kliknij mnie!
Dreamy Seattle :: Zobacz temat - ashton
hello stranger
boom
kiara
aviana
diosmio
andrew
dAuvergne
posy
inissia
robert
myre
uwaga
WEATHER ALERT! Ostrzeżenie przed burzami dla obszaru Seattle.Czytaj dalej.
uwaga
Powstało subforum o nazwie "Alternatywna rzeczywistość".Więcej tutaj
uwaga
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r.

ashton

job
solace my game, it stars you

feelings
harness my blame and walk through

and more
in the morning, i'll call you

ashton mahoney
18 lat
185 cm
mieszka w Queen Anne

2020-08-28, 13:19

ashton mahoney
halo, witam. jestem ashton. ashTON, nie ashER. albo młody mahoney, bo w sumie to nazwisko powinno powiedzieć wam już o mnie wszystko. możemy znać się ze szkoły, o ile też chodziłeś do prywatnej. nieskromnie uważam, że drugiego takiego przewodniczącego samorządu jak ja ani nie było, ani już nie będzie. z country clubu, jeśli też grasz w tenisa albo golfa. no albo z imprez, jeśli też gubisz na nich kroki i zamiast na parkiecie lądujesz z nosem przy umywalce. no ale jeśli nie z żadnych z tych miejsc to i tak chodźcie, wymyślę nam coś super
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:m.
MULTI:nigdy

job
kiecki szyję

feelings
i kocham zbyt wiele

and more
ale córkę najbardziej

Florian Saint Verne
25 lat
182 cm
mieszka w Queen Anne

2020-08-28, 13:22

Hej Usher nie bądź zły na mnie, nie chciałem :))
Mów mi:Zul
MULTI:Valya

2020-08-28, 13:23

Hej, ASHER, my już wszystko wiemy, proszę mnie wpisać. :yay2:
Mów mi:brak

job
you can break and throw yourself away

feelings
and if you need to, you can break me too

and more
please just take me with you when you go

keyvan khayyam
18 lat
178 cm
mieszka w South Park

2020-08-28, 13:25

chciałem być gdzieś pierwszy ale PO RAZ KOLEJNY uprzedził mnie ten stary dziad florek.......
Mów mi:clonazepam#2047
MULTI:nie

job
Biegam po wybiegu w myślnych ciuchach

feelings
Ma dusza wciąż szuka bratniej energii

and more
Bez Ciebie życie jest marną syntezą bieli-czerni

Felicia St. Verne
20 lat
170 cm
mieszka w Ballard

2020-08-28, 13:31

Dwa lata różnicy to wcale nie tak dużo Ash! Szczególnie, że pochodzimy z tego samego świata. Podobnych rodzin. Nie pamiętam nawet kiedy się poznaliśmy. Może gdzieś w dzieciństwie kiedy jeździłeś rowerkiem przed domem, a ja na rolkach. A potem samo już poszło bo przecież musiałeś mnie rozumieć. Jak to jest być burżuazyjnym dzieckiem. Jak to jest mieć bogatych starych.
Jakoś sobie to tak leciało.... za rokiem rok. Teraz może spotykamy się na korcie tenisowym grając o to kto stawia wino wieczorem, a jak już pójdziemy na to wino to rozmawiamy o jakiś pierdołach i obgadujemy rodzinę Kardashianów. Możemy czasami pójść do klubu razem zapominając co rodzice mówią zwykle; NIE WYPADA
Jeśli będziesz potrzebował kiedyś gdzieś uciec bo pokłócisz się z ojcem to kilka domów dalej będzie otwartę okno ;>
Mów mi:Ivi
MULTI:-

2020-08-28, 13:53

Mieszko też chodził do prywatnej szkoły - co prawda katolickiej - ale też się obracał w takim prywaciarskim towarzystwie. Może kiedyś jego ziomki i ziomki Ashton'a mieli ustawkę? Dali sobie po mordach a potem się okazało, że jednak jest spoko i poszli pić. Od tamtego czasu mogą razem balować :heart:
Mów mi:Sherry, Micah

job
do szkoły chodzę

feelings
szuka miłości na grinderze

and more
poważnie

Oscar Reid
17 lat
165 cm
mieszka w South Park

2020-08-28, 14:25

No hej, księżniczko.
Mów mi:--
MULTI:Milo

job
robię sb rap

feelings
moje serce bije na twój widok

and more
jak dzwony notre dame

Ernest Kavinsky
20 lat
190 cm
mieszka w Belltown

2020-08-28, 19:07

Bądź moim przyjacielem :hop: :dumb:
Mów mi:michałowa
MULTI:-

job
I've never ever cried

feelings
When I was feeling down

and more
I was always scared of the sound

ethel-may grunt
19 lat
178 cm
mieszka w South Park

2020-11-12, 15:14

jak to się stało, że żaden z moich dzieciaków nie ma jeszcze żadnej relki z Ashtonem?!?!?! nie do pomyślenia!
przychodzę więc z całą bandą, ale najbardziej to pewnie z Ethel-May, która, jak zobaczy Ashtona, to się w nim pewnie zabuja od razu, bo on wygląda jak chłopcy z plakatów, którymi jej młodsza siostra obwieszała ich zagrzybiałą ścianę na ranczu w Alabamie...
oraz z moim Othello, z którym obydwaj mają tyle wspólnego, że urodzili się i stawiali pierwsze kroczki w Queen Anne, pewnie po sąsiedzku, są w podobnym wieku, obydwaj nie narzekają na brak kaski oraz na skłonność do używek, także hulaj-dusza!
Mów mi:n/a
MULTI:HOE

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi