kliknij mnie!
Dreamy Seattle :: Zobacz temat - Jain
hello stranger
boom
kiara
aviana
diosmio
andrew
dAuvergne
posy
inissia
robert
myre
uwaga
WEATHER ALERT! Ostrzeżenie przed burzami dla obszaru Seattle.Czytaj dalej.
uwaga
Powstało subforum o nazwie "Alternatywna rzeczywistość".Więcej tutaj
uwaga
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r.

Jain

job
I see there's something burning inside you

feelings
I know it hurts to smile but you try to

and more
You always try to hide the pain

Jainaba Hamilton
23 lata
175 cm
mieszka w Belltown

2021-01-07, 16:22

Jainaba Hamilton
Urodzona w Nowym Jorku, w Seattle od kilku dni. Pochodzi z bogatej rodziny, a jeszcze dwa lata temu podbijała Hollywood. Przyjechała tu tylko dlatego, ze się dowiedziała, ze jej brat tu przebywa. Ostatnich kilka miesięcy spędziła w podróży po Europie, więc jeśli twoja postać też była na wakacjach na starym kontynencie to możemy kojarzyć się stamtąd! Nie musisz być super bogaty by ją znać :)
Alexander Hamilton aka Theodor Hamilton Najstarszy z rodzeństwa, maja trochę skomplikowana relacje pomimo iż jeszcze kilka lat temu oboje imprezowali w Los Angeles i wtedy Jain nie przeszkadzał jego problem z narkotykami. Dzisiaj się o niego martwi i chce dla niego jak najlepiej, chociaz ostatnie lata nie były najlepsze dla ich relacji. imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Natasza Ivanov Znają się ze szkoły i śmiało można powiedzieć, ze są przyjaciółkami, pomimo iż to jej tata był pierwsza osoba, która jej groziła. Nie ocenia jej przez pryzmat rodziny. Jason Kim Długoletni przyjaciel, którego poznała prawdopodobnie w Los Angeles, ale totalnie mu ufa i traktuje jak brata! Minnie Owlsley Trzymały się w Nowym Jorku, a znają się jeszcze z gorącego LA, jednak kontakt im się zatarł kiedy Jain wyjechała ze Stanów, a Minnie opłakiwała rozstanie ze swoim kapitanem. imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:kiki
MULTI:double s

job
opiekuje się córką

feelings
i odzyskała swojego Tatusia

and more
więc zostaje w Seattle

Minnie Owlsley
19 lat
158 cm
mieszka w Belltown

2021-01-07, 18:30

Trzymałyśmy się razem w NY, ale później wyjechałaś do Europy, a ja musiałam pozbierać się po rozstaniu, więc kontakt nam się urwał :mymy: a teraz, myślę że można go odnowić? Będzie taka super niespodzianka, jak się okaże, że są sąsiadkami?
Mów mi:littlegirl#5284
MULTI:-

job
I see there's something burning inside you

feelings
I know it hurts to smile but you try to

and more
You always try to hide the pain

Jainaba Hamilton
23 lata
175 cm
mieszka w Belltown

2021-01-07, 18:34

(pisałam SMS do Minnie) Tak! Spotkajmy się przypadkiem, chociaz Jain mieszka chwilowo w hotelu (nie mogłam zdecydować gdzie ją wprowadzić :lol: ), ale niedługo odwiedzi brata, wiec będą mogły spotkać się w windzie :shock:
Mów mi:kiki
MULTI:double s

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi