hello stranger
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r
aurelie
diosmio
vincent
dAuvergne
robert
myre
laura
audrey

haven't been early since '88

job
brudzę sobie ręce w policji

feelings
i czytam historie opowiedziane krwią

and more
bo ktoś musi to robić

Eileen Shepherd
32 lata
170 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-08-06, 14:17

Eileen Shepherd
przyjmę każdego, a nawet wymyślę. Po resztę odsyłam do karty! To skarbnica (bez)użytecznych informacji :heart:
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:swoim imieniem
MULTI:-

job
Współwłaściciel zakładu pogrzebowego

feelings
I don't fucking care, if you fucking care

and more
I'm an outlaw, baby, with a southpaw view

Blake Griffith
31 lat
191 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-08-06, 14:39

Skoro przyjmiesz każdego, to podrzucę Blake'a 8-) Niezależnie, czy na jakiś rozlew świeżej krwi, retro-badanie krwawych dowodów w sprawie zabójstw, czy Krwawą Mary, niezobowiązująco pitą w barze.

Ps. Bez krwi też umiem się bawić, więc polecam się!
Mów mi:Konkrety

job
detektyw w wydziale zabójstw

feelings
nie ma czasu na uczucia

and more
ale ma czas na pakowanie się w kłopoty

Francesca Sullivan
28 lat
159 cm
mieszka w South Lake Union

2020-08-06, 19:28

Podrzucam tutaj Frankie, dziewczyny w policji powinny się trzymać razem, a jako, że Sullivan jest w wydziale zabójstw, to na bank już mają za sobą co najmniej kilkakrotną współpracę. <3
Mów mi:A.
MULTI:Abel, Kimberly, Constance, Noah

job

feelings

and more
bo ktoś musi to robić

Eileen Shepherd
32 lata
170 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-08-07, 14:17

Blake Griffith napisał/a
Skoro przyjmiesz każdego, to podrzucę Blake'a 8-) Niezależnie, czy na jakiś rozlew świeżej krwi, retro-badanie krwawych dowodów w sprawie zabójstw, czy Krwawą Mary, niezobowiązująco pitą w barze.

Ps. Bez krwi też umiem się bawić, więc polecam się!

Nie umiem się zdecydować. Pazerne z niej stworzenie, może być wszystko z wymienionych?

Francesca Sullivan napisał/a
Podrzucam tutaj Frankie, dziewczyny w policji powinny się trzymać razem, a jako, że Sullivan jest w wydziale zabójstw, to na bank już mają za sobą co najmniej kilkakrotną współpracę. <3

Powinny! Eileen co prawda do najbardziej koleżeńskich osób nie należy, ale może właśnie ze względu na to, że w ich otoczeniu kobiet jest mniej (przynajmniej w grupie osób, z którymi wyobrażam sobie, że Shepherd ma większą styczność), to łatwiej będzie jej spojrzeć na nią bardziej przychylnym okiem w pewnych sprawach. Solidarność jajników, girl power, jak zwał, tak zwał. Trudne czasy nadeszły, trzeba się wspierać :lol: Mogą też czasami wpadać na siebie poza miejscem pracy, na przykład na siłowni, co dodatkowo pomoże im się otworzyć, na pewno Eileen. Fakt, że obydwie zostały w młodości porzucone przez matki też może sporo pomóc! Ona nie ma w zwyczaju się nikomu zwierzać i lubi oddzielać życie zawodowe od prywatnego, ale jeśli jakimś sposobem wyszłoby to na jaw, to możliwe, że znalazłyby wspólny język nie tylko w kwestii pracy :hm:

job
Współwłaściciel zakładu pogrzebowego

feelings
I don't fucking care, if you fucking care

and more
I'm an outlaw, baby, with a southpaw view

Blake Griffith
31 lat
191 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-08-07, 15:06

Eileen Shepherd napisał/a
Nie umiem się zdecydować. Pazerne z niej stworzenie, może być wszystko z wymienionych?

Eileen, jasne, w takim razie myślę, że nie ma co się ograniczać 8-) Odezwę się na pw, by ustalić więcej, bo nie chcę tu tworzyć elaboratów, a chyba mam pewien pomysł :hm:
Mów mi:Konkrety

job

feelings

and more
bo ktoś musi to robić

Eileen Shepherd
32 lata
170 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-08-07, 16:42

Doskonale. W takim razie czekam na wiadomość 8-)

job
Prokurator rejonowy

feelings
I only miss you when I'm breathin'

and more
You are the colour that I'm bleedin'

Rain Evans
36 lat
165 cm
mieszka w Belltown

2020-09-05, 10:29

Wpadam po pozytyw :serducho:
Mogły poznać się pracy, bo Rain jako prokurator korzysta naturalnie z pomocy policji, w zależności od spraw, którymi się zajmuje.
Dziewczyny mogły się równie dobrze poznać wcześniej, może w szkole, może na studiach...
Mów mi:Myre#4344
MULTI:Robert, Sookie, Fiona

job
Wokalista i gitarzysta w Black Pearl/ Model

feelings
music is everything for me

and more
drink, dance and rock and roll

Jeremy Snyder
23 lata
184 cm
mieszka w Queen Anne

2021-02-02, 04:17

Może poznaliśmy się jakoś podczas afery na którymś koncercie w Seattle, kiedy musiała interweniować policja? Jak się ich relacja potoczyła, to można wspólnie pomyśleć.
Mów mi:Fenris
MULTI:brak

Odpowiedz do tematu