hello stranger
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r
aurelie
diosmio
vincent
dAuvergne
robert
myre
laura
audrey

narysuję cię jak jedną z moich wonder woman

job
bad news

feelings
oh it beats you black and blue

and more
before you see it coming

Bastian Everett
32 lata
186 cm
mieszka w Chinatown

2021-01-16, 00:01

Bastian Everett
Mogę zrobić z Ciebie bohatera komiksu, dać psa na przechowanie, przenocować, zaprosić na fastfudy, rozegrać motylki w brzuchu i dramaty. Ewentualnie zapchać zlew. Coś wymyślę. <33 :khy:
Cosmo Fletcher [ ♫♪ ] when everyone you thought you knew
deserts your fight, i'll go with you
you're facing down a dark hall
i'll grab my light, and go with you

Dina Farrow [ ♫♪ ] and then i cried, because all my life
i have known something was off
but you just shrugged and said:
"it ain't just you"

Lana Ortega [ ♫♪ ] how'd you always know when i'm down?
as the night dissolves into this final frame
you're a sweet release,
you save me from my brain

Mitch Brown [ ♫♪ ] when we were young we were the ones
yeah we ruled the world
we smoked cigarettes, man no regrets
wish i could re-live every single word

Stella Martinez [ ♫♪ ] let's say sunshine for everyone
but as far as i can remember
we've been migratory animals
living under changing weather

Miles MacCarthy [ ♫♪ ] 'cause i just can't look, it's killing me
and taking control
jealousy, turning saints into the sea
swimming through sick lullabies

Ruthie-Ray Berkovitz [ ♫♪ ] we love the sound that our voice makes
man, this echo chamber's getting loud
we're gonna choose the blue pill
we’re gonna close the curtains

Tottie Whitbread some days i don't know
if i am wrong or right
your mind is playing tricks
on you, my dear

Aura Whitbread 'cause it keeps me awake
trying to work this out until my dying day
it's always you standing in our way
it's always you that's leading us astray

Phoenix Farrell [ ♫♪ ] yeah, it wasn't easy to be happy for you
i took the poison, praying you'd feel it too
i saw the restaurant table for two
it wasn't easy to be happy for you
Mów mi:pan maruda niszczyciel dobrej zabawy
MULTI:Woodrow L.

job
dyspozytorka w straży

feelings
I made up a story

and more
I'm lonely, I'm falling

Sage Huxley
25 lat
163 cm
mieszka w Phinney Ridge

2021-01-16, 12:31

Cześć, łobuzie :roll:
Mogę ci tu podrzucić Lanę w sumie, bo wychodzi na to, że mieszkają w tej samej dzielnicy, więc mogą być sąsiadami :hm:
Mów mi:Ola
MULTI:.

job
Prawie detektyw

feelings
Usta milczą, dusza śpiewa

and more
Usta milczą, świat rozbrzmiewa

Sookie Atherton
24 lat
167 cm
mieszka w South Park

2021-01-16, 16:21

To ja podrzucam Sookie i w sumie kogo tam byś jeszcze chciał :yay:
Mów mi:Myre#4344
MULTI:Robert, Raine, Sky, Madi

job
bad news

feelings

and more
before you see it coming

Bastian Everett
32 lata
186 cm
mieszka w Chinatown

2021-01-16, 20:58

Sage (no cześć, kaczucho :roll: ) ja to się pozwolę przyczepić tych kilku ciekawostek na temat Lany, bo już na pierwszy rzut oka widzę tutaj nić porozumienia między nią a Bastianem.

Spoiler:

Po pierwsze primo;
"Gra do dzisiaj, choć zdecydowanie rzadziej, ale i tak specjalnie zakupiła pianino do swojego mieszkania, aby móc sobie brzdąkać wieczorami."
Jeśli nie łapie Cię trema przed publicznością, to zgadnij - kto jest Twoim fanem numer jeden i wprasza się na prywatne koncerty? :lol:

Po drugie;
"Uwielbia wszelkie słodkości, na tyle, że sama nauczyła się piec wszelkiego rodzaju babeczki, ciasta i robić inne desery. W każdy weekend coś przygotowuje, a potem rozdaje sąsiadom i znajomym w pracy."
Wiem od którego sąsiada zaczyna!

I wreszcie po trzecie;
"Parę miesięcy temu zaadoptował psa, rocznego Golden retrievera, którego nazwała Legion."
W zamyśle Rufus też zawsze był Goldenem, więc hej - niańczmy sobie psy w razie potrzeby? :lol:

Także jeśli pasowałby Ci taki klimat ich relacji, to myślę, że moglibyśmy za punkt startowy obrać sobie właśnie taką dobrą, sąsiedzką znajomość!

Sookie - a co powiesz na to, żeby Bastek kiedyś się z Tobą spotykał, może nawet kilkukrotnie na przekroju paru lat? Za każdym razem były to jakieś szalone trzy dni, po których ostatecznie okazywało się, że zbyt często Wasze kłótnie zbiegają na temat górowania wege żelków nad zwykłymi - i na odwrót. Niemniej jednak sentyment pozostał; tak jak i oni pozostali w całkowicie przyjacielskich stosunkach :lol:

Poza tym Bastek jest fanbojem Roberta, a Wyatta chętnie porwę kiedyś na jakąś fabułę - jeśli chcesz!

job
dyspozytorka w straży

feelings
I made up a story

and more
I'm lonely, I'm falling

Sage Huxley
25 lat
163 cm
mieszka w Phinney Ridge

2021-01-16, 22:45

No i mi pasuje! To zacznij nam coś za karę :lol:
Mów mi:Ola
MULTI:.

job
l'epoux infernal

feelings
głód, pragnienie, krzyki

and more
taniec, taniec, taniec!

cosmo fletcher
18 lat
172 cm
mieszka w Fremont

2021-01-17, 18:38

za te konie musialam tu przyjsc
Bądź moim komiksowym guru, co? Spotkaliśmy się na jakimś targu staroci, w antykwariacie albo przy jednym z tych rozkładanych stoisk ze starymi książkami i gazetami. Mogłeś przyłapać mnie na kradnięciu jakiegoś egzemplarza - i nie zareagować (bo dobry komiks akurat pochwyciłem, nie ma co) albo zareagować (bo to zupełnie nie w porządku, praktykować złodziejstwo), mogłem poprosić cię o pomoc w wyborze pomiędzy dwoma wydaniami, bo wydawałeś mi się najbardziej obeznaną w gatunku osobą. Od słowa do słowa - naprawdę rysujesz? Jak byłem mały, też rysowałem komiksy. Wydałeś coś kiedyś? Mogę zobaczyć? Zrób komiks o mnie, ale podreperuj mi trochę nos, dobra?
Mów mi:ileiak#2395
MULTI:daj mi spokój

job
bad news

feelings

and more
before you see it coming

Bastian Everett
32 lata
186 cm
mieszka w Chinatown

2021-01-17, 22:09

cosmo fletcher napisał/a
za te konie musialam tu przyjsc
Bądź moim komiksowym guru, co? Spotkaliśmy się na jakimś targu staroci, w antykwariacie albo przy jednym z tych rozkładanych stoisk ze starymi książkami i gazetami. Mogłeś przyłapać mnie na kradnięciu jakiegoś egzemplarza - i nie zareagować (bo dobry komiks akurat pochwyciłem, nie ma co) albo zareagować (bo to zupełnie nie w porządku, praktykować złodziejstwo), mogłem poprosić cię o pomoc w wyborze pomiędzy dwoma wydaniami, bo wydawałeś mi się najbardziej obeznaną w gatunku osobą. Od słowa do słowa - naprawdę rysujesz? Jak byłem mały, też rysowałem komiksy. Wydałeś coś kiedyś? Mogę zobaczyć? Zrób komiks o mnie, ale podreperuj mi trochę nos, dobra?

Ooo no witam witam. Cosmo, Ty to mi wyglądasz na jedną z tych osób, które nie dostając od Bastiana przez dłuższy czas znaku życia, wiesz co się święci. Znowu za bardzo wkręcił się w swoje bazgraniny, więc zachodzisz go w tej jego jaskini lwa i przypominasz o czymś takim jak potrzeby fizjologiczne. U niego natomiast zawsze znajdzie się dla Ciebie miejsce (prawdopodobnie na podłodze, bo lepiej Wam tak się rozeznać w tych wszystkich walających się wokół szkicach, rysunkach i zeszytach) - i, co najważniejsze, jesteś pierwszą personą, do rąk której trafia testowy egzemplarz czegokolwiek Bastianowi nie zachce się wydrukować/opublikować/etcetc.
PS. Cosmo na pewno jest bohaterem jakichś bastianowych doodlesów czy one-shotów :lol:

job
criminal profiler

feelings
something about you made me feel

and more
a little more alive and a far less lost

Mitch Brown
33 lata
196 cm
mieszka w Fremont

2021-01-18, 10:39

W sumie to u Mitcha potrzebny mi jakiś dobry przyjaciel (bo od braci trzeba czasami odpocząć), więc tak się zastanawiam, czy ociemniały nie będzie aż zbyt dużą kulą u nogi jeśli chodzi o Bastiana? :hm:
Mów mi:Moony#6868
MULTI:Johnny

job
l'epoux infernal

feelings
głód, pragnienie, krzyki

and more
taniec, taniec, taniec!

cosmo fletcher
18 lat
172 cm
mieszka w Fremont

2021-01-18, 11:01

Cosmo ogólnie cierpi na deficyt atencji w swoim życiu, a w związku z tym, że ostatnio jego brat ukochany, autorytet największy i ikona został ojcem i zajął się sadzeniem domu, budowaniem syna i płodzeniem drzewa, na pewno zaczął szukać sobie jakiegoś zastępstwa dla tych uczuć braterskich, więc pomyślałam od razu, że może mógłby ulokować je w Bastianie? Dlatego też wbijałby mu tam na chatę zawsze z jakimś niedogotowanym makaronem albo zakalcem, wypisywałby do niego jakieś głupoty i wydzwaniał, jeśli ten nie odpisywał zbyt długo, wpraszałaby się często bez zapowiedzi, żeby podpytać o robotę i życie, a czasem może nawet zwalałby się na noc z informacją, że Devon jest najgorszy i czy może zostać tu na trochę? Mógłby czasem pokazywać mu jakieś swoje stare bazgroły albo zrobiliby sobie jakiś głupi zwyczaj rysowania komiksów o sobie nawzajem i w ogóle, wholesome rzeczy *.* A jak to jednak za dużo, to możemy spokojnie zostać po prostu przy komiksowym guru i sprawdzaniu co jakiś czas czy Bastian w tej swojej norze nie zapuścił już korzeni!!
(boże, jak pięknie, tak wygląda Cosmo w komiksie, totalnie aprobuję)
Mów mi:ileiak#2395
MULTI:daj mi spokój

job
bad news

feelings

and more
before you see it coming

Bastian Everett
32 lata
186 cm
mieszka w Chinatown

2021-01-18, 14:23

Mitch Brown napisał/a
W sumie to u Mitcha potrzebny mi jakiś dobry przyjaciel (bo od braci trzeba czasami odpocząć), więc tak się zastanawiam, czy ociemniały nie będzie aż zbyt dużą kulą u nogi jeśli chodzi o Bastiana?

Niby wstyd przyznać, ale obstawiam, że to jednak Bastian będzie większą kulą u nogi dla Mitcha :lol: Nie w złym sensie, rzecz jasna (taką przynajmniej mam nadzieję!) - po prostu to ten typ, który zalicza na swojej drodze każdą futrynę i, generalnie, cud, że w ogóle przy jedzeniu do ust trafia :lol: Ale myślę, że to właśnie dobrze - bo obydwoje czuliby się całkiem swobodnie w swoim towarzystwie? Jakby co, to Bastek jest na każde wezwanie 8-)

cosmo fletcher napisał/a
Cosmo ogólnie cierpi na deficyt atencji w swoim życiu, a w związku z tym, że ostatnio jego brat ukochany, autorytet największy i ikona został ojcem i zajął się sadzeniem domu, budowaniem syna i płodzeniem drzewa, na pewno zaczął szukać sobie jakiegoś zastępstwa dla tych uczuć braterskich, więc pomyślałam od razu, że może mógłby ulokować je w Bastianie? Dlatego też wbijałby mu tam na chatę zawsze z jakimś niedogotowanym makaronem albo zakalcem, wypisywałby do niego jakieś głupoty i wydzwaniał, jeśli ten nie odpisywał zbyt długo, wpraszałaby się często bez zapowiedzi, żeby podpytać o robotę i życie, a czasem może nawet zwalałby się na noc z informacją, że Devon jest najgorszy i czy może zostać tu na trochę? Mógłby czasem pokazywać mu jakieś swoje stare bazgroły albo zrobiliby sobie jakiś głupi zwyczaj rysowania komiksów o sobie nawzajem i w ogóle, wholesome rzeczy A jak to jednak za dużo, to możemy spokojnie zostać po prostu przy komiksowym guru i sprawdzaniu co jakiś czas czy Bastian w tej swojej norze nie zapuścił już korzeni!!
(boże, jak pięknie, tak wygląda Cosmo w komiksie, totalnie aprobuję)

Ooo, no i trzeba było tak od razu! Oczywiście, biorę pełen pakiet. Bastek to zrobił nawet dla Cosmo porządki w szafie i może tam mieć swoją półkę albo nawet SZCZOTECZKĘ do zębów. I to nie taką, którą się czyści kible i fugi podłogowe, ale normalną, nową nieśmiganą 8-)

job
criminal profiler

feelings
something about you made me feel

and more
a little more alive and a far less lost

Mitch Brown
33 lata
196 cm
mieszka w Fremont

2021-01-18, 18:48

Cytat

Niby wstyd przyznać, ale obstawiam, że to jednak Bastian będzie większą kulą u nogi dla Mitcha Nie w złym sensie, rzecz jasna (taką przynajmniej mam nadzieję!) - po prostu to ten typ, który zalicza na swojej drodze każdą futrynę i, generalnie, cud, że w ogóle przy jedzeniu do ust trafia Ale myślę, że to właśnie dobrze - bo obydwoje czuliby się całkiem swobodnie w swoim towarzystwie? Jakby co, to Bastek jest na każde wezwanie

Wiesz, Mitch ma prawie dwa metry wzrostu, a więc nie tylko przeszkody przed sobą, na drodze uważa za zabójcze, ale te wiszące również. Nie zacznie jednak wymachiwać laską w powietrzu. Było by to bynajmniej dziwne :lol: Tak więc, Bastian nie może być bardziej kaleczny od ślepego. Zabawnie być może, to na pewno, gdy pojawią się gdzieś w duecie. Ludzie zaczną się przed nimi rozstępować niczym Morze Czerwone przed Mesjaszem :dumb: Także, musimy się ugadać na grę. Zdecydowanie!
Mów mi:Moony#6868
MULTI:Johnny

job
I clap, I whistle, I knock my head

feelings
I f**k the sh*t the dick's name's Tourette

and more
you go "what the heck??" - I laugh instead

Utah Barnett
17 lat
164 cm
mieszka w Ballard

2021-03-04, 11:03

Dzień dobry panu Bastianu <3
No... czasem mam wrażenie że rzeczywiście jestem bohaterką jakiegoś komiksu... albo że komiks się wybohaterza wokół mnie O..o

Ile kosztuje komiksowy portret? (piórkiem? słowem? niewiem?) xd
Mów mi:Młoda
MULTI:acoto?

job
bad news

feelings

and more
before you see it coming

Bastian Everett
32 lata
186 cm
mieszka w Chinatown

2021-03-08, 20:34

Utah Barnett napisał/a
Dzień dobry panu Bastianu <3
No... czasem mam wrażenie że rzeczywiście jestem bohaterką jakiegoś komiksu... albo że komiks się wybohaterza wokół mnie O..o

Ile kosztuje komiksowy portret? (piórkiem? słowem? niewiem?) xd

Dzień dobry, dobry wieczór! A cena to zależy, czy już po znajomości, czy wolisz dopiero wrzucić ich na fabułę i zrobić z tego całkiem świeżutką relację? :lol: W razie czego wal śmiało, myślę, że Bastek z Utah mają wbrew pozorom sporo jakichś punktów zaczepienia, więc jakąś przeszłość - choćby pobieżnie - można ustalić :hm:

Odpowiedz do tematu