kliknij mnie!
Dreamy Seattle :: Zobacz temat - bluejay
hello stranger
boom
kiara
aviana
diosmio
andrew
dAuvergne
posy
inissia
robert
myre
uwaga
WEATHER ALERT! Ostrzeżenie przed burzami dla obszaru Seattle.Czytaj dalej.
uwaga
Powstało subforum o nazwie "Alternatywna rzeczywistość".Więcej tutaj
uwaga
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r.

bluejay

job
szef kuchni w hotelowej restauracji

feelings
mówią, że przez żołądek do serca

and more
ale nie wie jeszcze do czyjego

Judah Hirsch
43 lata
179 cm
mieszka w Belltown

2021-02-21, 00:21

Judah
Nie jestem pewien czy będziesz robić dokładnie to co ja, bo chyba utknąłem poza miastem i opcji, że w czwartek z powrotem będę na miejscu jest coraz mniej
A co za tym idzie, zmieńmy dzień tygodnia na sobotę. O ile do tego czasu Seattle nie stanie się drugą Atlantydą :lol:
Pamiętasz jak zapytałeś mnie czy potrzebuję kucharza? I pamiętasz, że to był tylko żart? A co jeśli jednak bym potrzebował?
Albo nie tyle co kucharza a... drobnej pomocy. Przy układaniu menu. Wchodzisz w to?
Mów mi:że ładnie dziś wyglądam
MULTI:no need for it

job
Zawodowo roztańczona

feelings
Nie czekam, aż burza minie

and more
Tylko tańczę w deszczu

Tottie Whitbread
26 lat
177 cm
mieszka w Phinney Ridge

2021-02-21, 01:38

Tottie
W Portage Bay... O.O
Tam jeszcze w ogóle widać brzeg?! Możesz zejść na ląd? O.O (ciekawe, czy którykolwiek z Twoich sąsiadów jest równie zadowolony z obecnych widoków za oknem :hihi: )
Mogę obiecać, ale pod warunkiem, że to działa w dwie strony, okej? :poke:
PS Ładuj powerbanki, żebyśmy nie stracili kontaktu! <33
Mów mi:Tottie
MULTI:Huck

job
szef kuchni w hotelowej restauracji

feelings
mówią, że przez żołądek do serca

and more
ale nie wie jeszcze do czyjego

Judah Hirsch
43 lata
179 cm
mieszka w Belltown

2021-02-21, 23:24

Judah
Mówiłem Ci, że lepiej mieć normalny dom, w normalnej okolicy i z dala od wody? Mówiłem. A tak całkiem poważnie - gdybyś potrzebował to moje mieszkanie zawsze stoi otworem. Szczególnie, jeśli to miałoby uratować Cię przed wprowadzaniem się do matki
Tak? Jesteś pewny?
Kurwa, nawet jak nie jesteś to teraz nie masz już wyjścia, Blue. Obgadamy to w sobotę, na pewno!
Mów mi:że ładnie dziś wyglądam
MULTI:no need for it

job
w niejasnym związku

feelings
przyczynowo-skutkowym

and more
z Rzeczywistością

Sycamore Krzyzanowski
25 lat
176 cm
mieszka w Phinney Ridge

2021-02-23, 11:41

Sycamore
jestem w pracy
niektórzy próbują pracować w życiu, nie?
znaczy nie jestem w pracy, bo wyszłam zapalić, ale zaraz wracam. Dziś mam do 18 i potem dwie godziny kataloguję błeeee. Jak Clover się czuje?
Mów mi:kołowrotek
MULTI:A girl in a boat with no oars - stay afloat!...

job
Zapewniam rozrywkę

feelings
Kocham gry i zabawy

and more
Raz, dwa, trzy, zginiesz Ty!

Misty Silhouette
100 lat
170 cm
mieszka w Queen Anne

2021-02-26, 21:40

AlertSeattle: Burmistrz ogłasza stan klęski żywiołowej. Obywateli proszeni są o:
❗Zgromadzenie latarek, radioodbiorników bateryjnych + zapasowych baterii, innych źródeł światła (świece, lampy naftowe, zapałki, zapalniczki).
❗Przygotowanie się, aby być samowystarczalnym przez okres 3 dni i zdolnym do pomocy sobie i innym.
❗Poproszenie krewnych lub znajomych, zamieszkałych na terenach bezpiecznych by służyli jako miejsce kontaktu dla rodziny poszkodowanego. Upewnienie się czy wszyscy jej członkowie znają adresy i telefony osób kontaktowych.
❗Zapoznanie rodziny, jak zabezpiecza się mieszkanie, dom, obejście przed powodzią i grabieżą.
❗Sprawdzenie zaworów zainstalowanych w kanalizacji ściekowej swego domu w celu zapobieżenia cofania się wody z systemu drenowego. W ostateczności użycie dużych korków lub czopów do zatkania przecieków, rur i zbiorników.Czytaj więcej
Mów mi:Misty
MULTI:Wszystkie moje

Odpowiedz do tematu