hello stranger
W najnowszym ogłoszeniu można przeczytać o naborze do ekipy administracyjnej! Sprawdź sam.
ZADANIA WIELKANOCNE. Krótsze rozgrywki za więcej punktów fabularnych!
LEPRECON -dzień Świętego Patryka! Weź udział w zabawie, odwiedź sześć pubów, znajdujących się na specjalnej mapce i zbieraj punkty fabularne!
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r
boom
kiara
aurelie
diosmio
vincent
dAuvergne
posy
inissia
robert
myre

Please dont give up on me. Promise. Promise me you won't

job
firma to jedyne, co jej w życiu wyszło

feelings
małżeństwo jej się rozpadło, nie ma szczęścia

and more
i chyba powinna wrócić do randkowania

Elise Thornton
33 lata
162 cm
mieszka w Queen Anne

2020-07-22, 18:45

Elise Thornton
Całe życie spędziła w Seattle - zaczynając od szkół, przez studia i na dorosłym życiu kończąc. Jeszcze na studiach założyła firmę, która dzisiaj prężnie się rozwija i jest dobrze funckjonującą maszyną, a Ellie jest dobrą szefową. Lubi ludzi, łatwo nawiązuje kontakty i doskonała z niej przyjaciółka. Mimo roli biznes woman potrafi się też dobrze bawić. Serdecznie polecam poszukiwania <3
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:inissia#5225
MULTI:MA, HB, PA, OBC

2020-07-23, 00:24

cycolina bądźmy przyjaciółmi!
Mów mi:nie

2020-07-23, 00:27

Podrzucę Ci Teddy, bo tylko rok różnicy, a obie są ze Seattle, więc mogą znać się ze szkoły. <3
Mów mi:Faye, Lydia

job

feelings

and more

Elise Thornton
33 lata
162 cm
mieszka w Queen Anne

2020-07-23, 10:39

Easton S. Butler napisał/a
cycolina bądźmy przyjaciółmi!

Dobrze! Bo oni pracują w jednym budynku, nie? Więc pewnie przytrzymał jej kiedyś drzwi od windy (albo ona jemu) i wtedy zaczęły się ich lowki! I przy okazji widzę to, że przekupili ochronę, żeby dała im dostęp do jakiegoś poddasza/tarasu na dachu, gdzie nie ma normalnie wstępu, ale oni sie tam bunkrują na przerwę albo po pracy z butelką szkockiej, mają najlepszy widok na miasto i rozmawiają o życiu <3

Teddy Patterson napisał/a
Podrzucę Ci Teddy, bo tylko rok różnicy, a obie są ze Seattle, więc mogą znać się ze szkoły.

Tak! Różnicy wieku praktycznie nie ma, a do tego Elka przez dużą część swojego życia była pewna, że pójdzie w medycynę. Tak się jednak nie stało, ale to nie zmienia faktu, że nadal ma sporo wspólnego ze szpitalami i często siętam przewija na szkolnych korytarzach, gdy idzie na spotkanie z dyrektorem <3 Także na bank ciągle mają wspólne tematu! Elka przyjaźni (ekhm) się też z Reecem, ale nie wiem kim on jest dla Teddy - bratem? W każdym raze na pewno się dogadają i chętnie rzucę im tu jakieś psiapsie <3

2020-07-23, 16:50

Tak, zgadza się, są rodzeństwem! Mi wszystko pasuje i odezwij się, gdybyś chciała zagrać albo popisać smsy. <3
Mów mi:Faye, Lydia

2020-07-29, 22:16

OK :serducho:
Mów mi:nie

2020-07-30, 22:49

dobry wieczór kochanie! :cmok:
Mów mi:x

job

feelings

and more

Elise Thornton
33 lata
162 cm
mieszka w Queen Anne

2020-07-30, 22:55

Najgorsza żona ever ci się trafiła :lol:
Dobrze, ze tez nie jesteś święty :poke: :lol:

2020-07-30, 22:58

Każdy ma jakieś grzeszki na sumieniu :roll:
Mów mi:x

2020-07-31, 08:14

Nasi mężowie to kumple, a Twoja szwagierka to moja przyjaciółka. Też się kumplujemy?
Mów mi:Romy

job

feelings

and more

Elise Thornton
33 lata
162 cm
mieszka w Queen Anne

2020-07-31, 21:30

Ida Marie Stanford napisał/a
Nasi mężowie to kumple, a Twoja szwagierka to moja przyjaciółka. Też się kumplujemy?

No myślę, że nie wypada inaczej :lol:

2020-07-31, 22:31

To dobrze, bo inaczej byłoby dość dziwnie xd
Mów mi:Romy

job

feelings

and more

Elise Thornton
33 lata
162 cm
mieszka w Queen Anne

2020-07-31, 22:37

Mogłoby być dość niezręcznie :lol:

2020-09-19, 00:23

Gdyby na galach charytatywnych i spotkaniach biznesowych rozdawali nagrodę dla największego buca, to Jacob z pewnością byłby w pierwszej trójce. Nie wiem tylko, czy przeszkadzałby jej jakoś przypadkiem w karierze, czy całkiem specjalnie w zabawie na mieście?
Mów mi:-

job
autor książek o podróżach i przewodników

feelings
dawno temu zatraciłem się w swojej pracy

and more
i podróżach ale wciąż szukam mocnych wrażeń

graham simmons
33 lat
189 cm
mieszka w Fremont

2020-11-04, 10:32

halo bąbelku, przychodzę po coś dla grahamka jeszcze! właściwie na żadnej z moich postaci nie mam nic z elise, więc tutaj sobie coś ogarnijmy, co? <3 jest między nimi tylko rok różnicy, więc mogliby kojarzyć się jeszcze ze szkolnego korytarza? możemy nawet pójść w jakąś znajomość przez ich rodziny - graham został adoptowany w wieku dziesięciu lat, więc może elka była pierwszym dzieciakiem, którego poznał w nowej szkole? był raczej przerażony nowym środowiskiem, bo wcześniej miał problemy z rówieśnikami przez fakt, że spędził tyle lat w sierocińcu. ona jednak okazała się taka dobrą duszyczką, która wymieniała się z nim kanapkami na stołówce i siedziała po sąsiedzku w szkolnym autobusie! kontakt utrzymują do dziś - jednak od czasu rozwodu, graham zaczął częściej znikać i wpada na jakieś piwo po dłużej podróży, co ty na to? możemy też uznać, że elise była jego pierwszą dziewczyną, jeszcze w liceum. często wspominają stare czasy, naśmiewając się tym samym z pierwszych buziaków i potajemnych schadzek po nocach <3
Mów mi:stock żurawinowy
MULTI:a, j, w.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi