hello stranger
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r
aurelie
diosmio
vincent
dAuvergne
robert
myre
laura
audrey

OH, DARLING!

job
Where'd you wanna go?

feelings
How much you wanna risk?

and more
I'm not looking for somebody with some superhuman gifts

Ariel Darling
27 lat
170 cm
mieszka w Portage Bay

2020-08-02, 00:30

Ariel Darling
➤ Skąd możemy się znać? Co nas łączy? W pierwszej kolejności zapraszam do karty, a dla leniwych mam garść informacji.
➤ Wychowywała się w Nowym Jorku, więc chętnie przyjmę wszystkie znajomości z tego miejsca.
➤ Wyjechała na studia do Los Angeles i spędziła tam kilka lat.
➤ W Seattle jest już kilka miesięcy.
➤ Pracuje w telewizji, gdzie rzadko (w porównaniu z LA) ma okazję zapowiedzieć słoneczny dzień w Seattle, ale nie brakuje w tym ciepłego uśmiechu, który zawsze jest w cenie, kiedy nad miastem zagoszczą deszczowe chmury na dłużej.
➤ Można ją spotkać o poranku w kawiarni. Popołudniami czasami zgrzeszy kręcąc się w okolicy fast foodów, a wieczorami gości w barach, bo w Seattle wciąż trochę dręczy ją samotność, a czasami dobrze jest z kimś porozmawiać.
Diana Darling Zawsze były we dwie przeciwko całemu światu, a Ariel wybaczała jej szycie kostiumu na bal w ostatniej możliwej chwili czy spóźnienia na lekcje, bo znów zaspała po przepracowanej nocy. Akceptowała zakup gotowych ciast w cukierni kiedy to na szkolnym kiermaszu miały być domowe wypieki, choć w głębi siebie pragnęła spędzić z nią tych kilka godzin w kuchni. Prawda jest taka, że bez względu na to co napsociła zawsze mogła liczyć na wsparcie mamy, która broniła ją jak lwica nawet, gdy podwinęła się jej noga. Pewnie dlatego są teraz przyjaciółkami, a dzień bez telefonu lub chociażby smsa do mamy to dzień stracony.
SAOIRSE HUGHES Darling jeszcze nie zdaje sobie sprawy z tego, że ma do czynienia z siostrą; natomiast wie, że zawsze może liczyć na pomoc Sao, która wyciągnęła do niej pomocną dłoń już na samym początku pobytu w mieście i tak pozostało do dziś. Może kiedyś uda się jej odwdzięczyć, a może rodzinny sekret wychodząc na światło dzienne zniszczy niepowtarzalną okazję Ariel na wyjątkowy pogrzeb.
ojciec Ariel poszukuje w Seattle mężczyzny, który wdał się w romans z Dianą i zakończył go na wieść o dziecku. Wszystkie górnolotne obietnicę szlag trafił, a Ariel nigdy nie miała okazji poznać ojca, który się na nią wypiął.
rodzeństwo Darling jest dzieckiem romansu, o którym nikt nie ma pojęcia. Ojciec miał już żonę i dzieci, kiedy wdał się w romans z Dianą, a tym samym Ariel ma już jakieś rodzeństwo. Czy je pozna? Czas pokaże...
Hazel Butler Jedna z pierwszych osób poznanych nieco lepiej w tym mieście. Z łatwością dogadała się z Hazel, a odkrywanie miejscówek na własną rękę już nie jest takie ciekawe jak wtedy, kiedy towarzyszy jej Butler.
Robby Brown Jego dzieła wpadały w jej ręce, kiedy jeszcze pracowała w księgarni mieszkając w Los Angeles. Nie sądziła, że w Seattle pozna go osobiście i wyjdzie z tego na tyle ciekawa relacja, że środkiem nocy będzie próbowała wyciągnąć go na fast fooda.
RYDER PEARSON Okazuje się, że nie tyle one night stand, a właśnie pomoc bezbronnym zwierzakom potrafi zbliżyć człowieka.
Jordan Langley Poznali się jeszcze w słonecznej Kalifornii, gdzie dłuższy czas mieszkała; wtedy nie sądziła że trafi do tego deszczowego miejsca często opisywanego przez Jordana. Życie jednak ją zaskoczyło, a gdy tylko nieco oswoiła się z Seattle napisała do niego, zamieniając tą wakacyjną znajomość na częstsze spotkania i pogaduszki.
Emir Fernsby Sąsiad, któremu lubi niekiedy psioczyć na sąsiadkę, nie zdając sobie sprawy, że to jego żona. On się dobrze bawi, ona nie narzeka goszcząc go w swoich skromnych progach, a czy tak dalej będzie jak prawda wyjdzie na jaw? Joseph Herschel Dawno, dawno temu...byli sobie pasażerowie lotu (kto by to spamiętał jakiego - mniejsza) poznając się na pokładzie nie sądzili, że przez kilka najbliższych dni będą dzielić jedną z szalonych przygód i odkrywać wspólnie jeden z dzikich lądów. To była jedna z pierwszych większych samotnych wypraw Darling, a także jedna z lepiej zapamiętanych. Po latach nie sądziła, że kiedykolwiek wpadnie na swojego byłego towarzysza przygody. Seattle nieustanie ją zaskakuje.
BLAKE GRIFFITH Podejrzany i oskarżony o morderstwo jej siostry, której Ariel nigdy nie znała i o której w zasadzie nie ma jeszcze żadnego pojęcia, a tym samym nie wie kim jest Blake. Na daną chwilę jest dla niej zupełnie obcym człowiekiem, jak większość w Seattle.
Mów mi:ancy
MULTI:Pola Hudson , Lexy Cotterman

2020-08-02, 00:55

To ja tu wpadam jak po swoje ^^ U nas chyba wiadomo co i jak 8-)
Mów mi:nope

job
pilnuje papierologii w remizie

feelings
chciałaby zostać ratownikiem

and more
i totalnie się pogubiła w uczuciach

Hazel Butler
25 lat
171 cm
mieszka w South Park

2020-08-02, 00:56

Jeśli czuje sięsamotna w Seattle to ja bardzo chętnie rzucę tu Hazel, która mieszka w mieście całe życie i pewnie ledwie stopę za granicę miasta wytknęła :lol:
Mogły się spokojnie poznać w jakimś randomowym barze, a gdy od słowa do słowa wyszło, że Ariel jest nowa - to Hazel się uruchomiła i doszła do wniosku, że w takim razie muszą się spotkać kiedyśtam i ona jej pokaże wszystkie najciekawsze miejsca w mieście, wszystkie najlepsze bary na dachach, wszystkie imprezownie, wszystkie najlepsze knajpy i miejsca, gdzie coś się dzieje!
Mów mi:inissia#5225
MULTI:ET, PA, MA, OBC

job
Where'd you wanna go?

feelings
How much you wanna risk?

and more

Ariel Darling
27 lat
170 cm
mieszka w Portage Bay

2020-08-02, 07:40

Dean Fitzgerald napisał/a
To ja tu wpadam jak po swoje ^^ U nas chyba wiadomo co i jak 8-)

A no tak, zarys jest - reszta wyjdzie w grze! :lama:

Hazel Butler napisał/a
Jeśli czuje się samotna w Seattle to ja bardzo chętnie rzucę tu Hazel, która mieszka w mieście całe życie i pewnie ledwie stopę za granicę miasta wytknęła :lol:
Mogły się spokojnie poznać w jakimś randomowym barze, a gdy od słowa do słowa wyszło, że Ariel jest nowa - to Hazel się uruchomiła i doszła do wniosku, że w takim razie muszą się spotkać kiedyśtam i ona jej pokaże wszystkie najciekawsze miejsca w mieście, wszystkie najlepsze bary na dachach, wszystkie imprezownie, wszystkie najlepsze knajpy i miejsca, gdzie coś się dzieje!

Przyda się jej taka Hazel! Mogły się poznać zaraz po tym jak Ariel przybyła do Seattle, może pomogła się jej w tym mieście nieco odnaleźć. Z kolei Darling lubi podróżować, więc może czasem porwać Butler gdzieś z dala od Seattle, skoro wcześniej nie miała zbyt wielu okazji, by się z tego miasta wyrwać. :heart:

job
firma to jedyne, co jej w życiu wyszło

feelings
małżeństwo jej się rozpadło, nie ma szczęścia

and more
i chyba powinna wrócić do randkowania

Elise Thornton
33 lata
162 cm
mieszka w Queen Anne

2020-08-02, 17:46

Ariel Darling napisał/a
Przyda się jej taka Hazel! Mogły się poznać zaraz po tym jak Ariel przybyła do Seattle, może pomogła się jej w tym mieście nieco odnaleźć. Z kolei Darling lubi podróżować, więc może czasem porwać Butler gdzieś z dala od Seattle, skoro wcześniej nie miała zbyt wielu okazji, by się z tego miasta wyrwać.

oooo super! Doskonale <3
A nawet jakbyś chciała coś w tym klimacie zagrać to uderzaj na pw <3
MULTI:MA, HB, PA, OBC

job
Where'd you wanna go?

feelings
How much you wanna risk?

and more

Ariel Darling
27 lat
170 cm
mieszka w Portage Bay

2020-08-02, 19:06

Będę chciała! W poniedziałek będę się ogarniała do żyćka i jakiś postów to się odezwę :heart:

job
firma to jedyne, co jej w życiu wyszło

feelings
małżeństwo jej się rozpadło, nie ma szczęścia

and more
i chyba powinna wrócić do randkowania

Elise Thornton
33 lata
162 cm
mieszka w Queen Anne

2020-08-02, 19:17

Ariel Darling napisał/a
Będę chciała! W poniedziałek będę się ogarniała do żyćka i jakiś postów to się odezwę :heart:

sups <3.
MULTI:MA, HB, PA, OBC

2020-08-02, 20:09

Pracujemy w jednym miejscu, więc na pewno się znamy 8-)
Mów mi:x

job
Where'd you wanna go?

feelings
How much you wanna risk?

and more

Ariel Darling
27 lat
170 cm
mieszka w Portage Bay

2020-08-03, 15:28

Bernadine Lillard napisał/a
Pracujemy w jednym miejscu, więc na pewno się znamy 8-)

Hejo! :heart:
Po przeczytaniu karty myślę, że dziewczyny spokojnie mogłyby się polubić, ale może postawimy na nienajlepszy początek, który zaprzepaścił taką szansę? Mogą być klasycznym przypadkiem nie oceniaj książki po okładce i po tym jak zauważyły się wzajemnie w pracy wyrobiły sobie jakieś zdanie na swój temat w głowie (nienajlepsze, denerwujące, wkurzające - cokolwiek), a późniejsze zetknięcie się twarzą w twarz przypieczętowało te negatywne odczucia, bo przykładowo - miały gorszy dzień? Co będzie teraz możemy przekonać się w grach? Może to podsycą, a może znajdą jakąś nić porozumienia zupełnie przypadkiem i z czasem odkryją, że kurde, nawet ją lubię!.

2020-08-04, 17:26

Totalnie biorę to! <3
Mów mi:x

job
Where'd you wanna go?

feelings
How much you wanna risk?

and more

Ariel Darling
27 lat
170 cm
mieszka w Portage Bay

2020-08-04, 20:42

Bernadine Lillard napisał/a
Totalnie biorę to! <3

Super! To się odezwę po jakąś gierkę niebawem. :heart:

2020-08-04, 21:03

Skoro jest pogodynką, to pomimo 10 lat różnicy mogą znać się z TV. :)
PS no i wpadam, bo dobrze widzieć znajome twarze w forumowym świecie ;)
Mów mi:orielle i zachary

job
Where'd you wanna go?

feelings
How much you wanna risk?

and more

Ariel Darling
27 lat
170 cm
mieszka w Portage Bay

2020-08-04, 21:51

Elena Thornton napisał/a
Skoro jest pogodynką, to pomimo 10 lat różnicy mogą znać się z TV. :)
PS no i wpadam, bo dobrze widzieć znajome twarze w forumowym świecie ;)

Ariel zupełnie nie wyobraża sobie życia u boku męża i posiadania dzieci, więc pewnie życie Eleny to dla niej wizja nie z tej ziemi, ale to wcale nie musi oznaczać, że się nie dogadają. Nie wiem czy miały wiele okazji do zamienienia kilku zdań, ale można uznać, że jakieś przelotne spotkania mają za sobą, a skoro Elena zajmuje się wystrojem może pomoże Ariel urządzić nowe mieszkanie. Ma je stosunkowo krótko i myśli nad drobnym remontem, więc mogą razem coś rozplanować, wyskoczyć na jakieś zakupy i wypić wspólnie kawę. :lama:

2020-08-04, 22:03

No to zapraszam na konsultacje 8-)
Mów mi:orielle i zachary

job
Where'd you wanna go?

feelings
How much you wanna risk?

and more

Ariel Darling
27 lat
170 cm