kliknij mnie!
Dreamy Seattle :: Zobacz temat - Perry
hello stranger
boom
kiara
aviana
diosmio
andrew
dAuvergne
posy
inissia
robert
myre
uwaga
WEATHER ALERT! Ostrzeżenie przed burzami dla obszaru Seattle.Czytaj dalej.
uwaga
Powstało subforum o nazwie "Alternatywna rzeczywistość".Więcej tutaj
uwaga
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r.

Perry

job
Ratuje rodzinną restaurację przed bankructwem

feelings
Była zakochana, ale wszystko się posypało

and more
Bo jej życie przypomina teraz grząskie bagno

Peraldine Whitlow
29 lat
170 cm
mieszka w Phinney Ridge

2021-01-06, 21:21

Perry Whitlow
Wulkan energii, kopalnia doświadczeń i horoskopowych mądrości, oaza (nie)spokoju i magnes na problemy. Przygarnie wszystkie zagubione stworzenia. I pomoc wszelką pewnie też.
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:Karo / Presta
MULTI:Teddy | Miguel | Dallas | Parker | Franklin

job
Bandolero

feelings
Fugitive, crook

and more
not a simple guy

Alex Jackson
35 lat
186 cm
mieszka w Columbia City

2021-01-06, 21:23

Wpadam z prostego powodu, dawno nie widziałem Jamie Chung, to raz, a dwa, że parę dni temu widziałem dwa filmy gdzie grała, soł...

Mam albo Alexa albo Taylora. Decyduj kogo byś wolała i będziemy myśleć, możesz też dać znać w którą stronę iść.
Mów mi:-
MULTI:Mays

job
dawniej żołnierz, teraz zawodowo gasi pożary

feelings
I know my love should be celebrated

and more
But you tolerate it

Ackley Lanaghan
32 lata
181 cm
mieszka w Phinney Ridge

2021-01-06, 21:26

Z Żaklinem wiemy, ale mogę podrzucić Ci jeszcze kogoś ode mnie 8-)
Mów mi:e.
MULTI:Żaklin, Otis i Stephen

job
my parents messed me up

feelings
i do the cringe

and more
uggggh!

darby walmsley
26 lat
170 cm
mieszka w Phinney Ridge

2021-01-06, 21:28

no muszą się przyjaźnić, jak nic!! <33 i dałabym jeszcze w sumie darby tutaj, bo też pewnie by się dogadały :hihi:

job
zawodowo specjalista od badań klinicznych

feelings
a prywatnie niewierny mąż

and more
równie niewiernej żony

chadwick farrow
32 lata
185 cm
mieszka w Columbia City

2021-01-06, 21:34

Horoskopy mnie przekonały, mam nadzieję, że przyda ci się na coś typowy koziorożec, chociaż nie wiem, czy będą w stanie statystycznie się dogadać - właśnie, jaki w końcu jest jej znak? Niemniej jednak, wiek mają podobny, a to zawsze jest jakaś mała poszlaka, więc liczę na to, że uda nam się coś tutaj wymyślić <33
Mów mi:jeleń
MULTI:nie przewiduję

job

feelings

and more

Peraldine Whitlow
29 lat
170 cm
mieszka w Phinney Ridge

2021-01-06, 22:06

Alex to taki bandzior dla bogaczy, więc o jakiś "typowy" punkt zaczepienia pewnie nie będzie łatwo. Za to Taylor jest młodziutką postacią (mógł co najwyżej w czasie wakacji dorabiać sobie jako dostawca w restauracji Perry :hm: ) Wracając jednak do Alexa, to skoro taki z niego porywczy facet to mógł kiedyś pomóc młodszej siostrze Perry, która uwielbia pakować się w kłopoty. Dziewczyna ma szesnaście lat i przez problemy w domu zaczęła odwalać różne numery - Perry już raz musiała wyciągać ją z aresztu. Może więc Alex kiedyś uratował młodej Daphne dupę i zadzwonił do Perry, by ta odebrała młodszą siostrę? Może pijaną przy okazji? Może po jakichś prochach? W sumie jeśli podoba Ci się zamysł, to można to nawet rozegrać.

Żaklinie, tak, złamane serce wciąż niezagojone! </3
Ale, skoro chcesz mi dać kogoś jeszcze, to mogę sobie wziąć Harmona - skoro uczy w szkole średniej, to może uczyć młodszą siostrę Perry, rozrabiaka z niej okropna (pewnie pali pod szkołą i przeklina na lekcjach). Townes mógł wezwać opiekuna dziewczyny do szkoły i jako że mama jest niedysponowana, to Perry wzięła to na siebie. Same problemy :idk:
A jeśli nie to jeszcze możemy ustawić Lanaghana na jakiś mały pożar w restauracji, bo Perry będzie się bardzo, bardzo przyjaźnić z Hettie, więc mogła też się przez jakiś czas podkochiwać w jej bracie :lol:

Hetti będzie jej hetero-lesbijską miłością! O, i może kiedyś podkochiwała się w jej bracie - to tak apropo powyższego. Będą pić razem wino i śpiewać do księżyca. I Perry będzie jej wysyłała wiadomości z horoskopem :lol: <3
A Darbi też mogę wziąć, one pewnie razem to by dużo zamieszania robiły :hihi:

Chadwick, jak dobrze, że to zauważyłeś! Już poprawione, Perry jest LWEM a raczej lwicą :hm:
A skoro bawią Cię horoskopy, to Chad mógł być mężczyzną z przepowiedni! Perry miała spotkać na swojej drodze mężczyznę w czerwonym swetrze i kawą w ręku i oto zjawił się on w dodatku w jej ulubionej kawiarni - wypisz wymaluj. Miał jej przynieść pecha, więc najpierw wylał na nią kawę, później okazało się, że kupił ostatniego bajgla, na którego miała ogromną ochotę, a koniec końców wsiadł do samochodu, wjechał w kałużę i ją ochlapał!
Kto wie, może będzie on bohaterem kolejnej horoskopowej przepowiedni? ^^

job
black market king

feelings
myśli o niej częściej, niż powinien,

and more
ale daleko mu do faceta na jakiego zasługuje

Jasper Davenport
36 lat
193 cm
mieszka w Queen Anne

2021-01-07, 01:17

siema lwico, z tym bankructwem mogę Ci pomóc ^^
Mów mi:think about it
MULTI:to zaraza

job

feelings

and more

Peraldine Whitlow
29 lat
170 cm
mieszka w Phinney Ridge

2021-01-07, 01:28

Jasperze, Perry miałaby zaciągnąć dług u tak niebezpiecznego jegomościa? Ryzykowne. Czyli w jej stylu :lol:

job
black market king

feelings

and more

Jasper Davenport
36 lat
193 cm
mieszka w Queen Anne

2021-01-07, 01:30

przecież on jak owieczka :roll: nie wiem co to za insynuacje :/
może jeśli się znali kiedyś to po starej znajomości nawet by nie wziął od niej odsetek, bo wiesz, słabość do Perry i te sprawy :oops:

job

feelings

and more

Peraldine Whitlow
29 lat
170 cm
mieszka w Phinney Ridge

2021-01-07, 01:36

Lwice są uparte, więc pewnie nie przyjdzie skruszona prosić o pomoc. Ale... Nie wiem jak długo Jasper jest w takiej "uprzywilejowanej" pozycji, ale jeśli był w niej osiem lat temu, to mógł się jeszcze układać jakoś z ojcem Perry :hm: Może więc rodzina Whithlow już ma u niego jakieś długi :hm:

job
black market king

feelings

and more

Jasper Davenport
36 lat
193 cm
mieszka w Queen Anne

2021-01-07, 01:42

Dość długo, biorąc pod uwagę, że całe życie wychowywał się trochę pod dyktando i wiedział w czym babrał się jego ojciec. Także jeśli chcesz, możemy tak zrobić, że jej rodzina po prostu u niego zaciągnęła dług, a gdy znudziło mu się czekanie, to przyszedł do Perry, by po prostu go odebrać lub wysłał prędzej swojego człowieka. Ten jednak wrócił z niczym, mógł jej za to pogrozić, jednak skoro to nic nie dało, bo jak zakładam jest spłukana, to pofatygował się do niej sam, by przypomnieć o tym i o tamtym.
A ponieważ Jasper ostatnio często robi jakąś "charytatywną" robotę po rozmowie z Perry postanowiłby jej pomóc. Niech uzna to za ten dobry uczynek, który robi raz w roku. ^^

job

feelings

and more

Peraldine Whitlow
29 lat
170 cm
mieszka w Phinney Ridge

2021-01-07, 01:45

Perry i jałmużna? No to będzie ciekawie :lol:

job
prowadzę zajęcia z malarstwa w domu starców

feelings
równocześnie wszystkim matkuję

and more
i zwiałam sprzed ołtarza, wołając coś w stylu: chyba nigdy Cię nie kochałam

deni krzyzanowski
31 lat
162 cm
mieszka w Chinatown

2021-01-07, 15:41

Jezu, ona jest tak słodziutka i w ogóle uwielbiam Jamie! Poza tym widzę, że Deni i Perry mają ze sobą mnóstwo wspólnego, więc jeśli masz miejsce, to chciałabym żeby były przyjaciółkami <3 Nie dzieli ich jakaś kolosalna różnica wieku, więc mogły już w wieku 13-14 lat się spiknąć (albo i wcześniej!). Linden wiecznie się zamartwia, jest mocno nadopiekuńcza, a przy tym wszystkim cholernie niezdarna zarówno fizycznie jak i w tematy życiowe, relacje międzyludzkie itd, więc Perry byłaby super równoważnią., takim dobrym duchem, który nakazywałby się jej ogarnąć i czytał horoskopy co miesiąc! Obie też mają młodsze siostry, które lubią się pakować w kłopoty, więc mogłyby się wymieniać uwagami :lol:
Deni też wspierałaby ją przy prowadzeniu restauracji i po śmierci ojca, a Perry mogłaby być jedną z niewielu przyjaznych dusz, które wpuściła do mieszkania, po tym jak zaszyła się w nim na długie dwa miesiące.

job

feelings

and more

Peraldine Whitlow
29 lat
170 cm
mieszka w Phinney Ridge

2021-01-07, 20:30

Deni, wszystko mi super pasuje, dla takiej babeczki miejsce wśród przyjaciół na pewno się znajdzie. Szczególnie, że teraz Perry będzie potrzebowała cholernie dużo wsparcia, o które nie będzie chciała prosić - bo nie i kropka. Także biorę z otwartymi ramionami i liczę na jakąś grę <3

job
szef kuchni w hotelowej restauracji

feelings
mówią, że przez żołądek do serca

and more
ale nie wie jeszcze do czyjego

Judah Hirsch
43 lata
179 cm
mieszka w Belltown

2021-01-07, 23:54

temat horoskopów raczej by ich dzielił, bo Judaszowi bliżej do chodzącego dowodu na to, że są na tym świecie ludzie, którzy za nic nie wierzą w przypadki, wypadki i przeznaczenia niż do osoby, która uwierzyłaby, że według gwiazd lew i skorpion się nie dogadają, ale ich restauracje są nieco lepszym punktem zaczepienia! i to nawet nie takim, który doprowadzi ich kłótni, bo przecież są dla siebie konkurencją, a wręcz przeciwnie? trochę widziałabym ich balansujących na takiej cienkiej granicy między nielubieniem a sympatią, bo z jednej strony Judaszek mógł kiedyś postrzegać Perry jako konkurencję, może palnął coś głupiego o koreańskiej kuchni przyrównując ją do chińskiej czy japońskiej (a przecież to ogromna różnica jest :roll: ) i tym obraził Whitlow, po czym przepraszał gdy czegoś wreszcie spróbował i przekonał się, że to nie jest to samo, aaaa z drugiej skoro lew i skorpion podobno potrafią ze sobą współpracować, gdy już zdecydują się połączyć siły, to może i oni potrafiliby się dogadywać? wtedy Perry mogłaby mu próbować wcisnąć, że przecież tak właśnie zapisane jest w gwiazdach i musi uwierzyć w te wszystkie horoskopy, skoro na ich przykładzie się sprawdzają, a to z kolei mogłoby doprowadzić do kolejnych sprzeczek, gdy Judasz zapierałby się, że to n i e p r a w d a i powinna przestać wierzyć w takie głupoty :lol:
Mów mi:że ładnie dziś wyglądam
MULTI:no need for it

Odpowiedz do tematu