hello stranger
W najnowszym ogłoszeniu można przeczytać o naborze do ekipy administracyjnej! Sprawdź sam.
ZADANIA WIELKANOCNE. Krótsze rozgrywki za więcej punktów fabularnych!
LEPRECON -dzień Świętego Patryka! Weź udział w zabawie, odwiedź sześć pubów, znajdujących się na specjalnej mapce i zbieraj punkty fabularne!
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r
boom
kiara
aurelie
diosmio
vincent
dAuvergne
posy
inissia
robert
myre

gburowaty neurochirurg

job
upadły lekarz

feelings
There is a four-leaf clover between two pages

and more
in my favorite book It is tucked away with your name in dry ink bedhind it

clive mozart thornton
35 lat
191 cm
mieszka w Belltown

2020-09-24, 21:25

clive thornton
najstarszy z Thornton'ów, ma siedmioletniego syna Steven'a, szanowany neurochirurg, trochę gburowaty, niedawno zdiagnozowano u niego chorobę Parkinsona - pierwsze stadium.
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:.
MULTI:.

job
firma to jedyne, co jej w życiu wyszło

feelings
małżeństwo jej się rozpadło, nie ma szczęścia

and more
i chyba powinna wrócić do randkowania

Elise Thornton
33 lata
162 cm
mieszka w Queen Anne

2020-09-24, 21:26

:serducho:
Mów mi:inissia#5225
MULTI:MA, HB, PA, OBC

job
Trener na uniwersytecie

feelings
Tkwi w przeszłości

and more
ale w życiu musi być coś więcej...?

Logan Shepherd
34 lata
196 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-09-24, 21:28

Hej! Za młodu Logan trzymał się z młodszym bratem, Philipem. A teraz jak Clive poznał Palomę to jest szansa, że w którymś momencie spotka Logana (ponownie?)
Mów mi:-
MULTI:brak

job
pielęgniarka

feelings
głosie bezradny, wicherku ładny

and more
utoń w ramionach, poczuj, jak skonam

Lana Ortega
27 lat
166 cm
mieszka w Chinatown

2020-09-24, 21:29

Ja podrzucam Lanę na koleżankę z pracy ^^
Mów mi:Ola
MULTI:Millie, Kelsey

job
sad sailor

feelings
wait 'til I hear our song

and more
every night I'm dancing with your ghost

philip thornton
34 lata
182 cm
mieszka w Portage Bay

2020-10-01, 09:18

cześć bracie! <3 jednak niewiele dzieli ich lat, bo tylko rok i przychodzę od razu z pewną propozycją! Otóż Phil od małego był pochłonięty przez miłość do żeglarstwa i nauka w jego życiu automatycznie spadała na dalszy plan, a zapewne jego starszy brat był w tym przypadku jego przeciwieństwem (pozwoliłam sobie zgadywać przez poważny zawód starszego Thortona) Może niejednokrotnie Philip słyszał głos matki "powinieneś uczyć się więcej jak Clive" i zapewne przez pierwszych kilkanaście lat w jakiś sposób to kształtowało ich relację. Niby kochał go jako brata, ale potrafił przedrzeźniać i żartować z jego pilności - z lekkiej zazdrości, że sport, który uprawiał nie był aż tak doceniamy jak plany o medycynie Clive'a? Myślę, iż z czasem jednak Phil porzucił to uczucie i stosunki stawały się coraz silniejsze? Może po narodzinach syna Clive'a? Albo później po śmierci Aurory?
Mów mi:jak żyć w tym okropnym świecie
MULTI:lance, esther, fergus

job
i'm so in love with you and i hope you know

feelings
we've come so far, my dear

and more
and I wanna stay with you until we're grey and old

Aviana Thornton
32 lata
172 cm
mieszka w Belltown

2020-10-01, 18:36

low ju braciszku :serducho:
Mów mi:diosmio#5379
MULTI:aurelie

job
i'm so in love with you and i hope you know

feelings
we've come so far, my dear

and more
and I wanna stay with you until we're grey and old

Aviana Thornton
32 lata
172 cm
mieszka w Belltown

2020-10-01, 18:37

ok, ale z tym parkinsonem przegiąłeś :/ mam nadzieję, że jak u mnie pijesz kawę, to nie rozlewasz z kubka na podłogę? bo wtedy będę kochać cię jakby trochę mniej za bałagan!!! ALE WCIĄŻ KOCHAĆ, PAMIETAJ :*
Mów mi:diosmio#5379
MULTI:aurelie

job
upadły lekarz

feelings

and more

clive mozart thornton
35 lat
191 cm
mieszka w Belltown

2020-10-05, 23:00

dobraaaaaa, zaczynam!

Elise, oczywiście, że miłość ponad wszystko, co Ty na to, aby Elise i Clive najmocniej trzymali się z rodzeństwa? Otóż, na pewno mieli (bo teraz Klajw jest gburem) podobne poczucie humoru :hm: może Elka była pierwszą osobą z którą zapoznał Callie (czyli jego żonę) i od razu po spotkaniu mu powiedziała coś w stylu „mordo, Ty musisz się z nią ożenić” :lol: super jakby też była chrzestną jego synka Stevena, oraz aby pomimo wszystko nadal posiadali dobry kontakt iii o wiem, Eliska równie pierwsza dostrzegła, że trzęsą mu się dłonie i siłą zaprowadziła go do lekarza, później zmuszając aby powiedział o tym Calliope, pewnie teraz są dla siebie trochę wrednie, ale to z miłooooooości..... prawda?

Logan, no cześć! widzisz, jednak odpisuję! :lol: dobra, napiszę Ci jak ja to widzę, ponieważ znajduję się propozycja Philipa gdzie na początku on i Clive za sobą nie przepadali, bo to Klajw był tym „cudownym dzieckiem narodu...” więc myślę, że w takim razie z początku Logan mógł się trochę o nim nasłuchać! Ale.... może któregoś feralnego dnia nie było Philipa w domu i to akurat Clive z nim wyszedł, nie wiem pograć w piłkę? Czy nawet obejrzeć jakiś mecz? :hihi: i chłopcy (wtedy) złapali jakiś tam kontakt, który mógłby w następnym etapie rozwinąć się w przyjaźń, lecz Clive pochłonięty nauką poświęcał absolutnie wszystko dla niej iiii nie chciałabym, aby to wyszło na niekorzyść Thorntona (bo ukrycie marzę, aby ostatecznie Loganek był #teamclive), więc myślę że mogli czasem spotkać się później na jakieś piwo, albo wysyłać sobie memy na messegerze i Logan był drużbą na jego ślubie!! Może nawet Clive chciał, aby spiknął się z którąś z jego sióstr (love Elise, bądź Aviana) :hihi: ale nie wyszło! Za to obie wyszły za gburów, hehs XDDD i aktualnie są na etapie „co u Ciebie słychać...?” ale może zmieni się to podczas jakieś z następnych gier, gdzie Logi dowie się o chorobie Klajwa???

Lana, moja propozycja wygląda następująco: myślę, że mogli znać się z pracy, ale że Clive raczej stroni od rozmów to bazowało bardziej na „dzień dobry-dzień dobry ” ewentualnie mogła znajdować się przy jakiś operacja Thorntona, lecz teraz gdy Clive od ponad roku nie pracuję już w szpitalu, bo jest chory (o czym wie zapewne cały personel) to co Ty na to, aby Callie (czyli żona Klajwa) wynajęła ją, aby co jakiś czas sprawdzała jego stan? Więc z początku może nie należeć to do miłych wizyt, bo jednak on jest aktualnie taką chodzącą, tykającą bombą iii raczej niechętnie reaguję na obecność Lany, ale z czasem.... podczas gier to się zmieni? Szczególnie jak dowie się o tragedii dziewczyny?

Philip, YES YES YES YES BARDZO MI SIĘ TO PODOBA I LICZĘ NA GRĘ, nawet nie zamierzam nic dodawać i cieszy mnie to, że przyszłaś z własnym pomysłem :*

Aviana, tutaj myślę, że jest taka typowa „braterska miłość” w której Clive czuję odpowiedzialność za Avianę do tego stopnia, że pewnie odkąd została modelką to cały czas psioczył, że powinna zająć się czymś innym - bardziej opłacalnym i zapewne bezpiecznym!!! Na bank nasłuchał się jak to wygląda w takich showbiznesach i martwił się, że pójdzie tą samą drogą - aby „wspiąć się na szczyt” - a fakt, że jest najmłodsza z rodzeństwa, to na sto procent miała jego najwięcej uwagi i możliwe, że nawet teraz traktuję ją czasem jak taką małą, nieporadną dziewczynkę, bo nie umie spojrzeć na nią w inny sposób? :oops:

job
pielęgniarka

feelings
głosie bezradny, wicherku ładny

and more
utoń w ramionach, poczuj, jak skonam

Lana Ortega
27 lat
166 cm
mieszka w Chinatown

2020-10-06, 10:02

O, to jest bardzo dobry pomysł, podoba mi się! :serducho:
Lana na pewno będzie miała do niego sporo cierpliwości, ale nie będzie też bała się go opierdolić, gdyby coś marudził :lol:
Mów mi:Ola
MULTI:Millie, Kelsey

job
upadły lekarz

feelings

and more

clive mozart thornton
35 lat
191 cm
mieszka w Belltown

2020-10-06, 16:58

O ekstra, podoba mi się <3 jak będziesz miała ochotę (oraz czas) zagrać to pisz śmiało :hihi:

job
anestezjolog

feelings
you're my man...but then all that's left is

and more
just a little heart shaped scar..

Callie Thornton
34 lata
176 cm
mieszka w Queen Anne

2020-10-06, 21:02

cześć mój kochany mężu :hug:

And here I stand in the shadows of
the ones that you chose over me -
a thousand tries with one goodbye
Mów mi:leniwa lama
MULTI:nope

job
Trener na uniwersytecie

feelings
Tkwi w przeszłości

and more
ale w życiu musi być coś więcej...?

Logan Shepherd
34 lata
196 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-10-06, 21:35

clive thornton napisał/a
Logan, no cześć! widzisz, jednak odpisuję! dobra, napiszę Ci jak ja to widzę, ponieważ znajduję się propozycja Philipa gdzie na początku on i Clive za sobą nie przepadali, bo to Klajw był tym „cudownym dzieckiem narodu...” więc myślę, że w takim razie z początku Logan mógł się trochę o nim nasłuchać! Ale.... może któregoś feralnego dnia nie było Philipa w domu i to akurat Clive z nim wyszedł, nie wiem pograć w piłkę? Czy nawet obejrzeć jakiś mecz? i chłopcy (wtedy) złapali jakiś tam kontakt, który mógłby w następnym etapie rozwinąć się w przyjaźń, lecz Clive pochłonięty nauką poświęcał absolutnie wszystko dla niej iiii nie chciałabym, aby to wyszło na niekorzyść Thorntona (bo ukrycie marzę, aby ostatecznie Loganek był #teamclive), więc myślę że mogli czasem spotkać się później na jakieś piwo, albo wysyłać sobie memy na messegerze i Logan był drużbą na jego ślubie!! Może nawet Clive chciał, aby spiknął się z którąś z jego sióstr (love Elise, bądź Aviana) ale nie wyszło! Za to obie wyszły za gburów, hehs XDDD i aktualnie są na etapie „co u Ciebie słychać...?” ale może zmieni się to podczas jakieś z następnych gier, gdzie Logi dowie się o chorobie Klajwa???

Super, Logan był uprzedzony do Clive'a jak Elizabeth Bennet do Pana Darcy'ego :heart: I tak był po stronie Philipka, ale mógł się skumać też ze starszym Thorntonem, wszystko mi pasi. Zakładam, że Logan jak najbardziej będzie #teamclive 8-) Pewnie ostro nacukruje Palomie o jej nowym pracodawcy
Mów mi:-
MULTI:brak

job
firma to jedyne, co jej w życiu wyszło

feelings
małżeństwo jej się rozpadło, nie ma szczęścia

and more
i chyba powinna wrócić do randkowania

Elise Thornton
33 lata
162 cm
mieszka w Queen Anne

2020-10-11, 20:37

clive thornton napisał/a
Elise, oczywiście, że miłość ponad wszystko, co Ty na to, aby Elise i Clive najmocniej trzymali się z rodzeństwa? Otóż, na pewno mieli (bo teraz Klajw jest gburem) podobne poczucie humoru może Elka była pierwszą osobą z którą zapoznał Callie (czyli jego żonę) i od razu po spotkaniu mu powiedziała coś w stylu „mordo, Ty musisz się z nią ożenić” super jakby też była chrzestną jego synka Stevena, oraz aby pomimo wszystko nadal posiadali dobry kontakt iii o wiem, Eliska równie pierwsza dostrzegła, że trzęsą mu się dłonie i siłą zaprowadziła go do lekarza, później zmuszając aby powiedział o tym Calliope, pewnie teraz są dla siebie trochę wrednie, ale to z miłooooooości..... prawda?

TAKTAKTAK! Zwłaszcza, że w odróżnieniu od reszty są "mózgowcami" - przez dużą część życia Ela przecież miała iść na medycynę, dopiero później skręciła i zajęła się nauką, więc pewnie dlatego też trzymali się razem. Ale generalnie kupuję wszystko w całości, bycie chrzestną i relkę z Callie również (później się do niej odezwę) - no i najważniesze - RĘCE! Sama spędza sporo czasu w szpitalu, więc mogli mieć częsty kontakt a przez to była lepiej zorientowana i bardziej spostrzegawcza :serducho:
I OCZYWIŚCIE, ŻE Z MIŁOŚCI! WSZYSTKO Z MIŁOŚCI <3
Mów mi:inissia#5225
MULTI:MA, HB, PA, OBC

job
brudzę sobie ręce w policji

feelings
i czytam historie opowiedziane krwią

and more
bo ktoś musi to robić

Eileen Shepherd
32 lata
170 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-10-11, 20:38

Cześć! Przychodzę z pewnym pomysłem, ale widzę, że Clive jest jakoś związany z Palomą (chyba? nie wiem, wyprowadź mnie z błędu jeśli się mylę), która przyjaźni się z Loganem, czyli bratem Eileen, więc pomyślałam, że skoro Ci się znają, to może nasze postaci też miały okazję kiedyś w przeszłości się poznać. Tym bardziej, że Shepherd zna się z Palomą i średnio za nią przepada, właśnie ze względu na zażyłość z bratem, ale to już swoją drogą. Tak jak wspomniałam, miałabym pomysł na relację, ale zanim zdradzę szczegóły, to chciałabym wiedzieć, czy takie tło i te powiązania między wszystkimi, odpowiadałyby ci i czy nie jest to zbyt naciągane :hm:
Mów mi:swoim imieniem
MULTI:marjorie

job
upadły lekarz

feelings

and more

clive mozart thornton
35 lat
191 cm
mieszka w Belltown

2020-10-12, 20:16

Callie, :heart:
Logan, no i supko! to mi się podoba :hihi: jak będziesz chciała grać, to się odzywaj <3
Elise, baaaaaardzo mnie to cieszy! Także super by było gdybyś kiedyś odezwała się do brata, a nie tylko romanse Ci w głowie!!!! :hihi:
Eileen, o zaciekawiłaś mnie (i nawet ucieszyłaś, tym, że przychodzisz z pomysłem :hihi: ) Clive związany z Palomą jest w ten sposób, że ona u niego pracują jako guwernantka jego syna Stevena, a co do ich relacji, na razie się „tylko” lubią :lol: więc dawaj!!!

Odpowiedz do tematu