hello stranger
W najnowszym ogłoszeniu można przeczytać o naborze do ekipy administracyjnej! Sprawdź sam.
ZADANIA WIELKANOCNE. Krótsze rozgrywki za więcej punktów fabularnych!
LEPRECON -dzień Świętego Patryka! Weź udział w zabawie, odwiedź sześć pubów, znajdujących się na specjalnej mapce i zbieraj punkty fabularne!
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r
boom
kiara
aurelie
diosmio
vincent
dAuvergne
posy
inissia
robert
myre

Trust me, I'm a neurosurgeon

job
Neurochirurg

feelings
Wierzy, że miłość już go ominęła na dobre

and more
Max zapewnia mu towarzystwo

Henry Brown
35 lat
183 cm
mieszka w Columbia City

2020-10-18, 14:50

Henry Brown
Henry to 35-letni neurochirurg w Swedish Medical Center. Od urodzenia mieszka w Seattle i nie zachodzi na to, by miał się stąd wyprowadzać. 5 lat temu zmarła jego narzeczona i od tamtego czasu próbuje się pozbierać do kupy. Jest on kulturalnym, towarzyskim człowiekiem, który uważa, że życie powinno być doświadczane z innymi ludźmi. Większość stwierdziłaby nawet, że jest sympatyczną osobą, choć może w dalszym ciągu trochę zamkniętą w sobie. Wciąż jednak ma problemy wynikające z traumy. Długa droga przed nim, choć może światełko w tunelu jest bliżej niż się nam wydaje?
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:Aleks
MULTI:Brak

job
dyspozytorka w straży

feelings
I made up a story

and more
I'm lonely, I'm falling

Sage Huxley
25 lat
163 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-10-18, 14:54

Obiecałam, że wpadnę, więc jestem i podrzucam do czegoś Sage :serducho:
No i Lanę w sumie, bo pracują razem w szpitalu :D
Mów mi:Ola
MULTI:.

job
Neurochirurg

feelings

and more

Henry Brown
35 lat
183 cm
mieszka w Columbia City

2020-10-18, 15:08

Okej to jeśli chodzi o Sage, to w sumie nawet po przeczytaniu twojej KP za bardzo nie wiem, co byśmy mogli tu mieć. Właściwie jedyne punkty zaczepienia, gdzie mogliby się spotkać, to biblioteka i jej praca. Biblioteka, bo w sumie Henry lubi dobrą książkę i pewno od czasu do czasu też się pojawia w księgarniach, żeby rozejrzeć się za jakimiś ciekawszymi pozycjami. Twoja praca, no bo... no bo jest kelnerką w kawiarni, a Henry lubi kawę. Mogli też się tak spotkać. Natomiast jeśli chodzi o naturę ich relacji, to zależy od tego, czego szukasz. :)

Lana to współpracowniczka, do tego pielęgniarka. Henry jest neurochirurgiem, więc w sumie mogła mu pewno nieraz asystować w trakcie operacji. Tu też nie wiem jaką konkretnie relację szukasz, choć ja osobiście widziałbym coś pozytywnego. Pracują ze sobą, więc pewno też mieli trochę okazji, by pogadać, poznać się, no i są teraz takimi znajomymi z pracy.

job
adwokat

feelings
ze słabością do szklaneczki whiskey

and more
i uroczych kobiet

zachary sherwood
38 lat
183 cm
mieszka w Belltown

2020-10-18, 15:16

Dam Zacha na jakiegoś kolegę, a Dani też z nim pracuje :idk: To też zostawię, ale chyba na za wiele nie liczę :lol:
Mów mi:leośka#3525
MULTI:joachim

job
Neurochirurg

feelings

and more

Henry Brown
35 lat
183 cm
mieszka w Columbia City

2020-10-18, 15:35

To Dani tak samo proponuję znajomych z pracy, w końcu pielęgniarki asystują też często przy operacjach. Albo akurat mogła się ona opiekować jednym z pacjentów Henry'ego w trakcie pobytu.

Zach natomiast jest prawnikiem, a w karierze medycznej, zwłaszcza jako chirurg, często trzeba się mierzyć z oskarżeniami i pozwami ze strony niezadowolonych pacjentów. Może parę razy razem współpracowali, tj. Henry go zatrudnił jako swojego prawnika i w ten sposób się poznali?

job
Barmanka

feelings
A co to?

and more
Mniejsza o to...

Kira Hale
29 lat
178 cm
mieszka w Chinatown

2020-10-18, 15:36

To i ja się wbiję. Kira jest barmanką. Pracowała w kilku miejscach, choć teraz zatrzymała się w Dragon. Lubi też łazić po innych barach nawet w samotności, więc i poznaje sporo ludzi. Lubi czytać różne różności, od fantastyki po psychologię, choć książki dobiera ostrożnie. Kocha kawę. Można więc coś tutaj zorganizować ^^
Mów mi:White
MULTI:Rae i Chloe

job
dyspozytorka w straży

feelings
I made up a story

and more
I'm lonely, I'm falling

Sage Huxley
25 lat
163 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-10-18, 16:05

Zacznę od Lany, bo tu zdecydowanie chcę pozytywne relacje! Na dodatek cztery lata temu straciła dziecko, on zaś pięć lat temu narzeczoną, więc poniekąd łączy ich ból po stracie ukochanej osoby, także czasem mogą się spotykać na lampkę wina i miłą pogawędkę, tak poza pracą ;) Poza tym ich zwierzaki się mogą lubić, nieważne, że Max to kot, a Lana na psa :lol:

A co do Sage, Henry może być stałym klientem kawiarni, w której Sage pracuje, więc mogliby się widywać dość często, ale ich pogawędki kończyły się na krótkich, choć miłych uprzejmościach. Pewnego razu mogli jednak się spotkać właśnie w bibliotece i tam już odbyć jakąś dłuższą rozmowę. I mam nawet pomysł na grę, więc jeśli masz ochotę zagrać, to wbijaj na PW/disco, to tam cię wtajemniczenię 8-)
Mów mi:Ola
MULTI:.

job
Neurochirurg

feelings

and more

Henry Brown
35 lat
183 cm
mieszka w Columbia City

2020-10-18, 16:38

@Kira To jak jest barmanką, to pewno też nie raz i nie dwa musi słuchać wywodów klientów. Pewno wypiją piwo, może dwa, i zaraz robią się troszkę bardziej gadatliwi. Z Henrym mogło być podobnie. Tak mogli się wpierw spotkać, a potem, kiedy Henry innym razem zdecydował się wybrać do innego baru, to Kira go rozpoznała i też coś pogadali. Ogólnie widziałbym tu taką relację, że mają w zwyczaju wpadać na siebie od czasu do czasu, no i wtedy ze sobą porozmawiają. Ot tacy znajomi, którzy czasami czują, że mogą coś z siebie wyrzucić i druga osoba zapewni obiektywną opinię, albo może jakąś sugestię! :>

@Lana Ooo, to w sumie może być. Oboje wiedzą, co to strata, więc pewno nieświadomie wiedzieli, że tylko ze sobą mogą porozmawiać o tym, co im się przytrafiło. Co nie zmienia faktu, że Henry tak czy siak przez pierwsze 3 lata był mocno w sobie zamknięty. Nawet w pracy wyglądało to tak, jakby był dosłownie robotem działającym na automacie. Nic tylko praca, praca, praca. Dopiero potem terapia trochę mu zaczęła pomagać.

@Sage Zawsze to jakiś pomysł, w sumie fajny. Jeśli chodzi o grę to super, ale chwilowo się z nimi wstrzymam. Wiem, że mam 3 dni na napisanie fabularnego posta, ale tyle dziś musiałem zrobić na pbfach, że chcę odsapnąć. Zastanowię się i dam ci znać, bo wiem też na pewno, że rodzinka mnie ciągnie do wspólnej gry, a nie wiem, czy dałbym radę udźwignąć na ten moment więcej niż 1-2 gry. Także na spokojnie się zastanowię i dam ci znać, okej? 8-)

job
w niejasnym związku

feelings
przyczynowo-skutkowym

and more
z Rzeczywistością

Sycamore Krzyzanowski
25 lat
176 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-12-18, 12:31

Hej :lol:
A ja już tak wcześniej kombinowałam i wyszło mi, że w sumie to mogliby wpaść na siebie np. u Nathana Wise'a (jak już Sycomore tam będzie mnieć wizytę). Takie nawet wpadnięcie trochę nieoczekiwanie kolizyjne – ale w sumie właśnie takie może sprawić, że zamienią pierwsze kilka słów. A potem zobaczymy – ale coś czuję że strata najbliższych osób u obojga z nich może być choćby mostkiem łączącym całkiem być może odemienne osoby <3
No tak sobie myślę, o.
Mów mi:kołowrotek
MULTI:A girl in a boat with no oars - stay afloat!...

job
Neurochirurg

feelings

and more

Henry Brown
35 lat
183 cm
mieszka w Columbia City

2020-12-19, 08:08

Sycamore Krzyzanowski napisał/a
Hej :lol:
A ja już tak wcześniej kombinowałam i wyszło mi, że w sumie to mogliby wpaść na siebie np. u Nathana Wise'a (jak już Sycomore tam będzie mnieć wizytę). Takie nawet wpadnięcie trochę nieoczekiwanie kolizyjne – ale w sumie właśnie takie może sprawić, że zamienią pierwsze kilka słów. A potem zobaczymy – ale coś czuję że strata najbliższych osób u obojga z nich może być choćby mostkiem łączącym całkiem być może odemienne osoby <3
No tak sobie myślę, o.

Czemu nie? Masz rację, czytam twoją kartę i to są całkiem dwie odmienne osoby :D Co nie znaczy, że nie mogli na siebie wpaść przy wizytach u doktora Wise'a. Może nawet dosłownie :lol: Ona wychodziła, on był czymś zamyślony i siup - wpadli na siebie. Zamienili krótko kilka słów i tyle, ale kto wie, jak to się dalej potoczy. Może faktycznie znajdą wspólny język przez traumę spowodowaną utratą bliskich :hm:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi