hello stranger
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r
aurelie
diosmio
vincent
dAuvergne
robert
myre
laura
audrey

I used to think that I was made out of stone

job
robi specjalizację chirurgiczną

feelings
zakochała się w przełożonym

and more
bez tego życie byłoby łatwiejsze

Josephine Alderidge
30 lat
167 cm
mieszka w South Lake Union

2020-08-07, 15:42

Josephine Alderidge
Pochodzi z Seattle, więc można ją znać z szalonych lat młodości. Wspólne imprezy, pierwsze miłości i zauroczenia. To wszystko mogło się wydarzyć! Po studiach wyjechała i długo nie wracała. Wróciła miesiąc temu - pracuje w tutejszym szpitalu, a po pracy korzysta z życia nocnego Seattle. Urwany film i przypadkowe znajomości z baru wcale nie są jej obce. Odreagowuje cały ten czas, który spędziła na pustyni.
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:inissia#5225
MULTI:Meadow, Maddie

job
wojskowy na urlopie

feelings
idealism sits in prison

and more
chivalry fell on it's sword

Carter Kenedy
33 lata
191 cm
mieszka w South Park

2020-08-07, 15:43

Witam panią :serducho:
Mów mi:Ola
MULTI:Lana, Ryder, Kenzie, Sage, Bailey

job

feelings

and more

Josephine Alderidge
30 lat
167 cm

2020-08-07, 17:23

Carter Kennedy napisał/a
Witam panią :serducho:

No dzień dobry :eat:

2020-08-08, 15:06

Podrzucam może do jakiejś znajomości z imprez? Obydwie całe życie spędziły w tym mieście, więc raczej mogą się znać 8-)
Mów mi:BRAK

job

feelings

and more

Josephine Alderidge
30 lat
167 cm

2020-08-08, 16:30

Emeraude Fox napisał/a
Podrzucam może do jakiejś znajomości z imprez? Obydwie całe życie spędziły w tym mieście, więc raczej mogą się znać 8-)

Co prawda Posy na kilka lat wyjechała z miasta i wróciła trochę ponad miesiąc temu to zawsze mogą się znać albo z okresu przed jej wyjazdem, albo mogły się poznać po jej powrocie. Kumpela do imprez, sportów ekstremalnych i głupich decyzji? Alderidge się pisze!

job
Współwłaściciel zakładu pogrzebowego

feelings
I don't fucking care, if you fucking care

and more
I'm an outlaw, baby, with a southpaw view

Blake Griffith
31 lat
191 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-08-08, 16:55

Hej, hej 8-)

Przyszło mi coś do głowy - nie wiem, czy to ma sens, albo rację bytu, ale pomyślałem, że nie zaszkodzi napisać. Jeśli odpada, to zawsze można pójść w zupełnie inną stronę. :D

Wiek postaci jest podobny, a biorąc pod uwagę też to, że Posy wedle tego, co wyczytałem w KP była chłopczycą - w nastoletnich latach mogli dużo czasu spędzać w tym samym kręgu znajomych, może gdzieś nawet zahaczając o studia. Nie dawałbym tu żadnej super-mocnej przyjaźni, raczej coś lekkiego; dobrze się dogadywali podczas wyjścia na imprezę od czasu do czasu (w większej grupie), ale nigdy nie umawiali się nigdzie prywatnie, we dwójkę. Później wokół Griffitha rozpętała się afera (w 2015 roku trafił za kratki, ale może to byłby ten czas, kiedy to Posy była już na misji? :hm: W każdym razie znajomości po studiach trochę się rozluźniły, towarzystwa też rozeszły w swoje strony i mogła nawet nie wiedzieć, że jej znajomy poszedł siedzieć, bo miała inne sprawy na głowie. W Seattle to było dość głośną sprawą, więc gdyby ramy czasowe z misją nam pasowały - byłoby super, ale jeśli nie, to da się to obejść.

Przechodząc do teraźniejszości. Blake wyszedł niecały miesiąc temu, ona też tak mniej więcej wróciła - może po kilku drinkach (może o kilku za dużo), niewielu słowach, przypadkowym spotkaniu i piekielnie złych nastrojach w tym wszystkim (które oczywiście próbowali zagłuszyć procentami i tym, że wszystko jest okej), skończyli w jego mieszkaniu; pośród całego bałaganu związanego z przeprowadzką, który i tak był niczym w porównaniu do bałaganu, który miał w głowie. On wcześniej nie wspomniałby, że dopiero wyszedł, zakładając, że ona to wie i - najwyraźniej - nie przykleiła mu łatki winnego. Alderidge za to... i albo nie miała o tym pojęcia - uznając, że ciągle był w Szmaragdowym mieście, albo wiedziała, ale skoro znali się tyle lat, uwierzyła w jego niewinność.

Pierwsza opcja wydaje się ciekawsza, ale zależy od tego, co wiedziałaby Posy. To oczywiście tylko luźny zarys, nic zobowiązującego (u nich totalnie też nie!), więc jeśli Ci nie odpowiada, to nie ma sprawy!
Mów mi:Konkrety
MULTI:-

job

feelings

and more

Josephine Alderidge
30 lat
167 cm

2020-08-08, 17:30

Witam pana :serducho:

Różnica wieku jest między nimi żadna, więc faktycznie mogli być za dzieciaka w jednej "ekipie" - zwłaszcza, że zawsze były rzeczy, których Posy nie odmawiała. Imprezy były jednymi z nich, więc pewnie tym samym i grono znajomych było szerokie. Zwłaszcza własnie to męskie! Także zgadzam się na to w stu procentach.
Jakoś pięć lat temu Josie kończyła studia, a co za tym idzie - wyjeżdżała. Nawet jeśli wyjechała po tym, co go spotkało mogła nie być zaangażowana, bo miała swój świat i swoje kredki. Może brzmi to źle, ale była jedną nogą na misji, więc nie skupiała się na wiadomościach. A jeśli zdążyła już wyjechać to nawet jeszcze lepiej!
Bo zdecydowanie lepiej byłoby, gdyby nie była świadoma. Nie nadrabiała wiadomości, nie drabiała jeszcze zaległości "co słychać u znajomych, który ostatni raz widziała sto lat temu", była słodko nieświadoma i miała go po prostu za tego przystojnego kolesia, z którym nigdy jednak nie miała większej styczności, ale dobrze było go spotkać ponownie. Pamiętała, że miał dziewczynę, narzeczoną chyba nawet tak? Więc był nietykalny. Jest więc możliwe, że po prostu przy następnym spotkaniu mogłaby zapytać, co u niej i dlaczego się rozstali - bo byłaby na tyle bystra, żeby ogarnąć, że jej nie skoro wylądowali po odpowiedniej ilości alkoholu w jego łóżku.
Oboje są "nowi" na starych śmieciach, oboje są trochę skrzywdzeni przez los i pewnie ich stan emocjonalny trochę kuleje. Albo mogą sobie pomagać, albo mogą się ciągnąć na dno.

job

feelings

and more

Blake Griffith
31 lat
191 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-08-09, 01:41

Świetnie, widzę, że nasze wersje i historie postaci się w takim razie pokrywają, więc nawet nie mam co tu prostować, ani dodawać, może oprócz tego, że wszystko mi pasuje :D Ewentualnie jeszcze taki smaczek, że pewnie ten jego skok do baru i wypicie więcej, niż zdrowy rozsądek podpowiadał, mogło być gdzieś w okolicy piątej rocznicy śmierci Ivory (która - owszem - była jego narzeczoną i spotykali się mniej więcej od początku studiów, mając w tym czasie ze dwa spektakularne rozstania i powroty, ale generalnie tworzyli zgodą parę), a tym samym jego aresztowania. I podoba mi się pomysł, który podesłałaś - z tym pytaniem o nią, bo wtedy Blake zdałby sobie sprawę z tego, że Posy nie była świadoma, że on siedział i...
...nie wiem, czy będzie chciał się tak łatwo przyznać - może, a może nie? :lol: To już będzie fajnie sobie rozegrać na fabule kiedyś, bez wcześniejszego planowania 8-)

job

feelings

and more

Josephine Alderidge
30 lat
167 cm

2020-08-09, 08:51

To w takim razie jak będziesz chciał kiedyś coś takiego rozegrać to wołaj <3

job

feelings

and more

Blake Griffith
31 lat
191 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-08-13, 11:46

Jak pokończę obecne wątki i te, które wkradły się w planach, to będę Cię łapał na pw 8-) Ewentualnie gdybym milczał za długo, to śmiało możesz się przypominać, bo wtedy zapewne okaże się, że się zakręciłem między grami a życiem, i to tego kwestia :lol:

job

feelings

and more

Josephine Alderidge
30 lat
167 cm

2020-08-13, 12:00

Blake Griffith napisał/a
Jak pokończę obecne wątki i te, które wkradły się w planach, to będę Cię łapał na pw 8-) Ewentualnie gdybym milczał za długo, to śmiało możesz się przypominać, bo wtedy zapewne okaże się, że się zakręciłem między grami a życiem, i to tego kwestia :lol:

To w takim razie pewnie się przypomnę :serducho:

job
rezydent neurochirurgii

feelings
There's a light in the dark

and more
Then I look in my heart

Theo Hudson
29 lat
188 cm

2020-09-27, 19:55

Przyszłam po coś fajnego! Theo jest rezydentem neurochirurgii, są w tym samym wieku, pracują w szpitalu, więc na pewno się znają <3 przyjaciele, wspólne wypady na piwo po ciężkim dyżurze?
Mów mi:Kiki
MULTI:Jeffrey, Timmy

job
Tanatopraktorka

feelings
Za duże serce

and more
na jedną osobę

Virginia Biondi
29 lat
175cm cm
mieszka w Chinatown

2020-09-28, 18:31

cześć,
przyjaźnijmy sie.
Nie możemy sobie przecież darować tych żartów, o tym, że Virgie będzie dawała Jose łapówki, żeby zawalała operacje i podsyłała blondynce robotę :lol:
Mów mi:Banshee
MULTI:Vanessa

job

feelings

and more

Josephine Alderidge
30 lat
167 cm

2020-09-28, 22:23

theo hudson napisał/a
Przyszłam po coś fajnego! Theo jest rezydentem neurochirurgii, są w tym samym wieku, pracują w szpitalu, więc na pewno się znają przyjaciele, wspólne wypady na piwo po ciężkim dyżurze?

TRZY RAZY TAK! :serducho:
chcę ziomków - niech jej mówi, że za dużo pracuje, niech ją ściąga na przerwę, niech siedzą razem w podziemiach i jedzą chipsy jak w pierwszych sezonach grejsów <3

Virginia Biondi napisał/a
cześć,
przyjaźnijmy sie.
Nie możemy sobie przecież darować tych żartów, o tym, że Virgie będzie dawała Jose łapówki, żeby zawalała operacje i podsyłała blondynce robotę

kolejny raz... TRZY RAZY TAK :serducho:
to brzmi jak beznadziejne poczucie humoru Posy :lol:

job
Tanatopraktorka

feelings
Za duże serce

and more
na jedną osobę

Virginia Biondi
29 lat
175cm cm
mieszka w Chinatown

2020-09-28, 22:46

Posy Alderidge napisał/a

Virginia Biondi napisał/a
cześć,
przyjaźnijmy sie.
Nie możemy sobie przecież darować tych żartów, o tym, że Virgie będzie dawała Jose łapówki, żeby zawalała operacje i podsyłała blondynce robotę

kolejny raz... TRZY RAZY TAK :serducho:
to brzmi jak beznadziejne poczucie humoru Posy :lol:

To ja dodam tylko jeszcze że Virgie serdecznie nienawidzi Blejka, który jest wspólnikiem w jej rodzinnym zakładzie pogrzebowym więc możemy go spokojnie poobgadywać :lol:
Mów mi:Banshee
MULTI:Vanessa

Odpowiedz do tematu