kliknij mnie!
Dreamy Seattle :: Zobacz temat - Oh Mandy!
hello stranger
boom
kiara
aviana
diosmio
andrew
dAuvergne
posy
inissia
robert
myre
uwaga
WEATHER ALERT! Ostrzeżenie przed burzami dla obszaru Seattle.Czytaj dalej.
uwaga
Powstało subforum o nazwie "Alternatywna rzeczywistość".Więcej tutaj
uwaga
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r.

Oh Mandy!

job
rehabilitantka, artystka-amator

feelings
próbuje przypomnieć Lance'owi

and more
dlaczego się jej oświadczył

Mandy O'Hara
31 lat
171 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-11-29, 23:59

Mandy O'Hara
Wiecznie uśmiechnięta babka, która własne problemy woli zostawiać w domu. Rehabilitantka osób (głównie dzieci) z porażeniem mózgowym, po godzinach artystka-amatorka. W miłości ma pecha całe życie, obecny narzeczony/nie-narzeczony (Lance Hannigan, w związku od prawie dwóch lat) od miesiąca jej nawet nie poznaje. Prawie dwa miesiące temu poroniła, ale nie przyznała się do tego nikomu, póki Lance nie uległ wypadkowi - teraz utrzymuje, że wszystko jest w porządku, a Lance nie musi wiedzieć, że jakiekolwiek dziecko kiedykolwiek miało być (chociaż wszystko to oczywiście nieprawda). Ma psa, dużo się rusza, potrafi czasem zaszaleć i w ogóle jest fajna, a ja pomagam z wymyślaniem relek, tak.
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:wypierdek mamuta
MULTI:ricky martin

job
Ile niewypowiedzianych słów

feelings
przepadło

and more
na zawsze

gabe hargrove
32 lata
188 cm
mieszka w Belltown

2020-11-30, 00:02

</3 </3 </3 </3
Mów mi:anihilacja
MULTI:lean

job
neurochirurg na bezrobociu

feelings
i hope you can still see the stars in my eyes

and more
even after all we've been through

clive mozart thornton
35 lat
191 cm
mieszka w Belltown

2020-11-30, 00:08

Jeśli jesteś z bratem Claribel, to muszą się znać <33
Mów mi:.
MULTI:clari.

job

feelings

and more

Mandy O'Hara
31 lat
171 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-11-30, 01:04

Gabe - </3 ale naprawimy jeszcze te serduszka!

Claribel - Mandy na pewno dbała o to, żeby z rodzeństwem Lance'a mieć dobre kontakty, więc powinny się lubić! Widzę też w karcie, że Claribel kiedyś straciła dziecko i do dziś to przeżywa - u Mandy to świeża sprawa, ale pierw w ogóle się do tego nie przyznała nikomu poza narzeczonym (udawała, że nic się nie zmieniło i wciąż jest w ciąży), za to teraz, po wypadku Lance'a, wszystkim się przyznała, że poroniła, ale tym razem utrzymuje, że wcale ją to nie boli. Może Clari już parę razy jej proponowała rozmowę na ten temat albo chociaż wsparcie, które O'Hara cały czas odrzuca? I nie wiem, jak by się zapatrywała na to, że Mandy ukrywa teraz to wszystko (ciąże, poronienie) przed nieświadomym teraz niczego Lancem?

job
niespełnione marzenia

feelings
odbija sobie projektowaniem wnętrz

and more
i słucha celine dion, bo taki ma nastrój

lenny sherwood
29 lat
183 cm
mieszka w Columbia City

2020-11-30, 10:45

mogę podesłać georgie na jakieś przyjaciółki albo koleżanki :serducho:
Mów mi:królowo
MULTI:georgia

job
Kardiochirurg, który walczy

feelings
o serce Marysi

and more
i boi się, że przegra...

Jonathan Wainwright
38 lat
189 cm
mieszka w Belltown

2020-11-30, 13:10

Heja! <3

Wpadam nieśmiało z propozycją, która jest dość skomplikowana, bo ciężko mi było znaleźć punkt zaczepienia, aleeeee!
Podejrzewam, że Mandy podczas studiów musiała odbywać jakieś praktyki, w różnych miejscach. I tutaj mam propozycję, że Jona mógł mieć jakąś niegroźną kontuzję wymagającą rehabilitacji, mogłoby to być chora nóżka, czy jakieś problemy z plecami, czy barkiem. W każdym razie mogliby się poznać, bo byłby jej "pierwszym" pacjentem, albo na podstawie jego przypadku musiałaby zaliczyć przedmiot. Pewnie było to lata temu, więc oboje mieli zupełnie inne sytuacje życiowe. Może nawet O'Hara wpadła mu w oko, ale ostatecznie zostali przyjaciółmi i są nimi już od dawna, bo te X lat temu Jona nie był tak zgorzkniałą mendą, jaką jest teraz. Może nawet traktuje Mandy jak młodszą siostrę, którą otacza swoją opieką i uwagą.

job
adwokat w ECLG Inc.

feelings
układa sobie życie z Ablem

and more
i już nie musi się z tym kryć

Kylie Russell
32 lata
167 cm
mieszka w Ballard

2020-11-30, 13:51

:dumb:
Musisz znać Kylie. Nie wiem jak, chyba przez Gabe'a albo inaczej, może ich ojcowie lub matki znają się od lat, więc i one się znają, lubią i w ogóle :serducho:
Mów mi:panno Russell
MULTI:Richard

job
Robi zamieszanie w kancelarii

feelings
i w życiu Jonathana,

and more
powoli podupadając na zdrowiu

Marianne Chambers
25 lat
163 cm
mieszka w Fremont

2020-11-30, 16:32

Well, you came and you gave without takin' :serducho:
To ja tutaj rozsądnie zaproponuję, żeby panie się nie znały na początku, ale potem Gabe może coś Mari o Mandy opowie i może przez to się poznają? W sensie nie przez opowieść Gabe'a, ale przez niego kiedyś przypadkiem, może Mandy przyjdzie do niego do kancelarii, a jego nie będzie i Mari będzie miała takie "Och to ty jesteś Mandy", a Mandy będzie miała "Och to ty jesteś... W sumie nie wiem kim" :| tak to ambitnie widzę xD
Mów mi:Lilka
MULTI:Nie posiadam

job

feelings

and more

Mandy O'Hara
31 lat
171 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-11-30, 19:03

Georgia - omg, nie tylko są w tym samym wieku, ale jeszcze urodziły się prawie tego samego dnia! Koniecznie chcę przyjaciółki, w dzieciństwie wspólne świętowanie urodzin i utrzymywanie, że tak naprawdę są bliźniaczkami , tylko je w szpitalu rozdzielili. Mandy pewnie nie raz jej wtedy narzekała, że wolałaby, by ją państwo Maynard zaadoptowali :lol: Nawet jak poszły na inne studia, inne uczelnie, to utrzymywały stały kontakt, a teraz jeszcze mieszkają w tej samej dzielnicy, widują się prawie codziennie, wspominają dawne, lepsze czasy i wspierają się po każdym złamanym sercu. Co prawda moja tego Georgie nie ułatwia, bo zawsze utrzymuje, że przecież sobie poradzi, jest okej, wszystko w normie, ale wiadomo, jak to przyjaciółki, wiedzą, jak coś jest nie tak <33

Jona - och, bardzo mi się podoba ten pomysł! Mandy pewnie by go czasem doprowadzała do szewskiej pasji tą swoją pozytywną energią, ale… Z drugiej strony w tych bardziej melancholijnych chwilach odnajdywałaby u Jonathana upragniony spokój i wyciszenie. A i on może przy niej opuszczałby nieco ten gburowaty mur, który wokół siebie zbudował? Na pewno nie deklarują sobie miłości na co dzień i może nawet nie mówią sobie nawzajem o swoich problemach, ale jak przychodzi co do czego, to wspierają się maks. I tak, Mandy też totalnie uważałaby go za starszego brata, którego zawsze chciała mieć :serducho: Nawet mam taki nieśmiały pomysł na powracający stale “motyw” w ich relacji (inspirowany “Horyzontem” Małeckiego)… Bo jak prowadziła jego rehabilitację, to mogła go zawsze pytać jak się dzisiaj czuje w skali od 1 do 10 (gdzie 1 to najgorzej, a 10 najlepiej), w domyśle mając pewnie ból i tą jego kontuzję. On pewnie od początku zawyżał wynik. W końcu przerodziło się to w pytanie o ocenę ogólną nastroju, całego dnia - trochę taki sposób, by powiedzieć, że jest chujowo bez artykułowania, co się stało - by móc odpowiednio na nią zareagować. Iii tak im zostało może do dzisiaj? No i ona do dzisiaj bardzo dobrze wie, że on zawsze tę ocenę zawyża… <3

Kylie - o! Tak mogło być, że ich rodzice byli blisko od niepamiętnych czasów, więc i one znały się od dziecka! Na początku Mandy mogła mieć Kylie za rozpuszczone dziewczyńsko, idealną córeczkę rodziców, za którą państwo O’Hara też by się pewnie pokroili. Trochę byłoby w tym pewnie zazdrości, trochę uprzedzenia, ale no uważała wtedy, że za nic się z kimś takim nie dogada. Może i Kylie też miała o Mandy złe zdanie? Bo nie potrafiła się zachować, stale plamiła czymś piękne sukienki i jeszcze po płotach skakała, fu. No ale kolejne lata mogły i jednej i drugiej pokazać, że nie takie dzieciaki straszne, jak je rodzice malują i że za tym pierwszym, złym wrażeniem kryją się całkiem fajne babki, które potrafią się jednak dogadać. No i dzięki temu do dzisiaj się super kumpelkują! <33

Mari - no już wiesz, że tę scenkę widzę odrobinę inaczej xD ale tak, myślę, że dopiero się poznają i przewiduję, że się bardzo polubią! <33

job
felietonistka w the seattle times

feelings
źle lokuje uczucia

and more
i ogólnie ma pecha

georgia maynard
31 lat
163 cm
mieszka w South Lake Union

2020-11-30, 19:47

Mandy O'Hara napisał/a:
Georgia - omg, nie tylko są w tym samym wieku, ale jeszcze urodziły się prawie tego samego dnia! Koniecznie chcę przyjaciółki, w dzieciństwie wspólne świętowanie urodzin i utrzymywanie, że tak naprawdę są bliźniaczkami , tylko je w szpitalu rozdzielili. Mandy pewnie nie raz jej wtedy narzekała, że wolałaby, by ją państwo Maynard zaadoptowali Nawet jak poszły na inne studia, inne uczelnie, to utrzymywały stały kontakt, a teraz jeszcze mieszkają w tej samej dzielnicy, widują się prawie codziennie, wspominają dawne, lepsze czasy i wspierają się po każdym złamanym sercu. Co prawda moja tego Georgie nie ułatwia, bo zawsze utrzymuje, że przecież sobie poradzi, jest okej, wszystko w normie, ale wiadomo, jak to przyjaciółki, wiedzą, jak coś jest nie tak

o matko rzeczywiście tylko dzień różnicy! na pewno to jest znak, że są jak siostry <3 wszystko biorę, jak masz czas i chęci to zapraszam na grę lub sms'y albo cokolwiek <3 <3 <3
Mów mi:hokage
MULTI:lennon

job
Kardiochirurg, który walczy

feelings
o serce Marysi

and more
i boi się, że przegra...

Jonathan Wainwright
38 lat
189 cm
mieszka w Belltown

2020-11-30, 19:58

Mandy O'Hara napisał/a:
Jona - och, bardzo mi się podoba ten pomysł! Mandy pewnie by go czasem doprowadzała do szewskiej pasji tą swoją pozytywną energią, ale… Z drugiej strony w tych bardziej melancholijnych chwilach odnajdywałaby u Jonathana upragniony spokój i wyciszenie. A i on może przy niej opuszczałby nieco ten gburowaty mur, który wokół siebie zbudował? Na pewno nie deklarują sobie miłości na co dzień i może nawet nie mówią sobie nawzajem o swoich problemach, ale jak przychodzi co do czego, to wspierają się maks. I tak, Mandy też totalnie uważałaby go za starszego brata, którego zawsze chciała mieć Nawet mam taki nieśmiały pomysł na powracający stale “motyw” w ich relacji (inspirowany “Horyzontem” Małeckiego)… Bo jak prowadziła jego rehabilitację, to mogła go zawsze pytać jak się dzisiaj czuje w skali od 1 do 10 (gdzie 1 to najgorzej, a 10 najlepiej), w domyśle mając pewnie ból i tą jego kontuzję. On pewnie od początku zawyżał wynik. W końcu przerodziło się to w pytanie o ocenę ogólną nastroju, całego dnia - trochę taki sposób, by powiedzieć, że jest chujowo bez artykułowania, co się stało - by móc odpowiednio na nią zareagować. Iii tak im zostało może do dzisiaj? No i ona do dzisiaj bardzo dobrze wie, że on zawsze tę ocenę zawyża…

O tak! Bardzo mi się to podoba i idealnie pasuje do charakteru Jony! Ten motyw jest taki awwww *.* . Mam nadzieję, że Mandy będzie wiedziała, że może zadzwonić do tego gbura o każdej porze i nawet jakby miał zamarudzić się na śmierć to i tak dla niej zrobi wszystko. Biorę w całości i nie mogę się doczekać giereczki <3

job

feelings

and more

Mandy O'Hara
31 lat
171 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-12-01, 15:07

Georgia - chętnie zacznę nawet dziś lub jutro! <33
Jona - tak jak Tobie :heart:

job
adwokat w ECLG Inc.

feelings
układa sobie życie z Ablem

and more
i już nie musi się z tym kryć

Kylie Russell
32 lata
167 cm
mieszka w Ballard

2020-12-01, 19:55

Mandy O'Hara napisał/a:
Kylie - o! Tak mogło być, że ich rodzice byli blisko od niepamiętnych czasów, więc i one znały się od dziecka! Na początku Mandy mogła mieć Kylie za rozpuszczone dziewczyńsko, idealną córeczkę rodziców, za którą państwo O’Hara też by się pewnie pokroili. Trochę byłoby w tym pewnie zazdrości, trochę uprzedzenia, ale no uważała wtedy, że za nic się z kimś takim nie dogada. Może i Kylie też miała o Mandy złe zdanie? Bo nie potrafiła się zachować, stale plamiła czymś piękne sukienki i jeszcze po płotach skakała, fu. No ale kolejne lata mogły i jednej i drugiej pokazać, że nie takie dzieciaki straszne, jak je rodzice malują i że za tym pierwszym, złym wrażeniem kryją się całkiem fajne babki, które potrafią się jednak dogadać. No i dzięki temu do dzisiaj się super kumpelkują! <33

OMG tak! Kylie totalnie nie rozumiała brudzenia sukienek i skakania przez płoty, ale teraz kompletnie nie przeszkadza jej to, że Mandy skakała :serducho:
Mów mi:panno Russell
MULTI:Richard

job
trochę się uczę

feelings
gubię w uczuciach

and more
i w życiu też

Stella Martinez
16 lat
157 cm
mieszka w Phinney Ridge

2021-01-25, 17:05

Cześć!
Przychodzę spóźniona, ale muszę coś tu mieć! Jestem córką Claribel, a Lance to mój ulubiony wujek (ćśś, mówię to każdemu), więc musiałyśmy się poznać i nie widzę powodu, żeby miały się nie lubić. Sprawa z Lancem jest skomplikowana, ale skoro Mandy mieszka w Phinney Ridge, to na pewno czasem się widują. Stella może ją kiedyś namówić na zakup rolek i będą sobie jeździć z rana, strasząc przechodniów :lol: <3

job

feelings

and more

Mandy O'Hara
31 lat
171 cm
mieszka w Phinney Ridge

2021-01-25, 22:19

Ooo, podoba mi się! Mandy w sumie już mogła te rolki kupić, ale przez całą sprawę z Lancem jeszcze ich nie zdążyła użyć ani razu, więc Stella mogłaby ją kiedyś na nie w końcu wyciągnąć ^^ Poza tym w karcie wyczytałam jeszcze, że Stella rysuje! O'Hara mogłaby ją namawiać, by spróbowała kiedyś popełnić coś "poważniejszego", niż te bazgroły w szkicowniku ;>

Odpowiedz do tematu