hello stranger
W najnowszym ogłoszeniu można przeczytać o naborze do ekipy administracyjnej! Sprawdź sam.
ZADANIA WIELKANOCNE. Krótsze rozgrywki za więcej punktów fabularnych!
LEPRECON -dzień Świętego Patryka! Weź udział w zabawie, odwiedź sześć pubów, znajdujących się na specjalnej mapce i zbieraj punkty fabularne!
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r
boom
kiara
aurelie
diosmio
vincent
dAuvergne
posy
inissia
robert
myre

the unwrittable girl

job
and I'm not sure what the trouble was

feelings
that started all of this

and more
the reasons all have run away, but the feeling never did

phoenix g. farrell
29 lat
180 cm
mieszka w Chinatown

2021-01-21, 19:37

phoenix farrell
phoenix. phoe.
znamy się, jeśli pracujesz w Swedish Hospital lub jeśli lądujesz w nim czasem na ostrym dyżurze - pracuję sześć dni w tygodniu, głównie nocami.
być może wpadamy też na siebie, jeśli lubisz biegać w okolicach Portage Bay albo co sobotę wybierasz się na lokalne targowisko - te czynności to moje rytuały, dają mi wytchnienie i spokój;
możliwe, że znałaś/znałeś moją siostrę, Molly. tę ładniejszą, tę grzeczniejszą. tę, która zginęła w wypadku samochodowym pięć lat temu.
a może spaliśmy ze sobą? i wciąż zastanawiasz się, jak było mi na imię - wyszłam bowiem nad ranem, nie zostawiając numeru.
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:zmiłuj się nad nami
MULTI:bluejay, elijah i spółka

job
Where'd you wanna go?

feelings
How much you wanna risk?

and more
I'm not looking for somebody with some superhuman gifts

Ariel Darling
27 lat
170 cm
mieszka w Portage Bay

2021-01-21, 19:43

Karta piękna jak Phoenix <3 *.*

Znalazłam przepis na idealny wieczór z przyjaciółką, byłoby fantastycznie, gdyby była nią właśnie ona.
Usiądę na miejscu pasażera, a ty poprowadź samochód. Przedzierajmy się przez noc, wsłuchujmy w tętniącą z głośników muzykę, a gdy dojedziemy do nieznanego nam celu zdradzisz mi kilka irlandzkich opowieści. Na koniec zagram nam coś na gitarze, a może nawet zaśpiewam.

Zamiast opisywać tu szczegółowo przyjaźń dziewczyn chętnie przekonam się jak sprawdza się ona w wątkach, więc jeśli masz ochotę z przyjemnością dam się porwać Arielką na jakąś grę.

job

feelings
that started all of this

and more

phoenix g. farrell
29 lat
180 cm
mieszka w Chinatown

2021-01-21, 21:01

Ależ wspaniale, Ariel! Uraczę Cię nie tylko historiami o wydmowych nimfach i młodych topielcach, ale też kruchymi ciastkami z przepisu babci. I pewnie winem, gdy już dojedziemy na miejsce docelowe i nie będę się musiała martwić o potencjalne spotkanie z patrolem policji!

Jedyna wiedza potrzebna mi, by by zacząć jest dotyczy tego skąd i od kiedy dziewczyny się znają. Czy Ariel była przy Phoebe od dawna, czy raczej poznały się dość niedawno, ale od razu między nimi zagrało?

I want love to roll me over slowly,
stick a knife inside me and twist it all around
I want love to grab my fingers gently,
slam them in a doorway, put my face into the ground
I want love to murder my own sister mother,
take her off to somewhere like hell or up above
And I want love to change my friends to enemies,
change my friends to enemies and show me how
it's all my fault

job
Where'd you wanna go?

feelings
How much you wanna risk?

and more

Ariel Darling
27 lat
170 cm
mieszka w Portage Bay

2021-01-21, 21:09

Brzmi wspaniale!

Stawiamy na raczej świeżą przyjaźń, Ariel w mieście jest już jakoś od roku. Z racji, że Phoenix biega w pobliżu jej dzielnicy mieszkalnej mogło wszystko mieć swój początek w tamtym miejscu? Może jakaś drobna kontuzja, po której Ariel pomogła jej chwilą odpoczynku na tarasie oraz jakimś chłodnym okładem? :hm: zwykle przypadkowe spotkanie, z którego zrodziło się coś tak dobrego.

job

feelings
that started all of this

and more

phoenix g. farrell
29 lat
180 cm
mieszka w Chinatown

2021-01-21, 21:12

Och, wspaniale! Ten zimny okład i ciepły, pocieszający uśmiech Darling na pewno w mig zdobyły serce Phoenix (co wcale nie jest takie łatwe, więc to musiał być albo cud, albo przeznaczenie...)

Zacznę nam dziś-jutro i podeślę linka, a Ty odpisuj sobie na spokojnie jak znajdziesz moment <3

it's all my fault

job
Where'd you wanna go?

feelings
How much you wanna risk?

and more

Ariel Darling
27 lat
170 cm
mieszka w Portage Bay

2021-01-21, 21:32

Cudownie, czekam w takim razie <3

job
'cause when I sleep with faith

feelings
I only find a corpse in my arms on awakening

and more
this time, please just stay dead

Bastian Everett
32 lata
186 cm
mieszka w Chinatown

2021-01-21, 21:40

To i ja pozostawię tu po sobie ślad - żebyś nie zapomniała przypadkiem, Phoe, jak ramię w ramię zmierzaliśmy ku dorosłości. Jak widać; nie skończyło się to najlepiej, ale - kto wie - może tak właśnie było nam to pisane; wbrew wszystkim tym planom, które każdorazowo snuliśmy podczas naszych bezsennych nocy. Może to jednak nie koniec, a więzi, jakie nazywaliśmy niegdyś "p r z y j a ź n i ą" (wciąż nie wiem, kim byłaś naprawdę), załatają wszystkie te zadry przeszłości?

job
chirurg dziecięcy

feelings
zabawa w chowanego

and more
mała gra o wszystko

flynn cassady
38 lat
188 cm
mieszka w Ballard

2021-01-22, 16:14

podbijam też! <3
z avą najpewniej są od niedawna sąsiadkami w tych śródmiejskich klitkach
a z flynnem też bym coś chciała! zobaczymy, co wyniknie sama wiesz z czym, niemniej polecam sięna jakąś nocną partyjkę dyżurową

(na razie ogólniki, do doprecyzowania)
Mów mi:mania
MULTI:ava, brooks

job
adwokat w trakcie awansu na mł. partnera

feelings
his heart is small but I have never been able

and more
to understand how it can take so much suffering and still go on beating.

claribel mirtha hannigan
40 lat
165 cm
mieszka w Phinney Ridge

2021-01-22, 19:30

Podrzucam Klajwa, daj mi jakąś miłość ;(
Mów mi:rózalątko
MULTI:clive

job

feelings
that started all of this

and more

phoenix g. farrell
29 lat
180 cm
mieszka w Chinatown

2021-01-22, 21:46

Bastian, marnie, jak na pielęgniarkę, zaszywam własne rany, ale może te na naszej relacji uda się jednak jakoś opatrzyć? Zdezynfekować rozmową trudną, lecz potrzebną i szczerą? Albo zakleić plasterkiem pozorów? Bo im dłużej nie mam Cię u swojego boku tym bardziej myślę (czuję), że zrobię wszystko co będzie trzeba, by Cię odzyskać.

Flynn, a jakby tak spotkanie na szpitalnym dachu - na styczniowym wietrze, z zakazanym papierosem w dłoni, w miejscu, o którym każde z nich myślało, że jest azylem należącym tylko do niej/niego? Pytanie tylko, czy to już któreś spotkanie z rzędu, czy dopiero pierwsze - ot, preludium do tego, co się dalej wydarzy (cokolwiek to będzie)?

Clive/Clari miłość metaforycznie, czy miłość bardziej dosłownie? Powiedz w co celować, pomyślę. I na pewno będzie pretekst by ich ścieżki się przecięły - w końcu z tego co widzę, Clive pracuje w tym samym szpitalu!

it's all my fault

job
adwokat w trakcie awansu na mł. partnera

feelings
his heart is small but I have never been able

and more
to understand how it can take so much suffering and still go on beating.

claribel mirtha hannigan
40 lat
165 cm
mieszka w Phinney Ridge

2021-01-22, 22:22

A pozwolę Ci na wszystko :hihi: chociaż problem polega na tym, że Klajw od półtora roku (w sumie od dwóch lat, patrząc na to, że pół roku minęło forum) nie pracuje w szpitalu, bo ma parkinsona ;( ;(
Mów mi:rózalątko
MULTI:clive

job

feelings
that started all of this

and more

phoenix g. farrell
29 lat
180 cm
mieszka w Chinatown

2021-01-23, 10:55

Claribel, coś Ty, żaden problem, a powiedziałabym wręcz, że nawet lepiej, bo zrodził mi się taki pomysł w główce - choć oczywiście do modyfikacji:
Właśnie mniej więcej dwa-trzy lata temu Phoenix przechodziła okres, w którym, powiedzmy sobie, dość intensywnie koiła emocjonalny ból niekoniecznie konstruktywnymi zachowaniami. A mówiąc prościej: trochę za często piła, nie wracała do domu na noc, spędzała ją za to u boku dość przypadkowych mężczyzn (nie zawsze seksualnie, ale często). Phoe miała zasady: większość z jej jednonocnych przygód kończyła się na jednej nocy, ale były osoby, dla których robiła wyjątek. I co, jeśli jedną z takich osób był Clive? Młody lekarz, poznany w jakimś nieodległym od szpitala barze po długim dyżurze. Nie przywiązali się do siebie jakoś strasznie, ale mieli pewien rodzaj niewysłowionej nici porozumienia - ot, spotykali się w celu dość jednoznacznym, ale czasem zjedli razem lunch, czasem ona została na śniadanie.
Potem jednak Clive zniknął - o czym Farrell nie wiedziała, to oczywiście to, że wtedy dostał diagnozę (?) czy też jego choroba się zaostrzyła? Bo Phoe nie miała pojęcia o Parkinsonie blondyna!
Uznała, że po prostu się znudził albo znalazł sobie kogoś na stałe. Zabolało, ale nie jakoś tragicznie - w końcu niczego sobie nigdy nie obiecywali, wiedziała więc, że nie ma prawa niczego oczekiwać lub wymagać.
Teraz jednak stałoby się coś takiego, że spotkali by się ponownie. Pomyślałam, że może nawet Clive trafiłby z jakiejś przyczyny do niej na dyżur? Albo spotkają się przypadkiem, wszystko jedno.
I mam tu kilka pomysłów na bardzo dramową dramę - taką, którą się rozgrywa z soundtrackiem z jakichś romansideł w tle, lol! - ale to wszystko zależy od tego, jakie masz dla Clive'a plany <3

it's all my fault

Odpowiedz do tematu