Tottie Whitbread
26 lat
177 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-07-28, 10:53

Tottie Whitbread
Oficjalnie 11 lat temu przeprowadziła się z Renton do Seattle, jednak bywała tu wcześniej zarówno na turniejach tanecznych, jak i podczas pomniejszych wypadów (do których niekoniecznie komukolwiek się przyznawała).
W Seattle ukończyła szkołę średnią i pracowała w różnych miejscach, by zarobić na studia.
Obecnie działa jako instruktorka w szkole tańca, a także jest bardzo zaangażowana w działalność Domu Kultury w Phinney.
Aura Whitbread siostra bliźniaczka, której na pewno nie wygląd, ale zachowanie i upodobania dopiero zdradzają różnicę między dziewczynami. Niepowtarzalna więź, wielkie wsparcie, choć czasem przesadne matkowanie. Carl Whitbread 5 lat starszy brat, oficjalnie uznany za zmarłego, choć jego ciała nigdy nie odnaleziono Melanie Whitbread matka, nie żyje od 10 lipca 2009 roku Martin Whitbread ojciec, nie żyje od 10 lipca 2009 roku Irene Whitbread siostra Martina, mieszkająca w Seattle, która po śmierci rodziców bliźniaczek pełniła rolę opiekuna dziewczyn. Stara panna mająca kota. I inne odchyły.
Blake Griffith przyjaciel Carla; platoniczna miłość wieku nastoletniego; nauczył Tottie podstaw gry na pianinie, pomagał w nauce - wszystko w tajemnicy przed rodzicami, a nawet Aurą. Przez pierwsze dwa lata odsiadki odwiedzany przez Whitbread w więzieniu. Tottie święcie wierzy w jego niewinność. Obecnie ich kontakt w zasadzie nie istnieje. Lia Bennett znajoma z akcji charytatywnych Kentigern Hale rok temu poznany kolega, któremu łatwiej spojrzeć w oczy, bo on nie patrzy Emma Russell przyjaciółka, która wyjechała na studia do NY, spotkana po dłuższej nieobecności Pandora Baker urocza dziewczynka z babeczkami, której Pies przyniósł matki w kaczuszki należące do Tottie, mieszka po sąsiedzku Harry Thompson były Aury (ten najnowszy!), współwłaściciel Psa; mimo rozpadu związku siostry, Tottie nie ma powodów, by wieszać na nim, ekhm, psy imię i nazwisko opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Virginia Biondi kobieta-głodomór poznana na Festiwalu w West Romy Davies ciężarna kobieta poznana na Festiwalu w West Ethan Hyde + Charlotte przyjaciel Aury, przypadkowo spotkany w przedszkolu podczas zastępstwa Noah Wood nieznajomy, któremu nie pasowała muzyka country w SSDC Jess Radcliff mężczyzna, który podobnie jak Tottie został wystawiony do wiatru na randce w ciemno imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:Tottie
MULTI:Huck

job
I never dreamed

feelings
that I'd meet somebody

and more
like you

Harry Thompson
25 lat
189 cm
mieszka w Queen Anne

2020-07-29, 22:03

cześć Tottie! :happy: znać się musimy, bo bujałem się z Aurą dobry rok temu, myśląc że to może jest to coś i uda nam się spędzić ze sobą resztę życia, ale no co, to życie też nam pokazało, że jednak nie! pytanie tylko czy kiedyś mnie lubiłaś a przez nasze zerwanie przestałaś, czy wręcz przeciwnie, dalej się lubimy, a moooooże nigdy żadne z nas nie pałało do siebie jakąś sympatią? :roll:
Mów mi:nie
MULTI:-

job
Zawodowo roztańczona

feelings

and more
Tylko tańczę w deszczu

Tottie Whitbread
26 lat
177 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-07-29, 23:00

Cześć :yay:
A pozytywnie zdałeś testy, którym poddawały Cię bliźniaczki, żeby sprawdzić, czy na pewno rozpoznajesz tę jedyną? Jeśli tak, to myślę, że Tottie Cię lubiła, chyba, że przyłapała na jakimś obściskiwaniu z inną panną, o czym pewnie chciała nakablować siostrze, więc jeśli nie przekupiłeś jej niczym (groźbą, czy prośbą), to marny Twój los!
Ogólnie jednak myślę, że była raczej pozytywnie nastawiona do Harry'ego i może nawet ona namawiała Aurę, by dała mu jeszcze szansę, jak tam się pojawiały w ich związku jakieś spięcia albo inne ciche dni :hm:

job
I never dreamed

feelings
that I'd meet somebody

and more
like you

Harry Thompson
25 lat
189 cm
mieszka w Queen Anne

2020-07-29, 23:13

a gdzie tam, Harry wierny jak pies był! :lol: w takim razie on też Tottie lubił i chociaż dochodziły go słuchy, albo ona sama jego też próbowała namawiać na pogodzenie się z jej siostrą, w końcu sam uznał, że nie, to już ten moment kiedy nie ma po co, bo i tak się wszystko sypie :roll: a no i teścik jeśli zdał to pewnie jakimś cudem, bo spostrzegawczy chłopak to to nie jest!

job
Zawodowo roztańczona

feelings

and more
Tylko tańczę w deszczu

Tottie Whitbread
26 lat
177 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-07-30, 15:41

Skoro mowa o psie, to też coś o nim słyszałam... :lol:
Ten brak spostrzegawczości mógł nadrobić sprytem, bo skoro tak super gotuje, to nie wiem, czy jakimś cytrynowym specjałem nie trafił przez żołądek wprost do serca Tottie, więc mu może mrugnęła na tym teście, by nie podpadł Aurze :hihi:
Będę na Ciebie polować, żeby ta relka nie została nam tylko na papierze! <3

job
I never dreamed

feelings
that I'd meet somebody

and more
like you

Harry Thompson
25 lat
189 cm
mieszka w Queen Anne

2020-07-30, 16:29

totalnie, zapraszam!! :serducho:

job
You are the dancing queen

feelings
Having the time of your life

and more
Dig in the dancing queen

Rosie COCO Lanaghan
27 lat
170 cm
mieszka w Chinatown

2021-01-10, 16:03

Cześć koleżanko <3
dogadujemy się prawda?
Mów mi:damaris#4620

job
Zawodowo roztańczona

feelings

and more
Tylko tańczę w deszczu

Tottie Whitbread
26 lat
177 cm
mieszka w Phinney Ridge

2021-01-10, 18:46

Ooo, szefowa! Ale ekstra :D Myślę, że chyba nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy się dogadywały, ale może nie była to taka oczywistość od początku? :hm: Nie wiem, czy masz ochotę pobawić się w coś trochę bardziej skomplikowanego (dziewczyny są w tym samym wieku, więc mamy spore pole do popisu!), czy idziemy w relację opartą na wspólnym tanecznym bziku i jakiejś koleżeńskości z tego wynikającej? I jeszcze jedno: od kiedy Rosie szefuje w Seattle Swing Dance Clubie? :hm: Bo Tottie pracuje tam od ponad dwóch lat.

job

feelings

and more
Dig in the dancing queen

Rosie COCO Lanaghan
27 lat
170 cm
mieszka w Chinatown

2021-01-10, 19:04

Rosie to ma bzika na punkcie tańczenia od małego zatem mogą się znać od dawna, szczególnie gdy Rosie uczyła się tańca towarzyskiego. Mogły w jakiś sposób na początku rywalizować, choć każda sobie ostatecznie pomagała. Kiedyś przełamały lody i tak po prostu wyszło, że przyjaźnią się do teraz?
Wspólnie uczą się nowych ruchów, wspierają bo wiedzą jak bardzo niekiedy jest to ciężkie.

hmmm.... od kiedy Rosie szefuje... uważam, że to jest bardzo dobre pytanie :hm:
nie uwzględniłam tego w karcie, bo nie chciałam się ograniczyć na samym początku, ale możemy przyjąć, że kiedyś pomagała właścicielowi, który jej to zostawił bo wyjechał gdzieś tam w świat i nie wiem czy chciałabyś aby Rosie pomogła jej zdobyć pracę? poratowała kiedyś gdy inna instruktorka powiedziała, że nie przyjdzie i szybko dzwoniła do Tottie o zastępstwo, bo sama miała inne zajęcia czy coś?

job
Zawodowo roztańczona

feelings

and more
Tylko tańczę w deszczu

Tottie Whitbread
26 lat
177 cm
mieszka w Phinney Ridge

2021-01-10, 19:29

Tottie dopiero po śmierci rodziców (mając 15 lat) zamieszkała w Seattle, więc może dlatego te ich były trudne, bo jednak wbicie się w jakąś taneczną paczkę, może czasami współdzielenie partnera, nie było takie komfortowe i czasem prowadziło do spięć, szczególnie przed jakimś turniejem tańca, bo Rosie wydawało się, że Whitbread ma fory przez swoją trudną sytuację rodzinną, co nie było prawdą i Tottie udowadniając to jakoś zyskała jej sympatię? :hm:

A pomysł, że to Rosie Tottie zawdzięcza pracę bardzo mi się podoba! <3 Może pierw poleciła ją szefowi, a później, gdy ten wyjechał Whitbread pomagała jej ogarniać cały ten bajzel, który zostawił.
Koniecznie przenieśmy tę relację na fabuły! :dancing:

job

feelings

and more
Dig in the dancing queen

Rosie COCO Lanaghan
27 lat
170 cm
mieszka w Chinatown

2021-01-10, 19:32

biorę wszyściutko :heart:
mów mi kiedy i gdzie przenosimy relację na fabułę to już lecę!

Odpowiedz do tematu