hello stranger
W najnowszym ogłoszeniu można przeczytać o naborze do ekipy administracyjnej! Sprawdź sam.
ZADANIA WIELKANOCNE. Krótsze rozgrywki za więcej punktów fabularnych!
LEPRECON -dzień Świętego Patryka! Weź udział w zabawie, odwiedź sześć pubów, znajdujących się na specjalnej mapce i zbieraj punkty fabularne!
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r
boom
kiara
aurelie
diosmio
vincent
dAuvergne
posy
inissia
robert
myre

Szalom!

job
szef ER, który kocha Posy bardziej niż pracę

feelings
Everybody knows

and more
You and I are suicide and stolen art

Jacob Hirsch
40 lat
187 cm
mieszka w South Lake Union

2020-10-25, 16:30

Jacob Hirsch
Pracuje na oddziale SOR. Na pierwszy rzut oka nieprzyjemny gbur. Na narkotykach zna się zawodowo - sam też nie stroni. Możemy znać się z dziecięcej żydowskiej szkółki w Seattle, możesz być jego pacjentem, albo spotkaliśmy się na jakiejś dobrej imprezie. Możesz też znać jego żonę. Wiesz, co się z nią stało?
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:warren#4947
MULTI:nie umiem, wybaczcie

job
student

feelings
lustro

and more
bardzo

Taylor Mays
19 lat
185 cm
mieszka w Fremont

2020-10-25, 16:34

Jako mój wujas na pewno nie mnie lubisz bo mój ojciec szuja nastawił ciebie przeciwko mnie, ale na to nic nie poradzę :idk:

Aby nie było zbyt cukierkowo to proponuję ogarnąć temat tak, że Taylor trafi na SOR pod wpływem nie tylko wód, ale i jakiś prochów. I teraz albo nakablujesz albo będzie to sekret, a potem może się Taylor dowiedzieć, że wujas też pudruje nosek (on pewnie bardziej jakieś tabsy) i zobaczymy co wyjdzie. Mhmm?
DOBRA, MAM JUŻ MAMĘ, WIĘC TERAZ BY SIĘ PRZYDAŁ JEJ ABSZTYFIKANT/LOVELAS CO TO MÓGŁBY NAWET SIĘ Z NIĄ OD DŁUŻSZEGO CZASU ZADAWAĆ. CO OFERUJĘ? ANO TO, ŻE BĘDĘ CIĘ LUBIĆ BARDZIEJ NIŻ WŁASNEGO STAREGO! BĘDZIE FAJNIE!
I MOJA SIOSTRA TEŻ SZUKA AMANTA! DOBRA Z NIEJ DZIEWCZYNA, KSIĄŻKI LUBI, UCZYĆ SIĘ LUBI, MOŻE NAWET DA SIĘ ZA KOLANO ZŁAPAĆ. BĘDZIEMY SIĘ LUBIĆ!
Mów mi:wcale
MULTI:X

job

feelings
Everybody knows

and more

Jacob Hirsch
40 lat
187 cm

2020-10-25, 16:42

Zdecydowanie idę w ten dramacik i zapraszam na płukanie żołądka na SOR. Wujek zacznie mu prawić wykład, a młody będzie mógł użyć argumentu, że go WIDZIAŁ tam, gdzie nie powinien. Także sytuacja win-win i obydwaj będą musieli tym samym trzymać mordy na kłódki.
Kto wie, może od tego powinna rozpocząć się sztama? W końcu obecność Taylora w szpitalu Jacob musiałby ukryć też przed Lionelem i Ester :D

job
student

feelings
lustro

and more
bardzo

Taylor Mays
19 lat
185 cm
mieszka w Fremont

2020-10-25, 16:43

A no tak, przecież cała rodzina to lekarze, tylko mój ojciec szuja gamoń i studiów nie skończył xD

Dla mnie bomba! Odezwę się na dniach po grę!
Mów mi:wcale
MULTI:X

job
robi specjalizację chirurgiczną

feelings
zakochała się w przełożonym

and more
bez tego życie byłoby łatwiejsze

Josephine Alderidge
30 lat
167 cm

2020-10-25, 16:50

:poke: :poke: :poke:
Mów mi:inissia#5225
MULTI:Elodie, Meadow, Maddie

job
dyspozytorka w straży

feelings
I made up a story

and more
I'm lonely, I'm falling

Sage Huxley
25 lat
163 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-10-25, 17:22

Lana również pracuje w szpitalu, pewnie nie raz mieli okazję ze sobą współpracować :D
Chętnie też podrzucę Kenzie do czegoś :hm:
Mów mi:Ola
MULTI:.

job
Barmanka

feelings
A co to?

and more
Mniejsza o to...

Kira Hale
29 lat
178 cm
mieszka w Chinatown

2020-10-25, 17:39

Ja się też zgłaszam. Kira mogła przyprowadzić jakąś koleżankę, gdy przesadziła czy coś w ten deseń. W sumie też się tak zastanawiam, że można tu nieco więcej wykombinować :hm: Kira jako nastolatka była maltretowana przez ojca. W dniu, w którym zakończyły się jej cierpienia też musiała być zabrana na SOR, bo była mocno pobita. Mógł być więc jednym z tych lekarzy, który ją wtedy widział. Teraz zaś można by było zrobić spotkanie na SOR-ze i zrobić mały zonk. Tylko to z dzieciństwa jej to tak trzeba się cofnąć o 16 lat :hm: Jednak myślę, że mógłby sobie przypomnieć po zobaczeniu jej pleców przy obdukcji, gdyby sama potrzebowała pomocy na SOR-ze :hm:
Mów mi:White
MULTI:Rae i Chloe

job

feelings
Everybody knows

and more

Jacob Hirsch
40 lat
187 cm

2020-10-25, 18:06

Taylor - wspaniale, czekam i jestem do dyspozycji!

Posy - no kończę post już, jeszcze minutka!!

Sage - ja bardzo chcę coś z panią pielęgniarkę. Proponuję sztamę, ale najpierw musiałaby go opierdolić i sprowadzić do parteru - na bank chciałby sobie z niej zrobić chłopca na posyłki i desygnowaną asystentkę. Ale jeśli Ortega potrafiłaby go ustawić w szeregu - zważywszy na to, że on do Seattle wraca po latach i w szpitalu będzie nowy :>
Na Kenzie potrzebuję jeszcze chwilki, pomyślę!!

Kira - on 16 lat temu mógł być przejętym stażystą, to zdecydowanie. Możemy iść w wariant z koleżanką, tylko wtedy trzeba byłoby znaleźć powód do pokazania panu doktorowi pleców. Zorientowałby się!

job
Barmanka

feelings
A co to?

and more
Mniejsza o to...

Kira Hale
29 lat
178 cm
mieszka w Chinatown

2020-10-25, 18:09

Wtedy zamiast koleżanki to bym samą Kire podrzuciła, jako uczestniczącą w jakiejś kolizji i co teraz musiałaby obdukcję przejść, czy nie ma jakiś dodatkowych urazów ^^
Mów mi:White
MULTI:Rae i Chloe

job
stażysta w szpitalu

feelings
poślubiła pracę

and more
i zawzięcie unika zobowiązań

Emma Russell
25 lat
167 cm
mieszka w Belltown

2020-10-25, 18:30

Emma niedawno zaczęła staż w szpitalu, więc może Jacob będzie trochę się nad nią pastwić? :lol: <3
Mów mi:-
MULTI:Santana, Bree, Veronica

job

feelings
Everybody knows

and more

Jacob Hirsch
40 lat
187 cm

2020-10-25, 21:40

Kira! To ukręcimy sobie coś na pw <3

Emma Matkobosko z przyjemnością! Widzę grę, w której ona zostanie przypisana do niego na jakiś czas jako stażystka, a on NIE CHCE STAŻYSTÓW. Musisz uzbroić ją w cierpliwość i samozaparcie i możemy pograć!! <3

job
stażysta w szpitalu

feelings
poślubiła pracę

and more
i zawzięcie unika zobowiązań

Emma Russell
25 lat
167 cm
mieszka w Belltown

2020-10-25, 22:32

Super, z przyjemnością rozegram taką nieco humorystyczną grę, więc gdybyś była wolna, pisz na pw, coś pomyślimy! <3
Mów mi:-
MULTI:Santana, Bree, Veronica

job
szef kuchni w hotelowej restauracji

feelings
mówią, że przez żołądek do serca

and more
ale nie wie jeszcze do czyjego

Judah Hirsch
43 lata
179 cm
mieszka w Belltown

2020-10-26, 13:50

jak się dowiem co kombinujesz z tym gówniarzem toooo :angry:
Mów mi:że ładnie dziś wyglądam
MULTI:no need for it

job
adwokat w trakcie awansu na mł. partnera

feelings
his heart is small but I have never been able

and more
to understand how it can take so much suffering and still go on beating.

claribel mirtha hannigan
40 lat
165 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-10-26, 14:46

Postanowiłam, że przyjdę trochę na krzywy ryj, ale może połączyć nas chociażby to, że jesteś bratem mojego bff Judah :lol:
Mów mi:rózalątko
MULTI:clive

job
pielęgniarka

feelings
głosie bezradny, wicherku ładny

and more
utoń w ramionach, poczuj, jak skonam

Lana Ortega
27 lat
166 cm
mieszka w Chinatown

2020-10-26, 15:00

Oh, Lana na pewno ustawi go do pionu, gdy będzie chciał nią dyrygować! Szczególnie że jest tutaj nowy, bo co z tego, że jest lekarzem, ona jest tu dłużej i nie da sobą pomiatać :lol:
A jeśli chodzi o Kenzie, to Jacob zawsze może ze swoim psem do niej przychodzić, bo jest weterynarzem! A któregoś wieczora mogli spotkać się w jakimś barze, gdzie potem wspólnie zapijali smutki :hm:
No i w razie chęci na wątek z którąkolwiek, dawaj znać <3
Mów mi:Ola
MULTI:Millie, Kelsey

Odpowiedz do tematu