hello stranger
W najnowszym ogłoszeniu można przeczytać o naborze do ekipy administracyjnej! Sprawdź sam.
ZADANIA WIELKANOCNE. Krótsze rozgrywki za więcej punktów fabularnych!
LEPRECON -dzień Świętego Patryka! Weź udział w zabawie, odwiedź sześć pubów, znajdujących się na specjalnej mapce i zbieraj punkty fabularne!
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r
boom
kiara
aurelie
diosmio
vincent
dAuvergne
posy
inissia
robert
myre

so what'd I miss?

job
I blackout with dessert wine

feelings
oui, je suis garbage

and more
I'm in a sexy french depression

darby walmsley
26 lat
170 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-07-26, 13:58

darby walmsley
kilkukrotna zdobywczyni tytułu małej miss, niekoniecznie panująca nad własnym życiem; osoba energiczna, uczynna, ale nieposiadająca podstawowych umiejętności i jakiejkolwiek kontroli; w seattle osiedliła się około dwa miesiące temu, aczkolwiek często bywała tutaj na wakacjach, odwiedzając dziadków (oprócz ostatnich 3-4 lat, kiedy to jej babci zabrakło na świecie); jest zdecydowanie nastawiona na zdobywanie nowych znajomości iii zaczęła również randkować, ale dotychczas wszystkie spotkania okazały się niewypałami
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:marlen#5674
MULTI:adore, mairee, vern

job
detektyw wydziału narkotykowego

feelings
I might regret this when tomorrow comes

and more
but drunk nights are more fun than sober ones

Walter Rutherford
35 lat
180 cm
mieszka w Chinatown

2020-07-26, 14:03

czendi będzie twoim yodą
Mów mi:anka
MULTI:chandler & lettie

job

feelings
oui, je suis garbage

and more

darby walmsley
26 lat
170 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-07-27, 13:24

za czedim polecę nawet do jemenu

2020-07-28, 13:00

dałam ci już 3,5/10 to mi coś wymyśl dla moich panów, wiem, że dasz radę. pozdrowionka!
Mów mi:Nah

job

feelings
oui, je suis garbage

and more

darby walmsley
26 lat
170 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-07-28, 15:40

za 5/10 może nawet coś by się udało
Jeśli chodzi o Coronę, to biorąc pod uwagę wszelkie wizerunkowe za (i przeciw), niech chwilę porandkują. Jak na razie zostawiłabym to jednak na etapie, że Darby na niego leci, ale za każdym razem, gdy przypadkiem gdzieś się spotykają, wychodzi na kompletną idiotkę - no i to by było na tyle :mymy: Niebawem, kiedy już Czedi zostanie jej przewodnikiem i nauczycielem, będzie próbowała wykorzystać wszelkie poznane sztuczki w praktyce, więc skupi się na Coronie :hm: Co do Jo, to jeszcze się zgłoszę!

ps. nie umiem poprawnie napisać żadnego z imion twoich postaci

job
I never dreamed

feelings
that I'd meet somebody

and more
like you

Harry Thompson
25 lat
189 cm
mieszka w Queen Anne

2020-07-28, 19:27

nie wiem czy Darby mogła poznać już Harry'ego kiedyś jak tu przyjeżdżała, ale podrzucam ci go i tak! w razie czego mogli dopiero całkiem niedawno po raz pierwszy się spotkać :lol:
Mów mi:nie
MULTI:-

job

feelings
oui, je suis garbage

and more

darby walmsley
26 lat
170 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-08-17, 21:57

Kompletnie zapomniałam o tym temacie :lol: Proponuję, żeby znali się z czasów, jak Darby przyjeżdżała odwiedzać swoich dziadków - taka zagubiona latała sobie po mieście, niekoniecznie kogokolwiek znając i niekoniecznie wiedząc, co ze sobą zrobić (bo przecież ile można siedzieć ze staruszkami? pomimo rodzinnej miłości :lol: ). Któregoś dnia pewnie z nudy stwierdziła, że kogoś po prostu zaczepi i tą osobą okazał się Harry. Nooo i tutaj obstawiałabym jakąś kumpelską relację - po chwili rozmowy zagadała, żeby pokazał jej jakieś fajne miejscówki, które niekoniecznie zostały zaznaczone na mapie przez kochaną babcię i nie zanudzą jej na śmierć, trochę się razem pobujali, a kiedy wyjechała, zapewne od czasu do czasu wymieniali się jakimś smsem i za każdym razem, gdy już pojawiała się z powrotem, wyskakiwali napić się kawy, czy piwa. Obstawiałabym, że znajomość urwała się razem ze śmiercią jej dziadków, kiedy to Darby przestała przyjeżdżać i interesować się tym miastem. A teraz pewnie nie mieli jeszcze okazji zgadać się ponownie, więc niebawem odezwie się, by nadrobić zaległości 8-)

job
firma to jedyne, co jej w życiu wyszło

feelings
małżeństwo jej się rozpadło, nie ma szczęścia

and more
i chyba powinna wrócić do randkowania

Elise Thornton
33 lata
162 cm
mieszka w Queen Anne

2020-08-17, 22:19

Jeśli znała się z Harrym to niewątpliwie poznała też Hazel. Bo to była taka trochę transakcja wiązana. I tak sobie myślę, że jak to laski - mogłby złapać dobry kontakt! A jak już Darby wróciła do Seattle, a sieroty powinny trzymać się razem - to odnowiły kontatk ^^
Mów mi:inissia#5225
MULTI:MA, HB, PA, OBC

job
I never dreamed

feelings
that I'd meet somebody

and more
like you

Harry Thompson
25 lat
189 cm
mieszka w Queen Anne

2020-08-17, 22:55

no to Harry pewnie niecierpliwie wyczekuje jakichś smsków 8-)
Mów mi:nie
MULTI:-

job

feelings
oui, je suis garbage

and more

darby walmsley
26 lat
170 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-08-17, 22:58

Elise ooo, no to jak transakcja wiązana to ideolo! Pewnie Elise też brała udział w ich eskapadach, zwłaszcza jak Darby zaczęła narzekać biednemu Harry'emu, że nie ma koleżanek :lol: I zdecydowanie się dogadają, w to nie wątpię :dancing:

Harry doczeka się niebawem 8-)

job
pilnuje papierologii w remizie

feelings
chciałaby zostać ratownikiem

and more
i totalnie się pogubiła w uczuciach

Hazel Butler
25 lat
171 cm
mieszka w South Park

2020-08-17, 23:00

darby walmsley napisał/a
Elise ooo, no to jak transakcja wiązana to ideolo! Pewnie Elise też brała udział w ich eskapadach, zwłaszcza jak Darby zaczęła narzekać biednemu Harry'emu, że nie ma koleżanek I zdecydowanie się dogadają, w to nie wątpię

Elise to stara dupa, więc raczej nigdzie nic nie brała, ale Hazel na pewno! :lol:
Mów mi:inissia#5225
MULTI:ET, PA, MA, OBC

job

feelings
oui, je suis garbage

and more

darby walmsley
26 lat
170 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-08-17, 23:01

Hazel Butler napisał/a
darby walmsley napisał/a
Elise ooo, no to jak transakcja wiązana to ideolo! Pewnie Elise też brała udział w ich eskapadach, zwłaszcza jak Darby zaczęła narzekać biednemu Harry'emu, że nie ma koleżanek I zdecydowanie się dogadają, w to nie wątpię

Elise to stara dupa, więc raczej nigdzie nic nie brała, ale Hazel na pewno! :lol:

No pomyłka, Darby też jest nieogarem, więc pewnie myli imiona koleżanek :lol:

job
pani weterynarz

feelings
who am I in this made up world?

and more
I don't even know myself

Kenzie Atherton
29 lat
164 cm
mieszka w Columbia City

2020-09-04, 20:30

Jaka randka z moim bratem, ja się pytam?! Muszę wszystko wiedzieć :hihi:
Mów mi:Ola
MULTI:Lana, Sage

job

feelings
oui, je suis garbage

and more

darby walmsley
26 lat
170 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-09-06, 12:59

jedna i nieudana O.O ale śmiało możemy zgadać się na plotki i przeanalizować, co z ozzym jest nie tak :lol:

2020-09-19, 00:29

Bogaty, przystojny, z cudownym uśmiechem - oto Jake! Poza tym drobnym szczególikiem, że traktuje kobiety bardzo przedmiotowo, to nawet fajny gość. Mooooże randka? :D
Mów mi:-

Odpowiedz do tematu