hello stranger
W najnowszym ogłoszeniu można przeczytać o naborze do ekipy administracyjnej! Sprawdź sam.
ZADANIA WIELKANOCNE. Krótsze rozgrywki za więcej punktów fabularnych!
LEPRECON -dzień Świętego Patryka! Weź udział w zabawie, odwiedź sześć pubów, znajdujących się na specjalnej mapce i zbieraj punkty fabularne!
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r
boom
kiara
aurelie
diosmio
vincent
dAuvergne
posy
inissia
robert
myre

kto zagra?

job
straszę ludzi w Seattle

feelings
za pieniądze

and more
ktoś coś?

Dreamy Seattle
100 lat
210 cm
mieszka w Chinatown

2020-07-02, 19:37

kto zagra?
poszukiwania

Zgłoś się, jeżeli szukasz kogoś do wspólnej gry!

Zgłoszenia są usuwane po 7 dniach od daty zamieszczenia.

Kod:
[b]Kto:[/b] dane postaci
[b]Co:[/b] opis rozgrywki
[b]Status:[/b] [color=seagreen]aktualne[/color] / [color=darkred]nieaktualne[/color]

Mów mi:Dreamy Seattle
MULTI:-

job
studiuje weterynarie

feelings
pomaga w klinice

and more
i została psią mamą

lorna ebberhart
25 lat
163 cm
mieszka w Phinney Ridge

2021-04-12, 22:20

Kto: a lorna
Co: nie wiem co, ale przyda mi się jakaś nowa gra, więc zależnie od tego kto się zgłosi, coś wymyślimy 8-)
Status: aktualne
Mów mi:-
MULTI:fred, clover, red i zoey, a nawet wolf

job
Ratuję ludzi jeżdżąc do wypadków

feelings
Mój ojciec jest mordercą

and more
a ja staram się żyć normalnie, tylko czemu to takie trudne?

Mikaela Layne
27 lat
165 cm
mieszka w Chinatown

2021-04-13, 14:36

Kto: Miki Layne
Co: Cokolwiek - od zwykłego spotkania na ulicy, czy w knajpie po jakąś szaloną akcję. Coś wymyślimy. Może dla odmiany ktoś będzie ją ratował z opałów, a nie ona? Albo ktoś z jej przeszłości znowu się pojawi z tym, że tym razem pomimo wiedzy, że jej ojciec to morderca, to ta osoba będzie chciała spędzić z nią czas i wiedzieć, jak się jej w życiu powiodło? Wbijaj na priv

Mów mi:Miki
MULTI:Ryan, Jake, Sebek

job
jest właścicielem klubu bokserskiego

feelings
czeka aż kolejny statek przypłynie

and more
a tymczasem wszystko dozwolone

Ryan Mitchell
38 lat
190 cm
mieszka w Belltown

2021-04-13, 23:54

Kto: Ryan Mitchell
Co: Coś bierze go na chorowanie, nie rozróżnia słupa od kobiety. Zapraszam jakąś Panią, która go poratuje robiąc za jego podporę, jak mu ciemno się przed oczami robić będzie, choć jest i tak późny wieczór - klik
Gra rozpoczęta, dawaj znać na priv

Mów mi:Miki
MULTI:Miki, Jake

job
Pediatrician

feelings
When I close My eyes I see You

and more
When I open My eyes I miss You

Keegan Alexander Evans
32 lata
187 cm
mieszka w Columbia City

2021-04-15, 13:58

Kto: Keegan Evans i Mitch Brown
Co: potrzebuję dodatkowych rozgrywek u obu panów. Przyjmę w zasadzie wszystko, służąc przy tym burzą mózgów!
Mów mi:Moony#6868
MULTI:Mitch & Lionel

job
opiekuje się córką

feelings
i odzyskała swojego Tatusia

and more
więc zostaje w Seattle

Minnie Owlsley
19 lat
158 cm
mieszka w Belltown

2021-04-15, 21:26

Kto: Myszka Minnie
Co: chętnie, zagrałabym relację, która opierałaby się na friendzone, czego nastolatka kompletnie nie byłaby świadoma, że jej przyjaciel może czuć do niej coś więcej, a nie traktuje jej jak młodszej siostry. Możemy tutaj sobie wszystko ustalić, a dodatkowo gwarantowana relacja na dłużej!
Oprócz tego, chętnie zagram cokolwiek, aby było ciekawie, więc możemy się ze wszystkim dogadać na pw :hero:
Mów mi:littlegirl#5284
MULTI:-

job
Wanna do

feelings
bad things with you

and more
wingardium leviosa

Leah Vereda
23 lata
164 cm
mieszka w Fremont

2021-04-16, 08:33

Kto: Leah Vereda
Co: W zasadzie zagram wszystko, dosłownie wszystko - mniej przypałowe, bardziej przypałowe, możemy coś uzgodnić albo iść na żywioł. Po cichu marzy mi się zagranie randki z tindera, gdzie pojawia się obecny partner/partnerka randki i albo Leah kończy pocharatana, z rozciętą wargą i niedoszłą randką na komisariacie/w szpitalu, albo staje za "zdradzoną" stroną i odjeżdżają razem w stronę zachodzącego słońca szyldu McDonald'sa (ale to już zależy, kim będziesz grać!).
Status: bardzo aktualne

Mów mi:Misiu
MULTI:HM

Odpowiedz do tematu