hello stranger
W najnowszym ogłoszeniu można przeczytać o naborze do ekipy administracyjnej! Sprawdź sam.
ZADANIA WIELKANOCNE. Krótsze rozgrywki za więcej punktów fabularnych!
LEPRECON -dzień Świętego Patryka! Weź udział w zabawie, odwiedź sześć pubów, znajdujących się na specjalnej mapce i zbieraj punkty fabularne!
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r
boom
kiara
aurelie
diosmio
vincent
dAuvergne
posy
inissia
robert
myre


#10job
Rezydentka kardiologii

feelings
Trudno stwierdzić czy to w jej sercu panuje

and more
większy bałagan, czy jednak w rodzinie

Maeve Thompson
27 lat
169 cm
mieszka w Columbia City

2021-04-08, 01:12


024.


outfit

Jej życie ostatnio było zdecydowanie zbyt skomplikowane. Miała wrażenie, że balansuje na krawędzi i każda kolejna zła decyzja coraz to bardziej przybliża ją do upadku, bo tak - plan opierający się na podpaleniu magazynu w rodzinnej firmie był zdecydowanie złym posunięciem. Jeszcze kilka dni temu była pewna, że dzięki temu zakończy przemyt niezgodnych z prawem towarów za który odpowiadał jej ojciec, ale gdy tylko zobaczyła minę siostry, gdy ta niespodziewanie wtargnęła na teren firmy i dostrzegła płomienie trawiące opakowania leków w których znajdowały się narkotyki, była już pewna, że wywołała jedynie kolejną burzę. Gabi może nie traktowała jej wcześniejszych gróźb poważnie.. ale teraz? Teraz nie będzie bagatelizować jej osoby i nie wiadomo do czego się posunie, aby tylko uchronić firmę przed upadkiem.
Zmuszona była więc działać. Być o krok przed nią i sprawić, że nie będzie w stanie zaatakować. Tym razem jednak zamierzała postępować z rozwagą. Nie mogła kolejny raz ulec pokusie i skusić się na plan, który sam w sobie wydawał się absurdalny. Najpierw powinna poznać wszystkie możliwe opcje, a dopiero później brać się za ich realizacje.
Telefon do Jocelyn wydawał jej się dobrym posunięciem. Star była detektywem w wydziale narkotykowym i z pewnością posiadała stosowną wiedzę odnośne walczenia z tego typu rodzajem przestępczości. Problem był w tym, że nie chciała zdradzać przyjaciółce rodzinnej tajemnicy i angażować ją w to cało bagno. Nie chodziło o to, że jej nie ufała - wręcz przeciwnie. Była pewna, że gdyby tylko poprosiła o zachowanie tego w tajemnicy, to ta nikomu by nie powiedziała. Nie mogła jednak tego od niej wymagać. To byłoby zbyt dużo.
Słysząc dzwonek do drzwi uniosła kąciki ust ku górze i odłożyła na blat nóż, którym wcześniej kroiła przekąski - Hej - odparła tuż po otwarciu i cmoknęła ją w policzek - Dawno się nie widziałyśmy. Cieszę się, że w końcu udało Ci się wyrwać z pracy - dodała po chwili udając się w głąb mieszkania - Czego się napijesz? - zapytała wyjmując z kuchennej szafki kieliszek wina jedynie dla siebie, gdyż wiedziała, że Jo raczej nie jest fanką procentów.
Mów mi:-
MULTI:-
 
Wyświetl posty z ostatnich:   


Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

you're my person
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, marzec - 537 punktów
Dwudziestopięcioletnia panna, która niedawno temu przyjechała do Seattle z miasta Asotin, gdziekolwiek to jest. Zgrabna blondynka o pełnych ustach i pięknym uśmiechu, romantyczka z marzeniami i ambicjami. Pracuje jako stażystka w kancelarii prawniczej, interesuje się modą i kocha jeść fast foody. Może nie jest specjalnie wysportowana, a jej umiejętności za kółkiem pozostawiają wiele do życzenia, ale za to złota z niej rączka i świetnie sobie radzi z narzędziami.
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, marzec - 413 punktów
Trzydziestoletnia panna, urodzona i wychowana w Seattle. Studia medyczne ukończyła na uczelni wojskowej, więc panie i panowie miejcie się na baczności, bo strzelec z niej wyborowy. Mimo wzlotów, ale i bolesnych upadków, wyszła na prostą, aby sprawdzać się jako rezydentka chirurgii. Nie jest najlepszą panią domu, ale za to świetnie radzi sobie za kółkiem. Uwielbia sport, trenuje boks i chętnie spędza czas na świeżym powietrzu. Jeżeli nie jesteś na jej czarnej liście, to możesz spać spokojnie.