kliknij mnie!
Dreamy Seattle :: Zobacz temat - Charlotte
hello stranger
boom
kiara
aviana
diosmio
andrew
dAuvergne
posy
inissia
robert
myre
uwaga
WEATHER ALERT! Ostrzeżenie przed burzami dla obszaru Seattle.Czytaj dalej.
uwaga
Powstało subforum o nazwie "Alternatywna rzeczywistość".Więcej tutaj
uwaga
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r.

Charlotte

job
What if I'm the only hero left?

feelings
you're worse than nicotine

and more
x

Charlotte Hughes
30 lat
170 cm
mieszka w South Park

2020-12-01, 09:48

Charlotte Hughes
Agentka FBI z zadatkami na zawodową organizatorkę pogrzebów. W przeciągu zaledwie trzech lat pochowała młodszą siostrę oraz partnera z pracy. Demony przeszłości wciąż się za nią ciągną, dlatego przyjmę relacje wszelkiej maści - terapeutów, kolegów po fachu, przyjaciół oraz wrogów z dzieciństwa czy osoby, z którymi Lottie trzyma się w dorosłym życiu. Panna Hughes cierpi na zaburzenia odżywiania i liczne stany lękowe. Czas wolny najchętniej spędza w domowym zaciszu lub urokliwej kawiarence na rogu ulicy, dlatego ukocham każdego, kto zechce wprowadzić trochę słońca do jej ponurego życia.
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:M.
MULTI:-

job
my parents messed me up

feelings
i do the cringe

and more
uggggh!

darby walmsley
26 lat
170 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-12-01, 10:29

adore mogę ci podrzucić na jakąś koleżankę <3 chyba, że wolisz darby, bo ona jest jednak trochę bardziej pozytywna :lol:
Mów mi:marlena
MULTI:adore & reyah & vern & mairee

job
criminal profiler

feelings
something about you made me feel

and more
a little more alive and a far less lost

Mitch Brown
33 lata
196 cm
mieszka w Fremont

2020-12-01, 10:30

Dobra, to ja tu wpadnę - Mitch to profiler, wprawdzie policyjny, a nie ze struktury FBI, jednakże może zdarzyło im się współpracować? :hm:
Plus, prowadzi grupę wsparcie, także jeśli Charlotte potrzebowałaby się wygadać czy nawet posłuchać innych to zapraszam!
Mów mi:Moony#6868
MULTI:Lionel

job

feelings

and more
x

Charlotte Hughes
30 lat
170 cm
mieszka w South Park

2020-12-01, 10:38

Darby, wydaje mi się, że Adore i Charlotte to takie dwie kupki nieszczęścia, że idealnie by się ze sobą dogadały. Z drugiej jednak strony skoro Adore wyjechała, to prawdopodobnie zrobiła to w najgorszym momencie życia Lottie, więc... troszkę drama? :lol:

Micz, ja tu widzę spore zadatki na ciekawe gierki. Charlotte, mimo wszystko, nie ufa psychologii, a wszelkiej maści terapeutów odwiedzała, bo musiała. Raczej ciężki z niej materiał na pacjentkę, ale z drugiej strony na pewno byłaby zaciekawiona tym, jak wiele Micz robi dla osób niepełnosprawnych i jak bardzo się angażuje, mimo kalectwa, które ona uznaje za wielką niesprawiedliwość. Właściwie ona do wszystkiego jest obecnie nastawiona dość negatywnie, ma tylko pojedyncze przebłyski optymizmu, tak więc chyba poszłabym właśnie w znajomość z pracy, a te psychologiczno-terapeutyczne wątki pozostawiła fabule :hm:

job
criminal profiler

feelings

and more

Mitch Brown
33 lata
196 cm
mieszka w Fremont

2020-12-01, 11:18

Z technicznego punktu widzenia takie spotkania grup różnią się od wizyt typowo terapeutycznych - bo tam jednak można przyjść poniekąd posłuchać, a dopiero z czasem otworzyć się. Mitch sam długo korzystał z pomocy psychologa i dopiero takie spotkania w gronie dały mu sporego kopa motywacyjnego <3
Jednakże, możemy początkowo zacząć od typowo relacji zawodowych, a kto wie, może z czasem Charlotte się przełamie i przyjdzie na jedno ze spotkań ^^

job

feelings

and more
x

Charlotte Hughes
30 lat
170 cm
mieszka w South Park

2020-12-01, 11:24

Tak, tak, ale Charlotte to trochę uparciuch i Zosia Samosia, więc nawet na niezobowiązujące spotkanie by nie poszła, bo przecież NIE MA ŻADNYCH PROBLEMÓW :lol:

Ale bardzo chętnie zagrałabym nawet niekoniecznie zawodowe spotkanie, tylko jakieś przypadkowe z serii ,,dawno Cię nie widziałam/nie widziałem'' :hm:

job
student

feelings
lustro

and more
bardzo

Taylor Mays
19 lat
185 cm
mieszka w Fremont

2020-12-01, 11:34

Bede leniem bo jestem w robocie i na szybciora pisze z telefonu, ale nie moge przejsc obojetnie obok pepperoni nawet jezeli imie zostalo zmienione :p

Mam taylora albo alexa jacksona. Bierz co chcesz, jezeli chcesz!
DOBRA, MAM JUŻ MAMĘ, WIĘC TERAZ BY SIĘ PRZYDAŁ JEJ ABSZTYFIKANT/LOVELAS CO TO MÓGŁBY NAWET SIĘ Z NIĄ OD DŁUŻSZEGO CZASU ZADAWAĆ. CO OFERUJĘ? ANO TO, ŻE BĘDĘ CIĘ LUBIĆ BARDZIEJ NIŻ WŁASNEGO STAREGO! BĘDZIE FAJNIE!
Mów mi:wcale
MULTI:X

job
criminal profiler

feelings

and more

Mitch Brown
33 lata
196 cm
mieszka w Fremont

2020-12-01, 13:54

Charlotte Hughes napisał/a:
Tak, tak, ale Charlotte to trochę uparciuch i Zosia Samosia, więc nawet na niezobowiązujące spotkanie by nie poszła, bo przecież NIE MA ŻADNYCH PROBLEMÓW :lol:

Ale bardzo chętnie zagrałabym nawet niekoniecznie zawodowe spotkanie, tylko jakieś przypadkowe z serii ,,dawno Cię nie widziałam/nie widziałem'' :hm:

Dawno cię nie widziałem w przypadku Mitcha jest nieco nie na miejscu! :lol:

job

feelings

and more
x

Charlotte Hughes
30 lat
170 cm
mieszka w South Park

2020-12-01, 15:24

Tejlor, no cześć! Miło Cię widzieć <3 Myślę, że Tay jest trochę za młody, żeby mieć coś wspólnego z Lottie (chyba, że ima się jakichś przestępczych rzeczy albo był świadkiem czegoś złego), ale dla Alexa na pewno coś by się tu znalazło! Pytanie tylko, co byś chciał :hm:

Micz XD no właśnie taka jest Szarlotka, jak coś. :lol:

job
funeral planner.

feelings
there's no love.

and more
it's fantasy.

Saoirse Hughes
27 lat
170 cm
mieszka w Belltown

2020-12-01, 15:37

Cześć siostro <3 nie wiem jak nasze relacje wyglądają po śmierci Ivory bo Saoirse trzymała stronę Blake'a :lol: teraz na dodatek ta sprawa z siostrą, na boku i tajemnica taty, a Sao zamiast pójść do Lottiw, wybrała prywatnego detektywa :lol:
Mów mi:Kiki
MULTI:Samantha

job

feelings

and more
x

Charlotte Hughes
30 lat
170 cm
mieszka w South Park

2020-12-01, 15:44

No cześć, siostro! Chciałam się odezwać na disco, ale jednocześnie nie chciałam być nachalna... :lol:

Więc tak! Ja sobie z Blejkiem ustaliłam tyle, że po śmierci Iv moja Lottie była jedną z osób, które nie zajęły konkretnego stanowiska. Wcześniej nawet się lubili i Charlotte nawet wspierała ten związek, potem tak naprawdę nie wiedziała, co ma o tym wszystkim myśleć. W międzyczasie przeżyła swój mały dramat, jakim była śmierć partnera z pracy, dlatego ona trochę przeszła obok całego zamieszania. Poza tym z Blejkiem ma się dopiero spotkać/rozegramy sobie jakieś retro i nie wiem, w którym kierunku to pójdzie, także... tutaj Charlotte jest neutralna jak Szwajcaria :lol:

O siostrze nie wie nic, także po Twojej stronie zostawię piłeczkę, jeżeli chodzi o ewentualne zawirowania w grze - czy Sao będzie chciała coś o tym wspomnieć, czy może Lottie kiedyś ją przyuważy na mieście z detektywem, nie wiedząc, że ten jest detektywem?

job
funeral planner.

feelings
there's no love.

and more
it's fantasy.

Saoirse Hughes
27 lat
170 cm
mieszka w Belltown

2020-12-01, 15:50

Przyuwazenie jej z detektywem mogłoby być całkiem zabawne, a Saoirse pewnie nie wiedziałaby czy powiedzieć jej prawdę, czy zachować to dla siebie póki nie dowie się czegoś więcej. Póki co powiedziała tylko June i Blake'owi (no i wspomnianemu p.i. - Elijah Martinez), więc może mieć jakieś wyrzuty, że ją z tego wykluczyła, kiedy ta ma dostęp do ogromnej bazy danych. Swoją drogą Lottie na pewno podejrzewa, że jest coś na rzeczy, skoro Sao od lutego dystansuje się od rodziców, a w lipcu została wykluczona z rodziny przez tatę (zabrał jej dostęp do rodzinnej kasy, jest bardzo obrażona xd).

p.s. zapraszam na disco, bo będę chciała urządzić świąteczna rozgrywkę w większym gronie :lol:

job

feelings

and more
x

Charlotte Hughes
30 lat
170 cm
mieszka w South Park

2020-12-01, 15:53

Och, to wyczuwam dramkę z tym wykluczeniem Lottie, skoro tyle osób wie, a ona nie :/ Także jakieś najbliższe ich spotkanie mogłoby bazować właśnie na tym spotkaniu z detektywem! Lottie pewnie początkowo trochę by śmieszkowała, że co to, jakiś facet się w życiu pojawił, a jak Sao zacznie się dziwnie zachowywać to Char się włączy tryb złego gliny :lol:

Oki, po zajęciach się do Ciebie tam odezwę! <3

job
funeral planner.

feelings
there's no love.

and more
it's fantasy.

Saoirse Hughes
27 lat
170 cm
mieszka w Belltown

2020-12-01, 15:55

Okej, to czekam <3 p.s. dramki są najlepsze :lol:

job
Współwłaściciel zakładu pogrzebowego

feelings
I don't fucking care, if you fucking care

and more
Catch me if you dare

Blake Griffith
31 lat
191 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-12-01, 20:31

Charlotte Hughes napisał/a:
Więc tak! Ja sobie z Blejkiem ustaliłam tyle, że po śmierci Iv moja Lottie była jedną z osób, które nie zajęły konkretnego stanowiska. Wcześniej nawet się lubili i Charlotte nawet wspierała ten związek, potem tak naprawdę nie wiedziała, co ma o tym wszystkim myśleć. W międzyczasie przeżyła swój mały dramat, jakim była śmierć partnera z pracy, dlatego ona trochę przeszła obok całego zamieszania. Poza tym z Blejkiem ma się dopiero spotkać/rozegramy sobie jakieś retro i nie wiem, w którym kierunku to pójdzie, także... tutaj Charlotte jest neutralna jak Szwajcaria

Potwierdzam, tak było :lol: Wpadam dla formalności, bo jeśli nie zgadamy się w tym roku na to retro (ale liczę, że się uda!), to mam nadzieję, że spotkamy się na paradzie niezręczności świętach u Sao 8-)

Odpowiedz do tematu