hello stranger
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r
aurelie
diosmio
vincent
dAuvergne
robert
myre
laura
audrey


clive thorntonjob
upadły lekarz

feelings
There is a four-leaf clover between two pages

and more
in my favorite book It is tucked away with your name in dry ink bedhind it

clive mozart thornton
35 lat
191 cm
mieszka w Belltown

2020-09-22, 16:42


about me

imie i nazwisko

clive mozart thornton

pseudonim

-

data i miejsce urodzenia

siedemnasty lipca 1985 roku

dzielnica mieszkalna

queen anne

stan cywilny

w związku małżeńskim

orientacja

heteroseksualna

zajęcie

neurochirurg

miejsce pracy

Swedish Hospital

wyznanie

katolik

miejscowy

w seattle od urodzenia

my story
my flaws
☂ staroświecki; „dama zawsze ma pierwszeństwo” - w pewnym sensie poukładany, doskonale wiedzący czego chcę od życia; potrafiący poradzić sobie w absolutnie każdej sytuacji, nigdy nie broni się swoim nazwiskiem, które (niestety) w tym świecie jest powszechnie rozpoznawalne. W wolnej chwili uwielbia przysiąść przy lekko tlącym się kominku z papierkową (a najlepiej) czarno-białą gazetą w dłoni.
☂ małomówny, nie stroni do wdrążania się w dyskusję, które go nie dotyczą; zdecydowanie wyznaję zasadę „z głupim i tak nie wygrasz” - dlatego z tego powodu izoluję się od ludzi, którzy (jego zdaniem) są mniej inteligentni, woli otaczać się osobami mądrzejszymi; wiedzącymi jak się zachować, kiedy odezwać i jaki tok rozmowy w danym momencie jest odpowiedni.
☂ piszę wiersze; w nocy gdy nie jest w stanie zasnąć (a od pewnego czasu zdarza się to dość często...) zasiada przy biurku w swoim gabinecie i szczyci się poezją, ma kilka tomów, które (do tej pory...) „nie ujrzały światła dziennego” i Clive ma nadzieje, że nigdy się to nie wydarzy, albowiem woli pozostawić je swoim potomkom, rodzinie, najbliższym, poza tym akurat w tym przypadku nie jest aż tak pewny siebie. Z tego względu uważa, iż nie są one godne uwagi.
☂ niecałe półtora roku temu został poinformowany o diagnozie, która zmieniła życie Thornton'a o sto osiemdziesiąt stopni. Parkinson - pierwsze stadium. Z tego względu jego kariera jako przyszłego ordynatora oddziału neurochirurgii została poddana pod wielki znak zapytania; nie wiadomo nawet czy komisja pozwoli mu pozostać lekarzem. Od tego czasu przesiaduję w domu wraz ze swoim siedmioletnim synem Steven'em, a małżeństwo z Nicole również nie znajduję się w najlepszej formie.
☂ nie ogląda telewizji, również rzadko kiedy posługuję się podobnymi urządzeniami, typu: telefon, laptop, i-pad. Na odpowiedź e-mailową, bądź sms'ową od mężczyzny można czekać nawet do miesiąca, albowiem często o tym zapomina.
☂ w wolnych chwilach sporo spaceruję, taki stan rzeczy go odpręża, lecz kiedy nie ma na to czasu, lubi „pobrzdąkać” na gitarze, w młodości był zapisany do szkoły muzycznej, uczęszczał do niej aż przez dwa lata - zanim zdał sobie sprawę, co tak naprawdę jest jego pasją.
☂ jest oburęczny.
☂ zna cztery języki: włoski, niemiecki, francuski oraz hiszpański; teraz gdy aktualnie ma sporo wolnego czasu, zaczyna uczyć się japońskiego, szczerze? Z negatywnym skutkiem.
☂ kocha rozwiązywać krzyżówki, podczas dyżurów, aby nie zasnąć - specjalnie wykupywał prawie wszystkie gazety ze szpitalnego sklepiku i przez całą noc był w stanie wypełnić wszystkie.
and more

imię/ nick z edenu

r.

kontakt

pw

narracja

przeszły, trzecia

zgoda na ingerencję MG

tak

clive mozart thornton

oliver jackson-cohen

Mów mi:.
MULTI:.
 job
straszę ludzi w Seattle

feelings
za pieniądze

and more
ktoś coś?

Dreamy Seattle
100 lat
210 cm
mieszka w Chinatown

2020-09-24, 16:50


akceptacja!
Serdecznie witamy na forum, twoja karta została zaakceptowana. Możesz teraz dodać tematy z relacjami, kalendarz oraz telefon i cieszyć się fabularną rozgrywką, którą musisz rozpocząć w ciągu 3 dni.
Mów mi:Dreamy Seattle
MULTI:-
 
Wyświetl posty z ostatnich:   


Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

you're my person
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, kwiecień - 440 punktów
Trzydziestoletnia panna, urodzona i wychowana w Seattle. Studia medyczne ukończyła na uczelni wojskowej, więc panie i panowie miejcie się na baczności, bo strzelec z niej wyborowy. Nie jest najlepszą panią domu, ale za to świetnie radzi sobie za kółkiem. Uwielbia sport, trenuje boks i chętnie spędza czas na świeżym powietrzu. Jeżeli nie jesteś na jej czarnej liście, to możesz spać spokojnie.
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, kwiecień - 266 punktów
Najpopularniejszy żyd w Seattle, jeśli jesteś kobietą - ładną, długonogą i masz piękny biust - na pewno go poznałaś. Ptaki ćwierkają, że został usidlony i planuje życie u boku pewnej brunetki, jednak mamy podstawy aby w to wątpić. Przystojny, szczery do bólu, świetny lekarz, choć nieco ciężki w obyciu. Albo go kochasz albo nienawidzisz.