hello stranger
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r
aurelie
diosmio
vincent
dAuvergne
robert
myre
laura
audrey


regulaminjob
straszę ludzi w Seattle

feelings
za pieniądze

and more
ktoś coś?

Dreamy Seattle
100 lat
210 cm
mieszka w Chinatown

2020-07-02, 19:30


regulamin
zasady na forum
  1. GŁÓWNE
1.1 Opiekę nad forum sprawuje grupa administratorów – do nich należy kierować wszystkie pytania, propozycje i skargi. Chętnie na nie odpowiemy.
1.2 Na Dreamy Seattle wszyscy użytkownicy są równi, prosimy więc o nieprowokowanie kłótni na shoutboxie, a także o zachowanie kultury słownej oraz wzajemnego szacunku.
1.3 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
1.4 Większość tematów fabularnych na forum jest zakładana z konta DREAMY SEATTLE i wszelkie prośby o nowe lokacje należy zgłosić do administracji.
1.5 Dreamy Seattle to forum typu second life - nie gramy tu więc fabuł z seriali i filmów, a postacie nie mogą też uzywać mocy nadprzyrodzonych.
  2. GRA
2.1 Grę zaczynamy, gdy karta postaci zostanie zaakceptowana przez administrację forum.
2.2 Zaraz po zaakceptowaniu karty masz trzy dni na rozpoczęcie gry fabularnej, jeżeli tego nie zrobisz – postać trafia do grupy nieaktywnych, a zajmowany przez ciebie wizerunek wraca do obiegu.
2.3 Czas na napisanie kolejnego posta fabularnego to 7 dni, po tym czasie postać trafia do grupy nieaktywnych, a wygląd zostaje wykreślony z listy zajętych wizerunków. Pozostaje on zajęty do godziny 23:59 siódmego dnia, zaś o północy można go ponownie zarezerwować.
2.4 Czas rezerwacji wizerunku to 72h z możliwością przedłużenia go o kolejne 48h (pamiętajcie, że prośby o przedłużenie należy kierować na PW Dreamy Seattle). Wyjątek stanowią osoby, które trafiły do nieaktywnych – w tym przypadku obowiązuje 24-godzinna rezerwacja wyglądu bez możliwości jej przedłużenia.
  a) Jeżeli użytkownik doda rezerwacje dodatkową na wizerunek na czas napisania posta i w tym czasie nie aktywuje postaci, kolejną rezerwację można dodać dopiero po upłynięciu 24 godzin.
2.5 Dłuższe nieobecności (czyli takie, które mogą trwać ponad regulaminowy tydzień na publikację posta) należy zgłaszać w odpowiednim temacie.
  a) Maksymalna długość nieobecności to 14 dni.
  b) Aby zgłosić nieobecność na daną postać, należy mieć na niej co najmniej 5 napisanych postów fabularnych. Nieobecności na postacie, które posiadają mniej postów fabularnych nie będą akceptowane.
  c) Po jej zakończeniu przysługuje 3 dni na napisanie posta fabularnego, po tym czasie postać trafia do grupy nieaktywnych i traci wizerunek.
  d) Nie akceptujemy powielania nieobecności. Po powrocie gracz musi napisać minimum 5 postów fabularnych, by uzyskać możliwość zgłoszenia kolejnej nieobecności.
  e) Nie akceptujemy nieobecności na postaciach, które nie napisały posta fabularnego od 7 dni.
  f) Nieobecność zgłaszamy w odpowiednim temacie wpisując pełne dane postaci. W innym przypadku może nie być ona uwzględniona.
  g) Nieobecność nie przysługuje postaciom nieaktywnym.
2.6 Na forum dozwolona jest multilokacja. Użytkownik może prowadzić dowolną liczbę rozgrywek jednocześnie, jednak prosimy o umiar, nieblokowanie graczy i zachowanie prawidłowej chronologii wydarzeń.
2.7 Zastrzegamy, że grą fabularną jest wymiana postów z innym graczem, a nie pojedynczy post wysłany w losowym miejscu. W przypadku notorycznego łamania tej zasady, administracja może udzielić graczowi ostrzeżenie i/lub uznać daną postać za nieaktywną. Za grę uznaje się także rozmowy telefoniczne, jednak należy pamiętać, że muszą zawierać odpowiednią liczbę znaków - minimum 1000.
2.8 Dana lokacja zwalnia się po 14 dniach od momentu ostatniego dodanego w niej posta. Nie dotyczy to oczywiście sytuacji, w której gracze prowadzący rozgrywkę na końcu swoich postów dodali „zt”, czyli sygnalizację zmiany tematu. Wtedy nową rozgrywkę można zacząć w każdej chwili.
2.9 Jako iż gracze na forum nie zawsze są pełnoletni, prosimy, aby przed postem, który może zawierać treści erotyczne, umieścić znak +18 bądź stosować opcję hide.
  3. POSTACIE
3.1 Nazwą użytkownika na forum jest imię i nazwisko postaci, które powinno być autorskie. Zabrania się nazywania postaci imieniem i nazwiskiem postaci serialowej lub gwiazdy.
  a) Nie zezwalamy na dublowanie imion postaci na forum, dopuszczalne są jednak duble pod postacią pełnego imienia i zdrobnienia - np. Maddison oraz Maddie.
  b) Nazwisko może powtarzać się tylko w gronie rodzinnym, w każdym innym przypadku administracja może prosić o jego zmianę.
3.2 Na forum dozwolone jest tworzenie multikont, prosimy jednak o umiar i zdrowy rozsądek – każdy gracz może mieć maksymalnie 5 multikont. W celu stworzenia kolejnej postaci, na każdym koncie należy napisać przynajmniej 30 postów fabularnych.
3.3 Postać, która jest nieaktywna w grze fabularnej przez 7 dni zostanie przeniesiona do grupy postaci nieaktywnych przy najbliższych czystkach.
3.4 Przywrócona postać ma obowiązek wrócić na forum z wcześniej używanym wizerunkiem, chyba że został on zajęty przez kogoś innego - wówczas dopuszczalna jest jego zmiana.
3.5 Na forum istnieje możliwość zmiany wizerunku postaci. Z prośbą o takową zmianę należy zgłosić się do tematu z zamówieniami.
  4. INNE
4.1 Regulamin w każdej chwili może ulec zmianie, o czym użytkownicy zostaną poinformowani.
4.2 Kopiowanie materiałów z forum (zarówno tych techincznych, jak i merytorycznych) jest zabronione. Tyczy się to pomysłów wymyślonych przez administrację, grafik oraz kodów, w tym także avatarów i kodów, które zostały wykonane na potrzeby forum DREAMY SEATTLE.
Mów mi:Dreamy Seattle
MULTI:-
 
Wyświetl posty z ostatnich:   


Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

you're my person
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, kwiecień - 440 punktów
Trzydziestoletnia panna, urodzona i wychowana w Seattle. Studia medyczne ukończyła na uczelni wojskowej, więc panie i panowie miejcie się na baczności, bo strzelec z niej wyborowy. Nie jest najlepszą panią domu, ale za to świetnie radzi sobie za kółkiem. Uwielbia sport, trenuje boks i chętnie spędza czas na świeżym powietrzu. Jeżeli nie jesteś na jej czarnej liście, to możesz spać spokojnie.
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, kwiecień - 266 punktów
Najpopularniejszy żyd w Seattle, jeśli jesteś kobietą - ładną, długonogą i masz piękny biust - na pewno go poznałaś. Ptaki ćwierkają, że został usidlony i planuje życie u boku pewnej brunetki, jednak mamy podstawy aby w to wątpić. Przystojny, szczery do bólu, świetny lekarz, choć nieco ciężki w obyciu. Albo go kochasz albo nienawidzisz.