kliknij mnie!
Dreamy Seattle :: Zobacz temat - Penny, nie Penelope
hello stranger
boom
kiara
aviana
diosmio
andrew
dAuvergne
posy
inissia
robert
myre
uwaga
WEATHER ALERT! Ostrzeżenie przed burzami dla obszaru Seattle.Czytaj dalej.
uwaga
Powstało subforum o nazwie "Alternatywna rzeczywistość".Więcej tutaj
uwaga
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r.

Penny, nie Penelope

job
Ilustruje książki i projektuje krajobrazy

feelings
Pokochałam pracoholika

and more
...ale zamieniłam go w całkiem romantycznego robota!

Penelope Diaz
26 lat
172 cm
mieszka w Belltown

2020-08-30, 17:47

Penny Diaz
W przeciągu kilku ostatnich lat podejmowała się różnych prac (bary, kawiarnie, kwiaciarnia), więc znajomi z tych branży mile widziani. Ostatni rok pracuje jako ilustratorka książek, często przesiaduje w parku, lubi dobre imprezy. Kochana, urocza wariatka z którą nie można się nudzić. Skromna, trzymająca się z dala od rozgłosu jednak mimo wszystko gorąca przypadkowa plotka o zaręczynach (nieplanowanych) z przystojnym milionerem zmieniła jej całe życie. Szukam różnorodnych relacji, więc wspólnie na pewno coś wymyślimy <3
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:stokrotka
MULTI:nope

2020-08-30, 18:28

Hej :hello:

Co Ty na to, by Penny pracowała przez jakiś czas w restauracji Diego? On jest z tych pozytywnych ludzi, więc mógł bardzo doceniać jej pracę, no i żałować, gdy odeszła.
Poza tym mógł się dowiedzieć o jej pasji, jego matka jest malarką, on sam też ma talent po niej, chociaż nigdy się nie zajmował tym na poważnie, więc mieliby o czym rozmawiać.
Pozytywne charaktery by się dogadywały, a wiek... cóż, to przecież tylko liczba, prawda? :happy:
Mów mi:brak

job

feelings
Pokochałam pracoholika

and more

Penelope Diaz
26 lat
172 cm
mieszka w Belltown

2020-08-30, 20:44

DIEGO: Myślę, że to świetny pomysł na początek ich relacji! Zapewne zatrudniła się w jego restauracji jako kelnerka, ale swoją dobrą energią, pięknym uśmiechem i tą aurą wzbudziła sobie sympatię wszystkich na starcie. Może u niego uczyła się trochę gotować gdy na sali był mniejszy ruch? Co prawda różnica wieku jest dość spora, ale Penny przez to co działo się w jej życiu jest jak na swoje lata dojrzała, więc na pewno wspólny język znaleźli. Jak zmieniła pracę nie chciała urywać kontaktu, bo pracowali tam świetni ludzie, Diego też był świetnym szefem, więc wychodzą sobie na drinka lub Pen wpada w odwiedziny do restauracji. Może jest dla niej jak starszy brat, którego nigdy nie miała? W dodatku ostatnio zmarła jej starsza siostra, więc została praktycznie sama ze swoimi problemami. Przyda jej się ktoś rozsądny, kto nie pozwoli jej się pakować w nowe kłopoty <3

2020-08-30, 20:53

Wiemy już, że się znamy z bankietu, no i myślę, że mogłyśmy się całkiem polubić. :hop: Chyba że masz inny pomysł?

job

feelings
Pokochałam pracoholika

and more

Penelope Diaz
26 lat
172 cm
mieszka w Belltown

2020-08-31, 11:15

SOPHIE: Penny pewnie była przerażona tym jak sprawy potoczyły się na bankiecie. Ona nie lubi być w centrum uwagi, jest skromna i taka atencja ze strony wszystkich ludzi była dla niej bardzo niekomfortowa. W dodatku musiała udawać naprawdę szczęśliwą i zakochaną narzeczoną Daniela, więc może Soph jakoś ją uratowała ze szponów typowych salonowych damulek? Odciągnęła ją na bok, pozwoliła odetchnąć od tego nieustającego oceniania jej i nawet znalazły wspólne tematy do rozmów? Pen ma dwie nastoletnie siostrzenice, więc ma świetny kontakt z młodzieżą. W dodatku ilustruje książki a Soph interesuje się sztuką i rysunkiem, więc mogły porozmawiać sobie chociaż o tym i okazało się, że Penny nie jest kolejną pustą kobietą, która szuka bogatego męża. Zobaczyła w niej szczerą i uroczą dziewczynę, która jest takim promyczkiem w tym perfekcyjnym i jedynie skupionym na pracy towarzystwie <3

2020-08-31, 11:27

Penelope Diaz napisał/a:
SOPHIE: Penny pewnie była przerażona tym jak sprawy potoczyły się na bankiecie. Ona nie lubi być w centrum uwagi, jest skromna i taka atencja ze strony wszystkich ludzi była dla niej bardzo niekomfortowa. W dodatku musiała udawać naprawdę szczęśliwą i zakochaną narzeczoną Daniela, więc może Soph jakoś ją uratowała ze szponów typowych salonowych damulek? Odciągnęła ją na bok, pozwoliła odetchnąć od tego nieustającego oceniania jej i nawet znalazły wspólne tematy do rozmów? Pen ma dwie nastoletnie siostrzenice, więc ma świetny kontakt z młodzieżą. W dodatku ilustruje książki a Soph interesuje się sztuką i rysunkiem, więc mogły porozmawiać sobie chociaż o tym i okazało się, że Penny nie jest kolejną pustą kobietą, która szuka bogatego męża. Zobaczyła w niej szczerą i uroczą dziewczynę, która jest takim promyczkiem w tym perfekcyjnym i jedynie skupionym na pracy towarzystwie <3

Okej, mnie pasuje. <3

2020-08-31, 12:36

I super, podoba mi się taki układ <33

job
Współwłaściciel zakładu pogrzebowego

feelings
I don't fucking care, if you fucking care

and more
Catch me if you dare

Blake Griffith
31 lat
191 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-09-04, 13:11

Cześć 8-)

Planowałem pojawić się tu jakiś czas temu, najlepiej z jakimś sensownym pomysłem, który byłby choć trochę kreatywny przy okazji, ale... kurde, Penny i Blake wydają mi się postaciami należącymi całkowicie do dwóch różnych światów i nie wiem, do czego mogę Ci Griffitha zaproponować :hm: Na pewno łączy ich zamiłowanie do starych filmów, muzyki (u niego totalnie różnej, nie tylko lata osiemdziesiąte; łącznie z produkcją i tworzeniem czegoś samemu) oraz natury.
Może zapytam - wolisz coś z tłem (bardzo przelotnym pewnie; bo dzieli ich pięć lat, a on do tego pięć siedział, więc w młodości ta różnica mogła im wydawać się bardziej odległa...chyba?), czy świeżego, z początkiem w teraźniejszości? Przy okazji możesz nakierować, czy bardziej pozytyw, czy negatyw, bo tu i tu mogę bez problemu się dostosować :lol: A później wspólnie pomyślimy co dalej.

job

feelings
Pokochałam pracoholika

and more

Penelope Diaz
26 lat
172 cm
mieszka w Belltown

2020-09-06, 15:41

BLAKE: Myślę, że moglibyśmy pomyśleć nad czymś co działo się w przeszłości, bo teraz Penny dla swojego dobra i dobra swojej reputacji będzie unikać takich skomplikowanych znajomości (a przynajmniej będzie robić wszystko co w jej mocy by tak było). Pięć lat to z jednej strony nie tak dużo, jednak przy założeniu 20 i 25 (ewentualnie 19 - 24) to już może być przepaść. A to, że są od siebie tak różni działa tylko na plus, bo może Blake był tym niegrzecznym chłopcem, dla którego nawet tak poukładana dziewczyna jak Penny straciła głowę? Nastoletnie zauroczenie, pierwszy chłopak, pierwsza miłość i pierwsze złamane serce? Dla niego nawet nie musiało to być nic poważnego, ale wiadomo jak młode dziewczyny szybko się zakochują. Także poszłabym w kierunku jakiejś przeszłości, którą mogą teraz kontynuować po powtórnym skrzyżowaniu ich dróg. Penny ma teraz narzeczonego, który jest znanym architektem, do tego milionerem, więc jak widać wiele się zmieniło i będą mieli co nadrabiać 8-)

job

feelings

and more
Catch me if you dare

Blake Griffith
31 lat
191 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-09-07, 10:19

Blake przed odsiadką był całkiem ułożonym gościem, z wielkimi planami na przyszłość :D Jego rodzina była trochę skonkretyzowana; mieszkał w bogatej dzielnicy, jego ojciec jest inwestorem i siedzi w start-upach, matka to znana reporterka i zdobywczyni kilku branżowych nagród. To ten typ, co miał dobre wyniki w szkole i na studiach, aktywnie uczęszczał na różne dodatkowe zajęcia i generalnie nie było z nim problemów. Wtedy prędzej dogadałby się z Penny, tak myślę, niż teraz :lol: Ale mógł jej złamać serce, why not, może się poznali na warsztatach, z hmm, rysunku? :hm: Bladego pojęcia nie mam, co gość mógł tam robić; może obok były jakieś muzyczne, a pomyliły mu się godziny i wylądował na jeszcze jednych, a potem został, bo w sumie rysunek jest gdzieś przy projektowaniu tatuaży, albo potrzebował dodatkowej umiejętności, by sobie wpisać w CV, więc tam siedział :roll: A może stary Griffith wkładał w to kasę i Blake musiał tam pójść od czasu do czasu, by lepiej to wyglądało? Pewnie był trochę duszą towarzystwa, może przekonywał Penny, by poszła z nim na te warsztaty muzyczne, bo są super, i jakoś załapali kontakt. Z tym, że on gdzieś tak na około 5 lat przed odsiadką był w związku - więc jeśli to wtedy miało miejsce, to już był zajęty, o czym też mógł głośno nie mówić, bo i po co, skoro nie było tematu związków między nimi.
...i okazałoby się po czasie, gdy ciemnowłosa się bardziej zaangażowała i myślała, że coś z tego będzie? Głośno myślę, wszystko można poprawić w razie czego :D

job
Na co dzień sprzedaje dragi

feelings
sam zaś ma swoją Aimee

and more
i kilka innych uzależnień

Drew Loudain
29 lat
187 cm
mieszka w Fremont

2020-09-07, 11:37

Cześć, Penny. <33
Na czym to my stanęliśmy z naszą relką? Nadal chcę coś fajnego ale nie wiem, z której strony to ugryźć. Wychodzi na to, że są sąsiadami (a raczej byli dopóki Danny paskuda jej nie uprowadził :no: ) więc pewnie znają się siłą rzeczy. Tylko nie wiem co dalej i... mogę zdać się na ciebie? Na pewno jesteś w tym lepsza. c:
I'm a slave for your kicks, come and give me a fix, I'm addic dic dicted to you. Cocaine can't do it like you do it to me. My brain can't take it when you push it on me and I stick like glue, when I'm sniffing you.
[mru]
Mów mi:lama c:
MULTI:---

job

feelings
Pokochałam pracoholika

and more

Penelope Diaz
26 lat
172 cm
mieszka w Belltown

2020-09-07, 12:47

BLAKE: Myślę, że można byłoby to wykorzystać. Penny już jako nastolatka wykazywała zamiłowania do rysunku, ale pewnie nie było jej stać na płatne kursy. Chyba że szkoła by jej to sponsorowała, albo całe wakacje pracowała by opłacić te zajęcia. Nagle pojawił się na nich Blake, który nie miał pojęcia o rysunku, w ogóle wydawał się taki zgubiony i nieprzygotowany (mógł ciągle od niej coś pożyczać. Od kartek po ołówki do szkicowania. Od słowa do słowa złapali wspólny kontakt a jej imponowało, że starszy chłopak się nią zainteresował. Dała się dla niego zaciągnąć na zajęcia muzyczne, chociaż kompletnie nie czuła się komfortowo bo nie ma dobrego słuchu i nie potrafi na niczym grać. Chociaż poczucie rytmu jak na portorykańskie geny posiada! Wiec mógł ją uczyć gry na gitarę, chodzili sobie na piwo i ani razu nie wspomniał, że w jest w związku. W sumie ona nie pytała, więc nie mogła mieć do niego większego żalu. Ale sobie wyobraziła za dużo, pewnie się biedna zakochała i złamał jej serce. A teraz mogą się spotkać po tych latach i odnowić znajomość <3

DREW:
W sumie mam nieco szalony plan i nie wiem czy on w ogóle przejdzie i co na to Daniel, ale... Skoro oni są znajomymi z młodości, pewnie takimi dobrymi i teraz stracili kontakt muszą go jakoś odnowić. Może Drew potrzebował jakiejś pożyczki? Albo wpakował się w jakieś tarapaty i chciał spróbować odnowić z Danielem znajomość by ten mu jednak nieco pomógł przez wzgląd na stare czasy? Tylko, że drzwi otworzyłaby mu Penny, zupełnie nieświadoma tego, że Daniel w ogóle nie życzyłby sobie widzieć starego kumpla. Słysząc że to znajomy jej narzeczonego pewnie ochoczo wpuściłaby go do środka, ugościła kawą a może nawet dobrym obiadem? Coś czuję, że ta dwójka nawet dobrze by się dogadała, bo Drew jest wyluzowany i taki nieco chaotyczny jak ona sama, więc mogliby spędzić miłe popołudnie. Penny na pewno uważa go za super gościa, ze świetnym poczuciem humoru i żartuje sobie że Daniel mógłby zaczerpnąć chociaż odrobinę optymizmu i tego luzu. W ogóle możemy nawet rozegrać ich spotkanie! Chyba, że masz lepszy pomysł :serduszka:

job
już oficjalnie pracuję u siebie

feelings
umowa została anulowana

and more
dlatego zaczynam wszystko "od nowa"

Daniel Graham
30 lat
184 cm
mieszka w Belltown

2020-09-07, 17:29

Drew Loudain napisał/a:
Cześć, Danny.
Pewnie znamy się z czasów szkolnych ze względu na podobny wiek, a fakt jak bardzo się od siebie różnimy daje w sumie ogromne pole do popisu przy wymyślaniu relacji. W sumie celowałabym właśnie w taką znajomość z młodzieńczych lat gdzie Drew odnajdywał pewnie przyjemność w dokuczaniu Danielowi i ciągłym doprowadzaniu go na skraj irytacji, a jednocześnie go lubił i kiedy było trzeba - jak dobry kumpel stawał za nim murem. Tyle, że potem Drew wplątał się w jakieś podejrzane interesy i zaczął handlować dragami czego Daniel pewnie nie pochwalał, a jakiś czas potem postanowił całkowicie się od niego odciąć. Graham wyjechał do NY na studia, Drew został w Seattle, kontakt urwał im się całkowicie i pewnie od tamtego czasu aż do dnia dzisiejszego nie zamienili ani słowa.
ENDRJU :pifpaf:
ja to się tu przeniosę z dyskusją, co by w jednym miejscu było, chociaż nie wiem, czy jest co przenosić, jak tu wszystko ustalone :lol:
w każdym razie ZGADZAM SIĘ NA WSIO, wiadomo! :serducho: taka wizja przeszłości wpisuje się bardzo w "porządny" wizerunek Daniela, który od nielegalnych interesów na pewno trzymał się z daleka :stop: a teraz zobaczymy, co się uda z tego sklecić na przyszłość, bo - tak jak mówisz - można pójść w różne strony, zależy od tego, co nam do głowy przyjdzie, a że lubię komplikować życie Danielowi, to można popłynąć, polecam się totalnie! :khy:
Mów mi:A.
MULTI:herbaciany książę

job
and I'm only here to bring you free love

feelings
let's make it clear, that this is free love

and more
no hidden catch, no strings attached just free love...

Aimee Hale
24 lata
176 cm
mieszka w Fremont

2020-09-07, 17:56

Siostro moja, serce moje, nie ma takich jak my.... dwie? Kocham Cię dozgonnie, nigdy o Tobie nie zapomniałam. Po tylu latach rozłąki pewnie zaczęłam już tracić nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy, ale życie jest pełne niespodzianek, czyż nie? <3

No more dreaming like a girl,
so in love with the wrong world

Mów mi:Hania
MULTI:nie, dziękuję

job

feelings

and more
Catch me if you dare

Blake Griffith
31 lat
191 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-09-08, 12:42

Penelope Diaz napisał/a:
BLAKE: Myślę, że można byłoby to wykorzystać. Penny już jako nastolatka wykazywała zamiłowania do rysunku, ale pewnie nie było jej stać na płatne kursy. Chyba że szkoła by jej to sponsorowała, albo całe wakacje pracowała by opłacić te zajęcia. Nagle pojawił się na nich Blake, który nie miał pojęcia o rysunku, w ogóle wydawał się taki zgubiony i nieprzygotowany (mógł ciągle od niej coś pożyczać. Od kartek po ołówki do szkicowania. Od słowa do słowa złapali wspólny kontakt a jej imponowało, że starszy chłopak się nią zainteresował. Dała się dla niego zaciągnąć na zajęcia muzyczne, chociaż kompletnie nie czuła się komfortowo bo nie ma dobrego słuchu i nie potrafi na niczym grać. Chociaż poczucie rytmu jak na portorykańskie geny posiada! Wiec mógł ją uczyć gry na gitarę, chodzili sobie na piwo i ani razu nie wspomniał, że w jest w związku. W sumie ona nie pytała, więc nie mogła mieć do niego większego żalu. Ale sobie wyobraziła za dużo, pewnie się biedna zakochała i złamał jej serce. A teraz mogą się spotkać po tych latach i odnowić znajomość

Zagubiony znając jego, to nie był, bo pewnie traktował to bardziej na luzie i czuł się w towarzystwie raczej pewnie (nawet jeśli nikogo tam nie znał), ale pożyczać pewnie mógł, bo nie wiedział co z czym się je :lol: Chciał odbębnić swoje, pójść dalej, ale finalnie mogło być tak, że potem całkiem nieźle się bawił na tych warsztatach i przyszedł na kolejne i jeszcze jedne. I reszta mi pasuje, więc wychodzi na to, że to mamy, a co do szczegółów już przed rozgrywką w przyszłości, to ustalimy już na discordzie, bo nie ma sensu tu spamować 8-)

Odpowiedz do tematu