kliknij mnie!
Dreamy Seattle :: Szukaj
hello stranger
boom
kiara
aviana
diosmio
andrew
dAuvergne
posy
inissia
robert
myre
uwaga
WEATHER ALERT! Ostrzeżenie przed burzami dla obszaru Seattle.Czytaj dalej.
uwaga
Powstało subforum o nazwie "Alternatywna rzeczywistość".Więcej tutaj
uwaga
Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do adminów lub w tym temacie. W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r.

Znalezionych wyników: 21
Dreamy Seattle Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zamówienia
Jain Hamilton

Odpowiedzi: 1419
Wyświetleń: 24076

PostForum: sprawy organizacyjne   Wysłany: 2021-01-27, 01:56   Temat: Zamówienia
Dezaktywacja postaci
Postać: Jain Hamilton
Wizerunek: Scarlett Leithold
Ostatnie słowa: na razie muszę sobie odpuścić </3

[ Komentarz dodany przez: Robert Brown: 2021-01-27, 09:26 ]
Gotowe
  Temat: >> 8 << | all we have is now
Jain Hamilton

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 169

PostForum: 241   Wysłany: 2021-01-16, 02:18   Temat: >> 8 << | all we have is now
Jain miała nadzieje, ze jednak nie będzie jej dane spotkać Dimitriego, bo jednak niesmak pozostał. Wciąż pamietała tamten dzień jakby to było wczoraj i choćby się starał to go nie polubi - tak jak i swojego teścia zresztą. Dlatego tylko przytaknęła kiwnięciem głowy, bo nawet jakby go spotkała to nie zamierzała mu mówić prawdy. Co jak co, Jainaba potrafi trzymać język za zębami, gdyby było inaczej pewnie by nie wiedziała ani o interesach Tony’ego ani tym bardziej jej męża.
Wspomnienie Alexandra wywołało u niej ścisku żołądka, bo szykowała się by do niego napisać już kilka dni, ale nie wiedziała jak zacząć, co w ogóle mu przekazać i przede wszystkim czy będzie chciał z nią rozmawiać. Ich relacje były napięte, a wszystko przez - zmarłych już - seniorów rodu, którzy niezłe manipulowali cała rodziną. W każdym razie przewróciła oczami i machnęła ręką, bo nadal uważała, ze Alex nie jest dobrym materiałem na chłopaka - jakoś nie wyobrażała sobie, żeby starszy brat miał się ustatkować, zwyczajnie jej to do niego nie pasowało, chociaż miała oczywiście nadzieje, ze Hamilton nie zrani Nat vel „miłość nie istnieje”.
Gio ma dużo pracy. – miała nadzieje, ze Ivanow zrozumie o jakim rodzaju pracy mówiła nie-Hamilton, w końcu sama wychowywała się w środowisku takim, a nie innym. – Poza tym miałam tutaj sesję zdjęciową. – to nie była tylko wymówka, a naprawdę wróciła do pracy, chociaż nawet nie musiała.
Razem z pozostała dwójka wróciła do salonu, zgadzając się z najmłodsza z towarzystwa, ze nigdy więcej nie mogą dopuścić do takiego zaniedbania siebie nawzajem. W końcu w ich środowisku ciężko znaleźć prawdziwą przyjaźń, dlatego warto dbać o te, które mają.
No ja... – uśmiechnęła się promiennie, a wszelkie smutki i zmartwienia zniknęły natychmiastowo z jej głowy, kiedy wróciła do wspomnień z dnia, kiedy powiedziała najważniejsze tak w jej życiu. Uniosła wiec dłoń z bajecznie drogim pierścionkiem, który został zauważony przez Minnie już wcześniej, jeszcze zanim Natasha zapukała do drzwi – Wyszłam za mąż. Za tego Włocha, o którym rozmawiałyśmy na festiwalu Brooklyńskim. – tutaj już zwracała się bezpośrednio do nastolatki, bo Ivanow o wszystkim wiedziała, miała tez okazje poznać jej męża osobiście, a Minnie chyba nie zdążyła przez jej spontaniczny wyjazd ze Stanów.
Wyciągnęła telefon, w którym zaczęła poszukiwać zdjęć ze ślubu, by pokazać Minnie swoją sukienkę - skromną, w stylu boho, ale prawda była taka, ze cała ceremonia taka była; w końcu podała urządzenie przyjaciółce, informując ją ile dokładnie zdjęć może obejrzeć.
A u was? U ciebie, Minnie? Wspominałaś, ze w końcu się układa, wiec? Coś było nie tak? I przede wszystkim, jak to jest być mamą. Naprawdę jest tak strasznie? – Jain dzieci nie planowała, chociaż zdawała sobie sprawę, ze odmienne zdanie ma Gio, który kiedyś chciałby zostać tatą, jednak na szczęście, w tej chwili nie musiała się tym przejmować.
  Temat: @atriumph_official
Jain Hamilton

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 913

PostForum: instagram   Wysłany: 2021-01-13, 11:28   Temat: @atriumph_official
jhamilton lubi twój post
  Temat: @minnie
Jain Hamilton

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 964

PostForum: instagram   Wysłany: 2021-01-13, 11:26   Temat: @minnie
jhamilton lubi twój post
  Temat: >> 8 << | all we have is now
Jain Hamilton

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 169

PostForum: 241   Wysłany: 2021-01-12, 02:21   Temat: >> 8 << | all we have is now
Wiedziała, ze nie musiała nic przynosić dla małej, ale chciała! Kiedy przechodzisz obok sklepu dla dzieci i widzisz wszystkie te urocze rzeczy aż musisz coś kupić.
Jain musiała przyznać, ze tez za nią tęskniła; co prawda czas spędzony w Europie był cudowny, nie narzekała tez na nudę, ale musiała przyznać, ze brakowało jej „amerykańskich” przyjaciółek, z którymi mogłaby się napić (nieważne, ze jedna z nich była niepełnoletnia), porozmawiać o głupotach, może nawet pójść na zakupy. Brakowało jej beztroski, której pewnie już nie zazna, ale wiązać się z Gio wiedziała na co się pisze. Miłość bywa ślepa!
Koniecznie! Jak ci się układa z Asmo? – zapytała z ciekawości, chociaż po jej minie i nastawieniu widziała, ze między ta dwójka wszystko w jak najlepszym kierunku. Jain jednak zdawała sobie sprawę z tego jak wielka różnica wieku między nimi była, sama swego czasu była z mężczyzna starszym od niej o 25 lat, wiec wiedziała, ze chociaż bardzo się kogoś kocha, nie zawsze było wszystko tak proste, jakby się chciało by było. A może to tylko było w jej wypadku? W końcu jej daddy był w rzeczywistości gangsterem, ukrywającym przez większość związku prawdziwe zajęcie.
Na pytanie o pierścionek nie zdążyła odpowiedzieć, chociaz otworzyła usta by zacząć jej opowiadać. Mimowolnie na usta wskoczył jej jeden z tych rozmarzonych uśmiechów i kiedy Minnie poszła otworzyć drzwi, Hamilton spojrzała na dłoń z tęsknotą i nadzieją, ze z jej mężem wszystko w porządku i wkrótce dołączy do niej w Stanach.
Z zamysłem wyrwał ją kolejny znajomy głos, należący do Natashy, której za cholerę się tutaj nie spodziewała. Natychmiast wstała z kanapy, by uściskać [kolejna] blondynkę, zaskoczona jej obecnością równie mocno co ona jej.
Co ty tu robisz, Nat? – co prawda mogła się domyśleć, ze chodzi - między innymi - o Alexandra, ale nie spodziewała się, ze jej tata pozwoliłby na jej wyjazd z Nowego Jorku.
Do tej pory pamietała, ze ten dał szlaban dorosłej kobiecie.
Jeszcze jacyś niespodziewanie goście cię odwiedza, Minnie? – zaśmiała się rzucając aluzje o Blaise, bo skoro była Nat, to kto wie? Co prawda wątpiła w to, żeby Walton (a może już Laozi?) była tutaj, bo przecież ta w życiu by nie zostawiła Noah i Liama, ale dopytać można, nie?
  Temat: Jain Hamilton
Jain Hamilton

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 37

PostForum: kalendarze   Wysłany: 2021-01-10, 00:23   Temat: Jain Hamilton
rozgrywka #1

z kim

Minnie Owlsley

trwa
  Temat: >> 8 << | all we have is now
Jain Hamilton

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 169

PostForum: 241   Wysłany: 2021-01-09, 23:48   Temat: >> 8 << | all we have is now
#1

Nie taki powrót do Stanów wyobrażała sobie blondynka, kiedy jej PJ wylądował na płytach lotniska w Seattle. Właściwie to nawet nie planowała przylotu do Szmaragdowego Miasta, ale po przemyśleniu kilku kwestii przyjęła zlecenie sesji zdjęciowej właśnie tutaj, widząc w tym okazje do odwiedzenia starszego brata i próby naprawienia prawie nie istniejącej relacji.
Była tutaj całe dwa dni, kiedy skontaktowała się ze stara przyjaciółka, ale jak można się domyśleć, nie odezwała się do nikogo innego. Tęskniła za Nowym Jorkiem, brakowało jej włoskiej pogody, którą kosztowała się ostatnie tygodnie, a przede wszystkim martwiła się o swojego męża. Rozstali się tak nagle, w pośpiechu i kiedy tamtego wieczora Giovanni oznajmił jej, ze musi natychmiast wracać do Stanów Zjednoczonych, wiedziała, że coś jest nie tak.
Złe przeczucia miała już od kilku tygodni; Gio chodził spięty i poddenerwowany, zatrudnił więcej ludzi do ochrony, a na wspólnych wyjściach zauważyła, ze był czujny bardziej niż zwykle. Miał oczy dookoła głowy, dlatego kiedy padły słowa „wracaj, ale nie do domu”, nawet nie pytała o co chodziło. Po raz pierwszy się nie stawiała i od razu go posłuchała, chociaż w rzeczywistości chciała tam z nim zostać, pomóc; ale wiedziała, że z nią u boku, był słabszy. W końcu wiedział co się stało prawie rok temu.
Także w chwili, gdy wsiadła na pokład samolotu jej serce pękło na milion kawałeczków, obawiając się, ze był to ostatni raz kiedy widzi swojego męża całego i zdrowego.
Żeby odciągnąć umysł od zamartwiania się wróciła do pracy. Wprowadziła się do hotelu, nie planując długiego pobytu w Seattle, następnym przystankiem będzie prawdopodobnie Los Angeles, a może nawet powrót do jej męża i znowu wspólne podróże. Miała na koncie przecież tyle pieniędzy, ze nie musiała się niczym martwić; udziały w rodzinnej firmie wciąż przynosiły jej dochody, spadek po dziadkach „leżał” nietknięty, a Jainaba miała wystarczająco oszczędności by jeszcze długo taki stan pozostał. W tej chwili jednak nie potrafiła cieszyć się swoim przywilejem, a jedyne co mogła zrobić to zająć głowę czymś innym.
Cieszyła się, ze w tym mieście miała chociaż Minnie. Znajomą twarz, która poznała jeszcze w Los Angeles, gdy ta druga zaczynała dopiero przypominać dzisiejszą siebie. Ufała jej i wiedziała, ze to co powie zostanie tylko między nimi. Jain starała się nie rzucać w oczy, okulary były nieodłączna częścią jej codziennych stylówek, jeździła aktualnie wypożyczonym samochodem, którego zdążyła drugi raz zmienić.
Zanim wyszła z samochodu sprawdziła w lusterku makijaż, po czym wolnym krokiem ruszyła do budynku nakładając okulary na nos.
Po wjeździe winda na odpowiednie piętro zapukała do drzwi oczekując aż przyjaciółka otworzy jej drzwi. W rękach trzymała papierowe torby; w jednej mieściła się zabawka dla dzieci w wieku Nefi - wychwalana przez panią w sklepie - oraz ozdobne spineczki i gumeczkami do włosów dla małej damy. Nie była pewna czy trafiła z prezentem, ale uznała, ze lepsze to niż nie trafiona rozmiarem sukienka czy inna cześć ubrania. W drugiej była butelka dobrego, różowego wina oraz koniak z wyższej półki - w razie, gdyby minęła się z Asmo. Na palcu serdecznym lewej ręki błyszczał ogromny kamień pierścionka zaręczynowego oraz ozdobna obrączka.
Kiedy ujrzała przyjaciółkę od razu rzuciła jej się na szyje, nie zdając sobie sprawy jak bardzo za nią tęskniła przez ostatnie miesiące. Przez chwile nawet poczuła się głupio z tym, ze przestała odzywać się do ludzi, ale z drugiej strony miała wrażenie, ze żyła w innym świecie i czas płynął tam zdecydowanie inaczej niż po drugiej stronie oceanu.
To dla Nefi. Mam nadzieje, ze trafiłam. – podała jej torbę, po czym zdjęła z siebie płaszcz i powiesiła na wieszaku w korytarzu. Weszła do mieszkania pokierowana przez blondynkę i usiadła na kanapie, zakładając nogę na nogę. Obejrzała się tez po wnętrzu mieszkania, a uśmiech nie schodził jej z ust. – Jak ci się tu mieszka? W Seattle, mieście Greya i Chirurgów. – 50 SoG nigdy nie oglądała ani tym bardziej nie czytała książki, ale wiedziała, ze akcja była w Seattle - był przecież wielki szum wokół tego „dzieła”. Oprócz tego wiedziała, ze pierwotnie był to fanfic „Zmierzchu” a ten obejrzała jako małolata dla Cedrica aktora grającego Edwarda. Nie dotrwała jednak do wszystkich części, bo nie pasował jej wizerunek wampira błyszczącego w słońcu, jakby używał balsamu z brokatem.
  Temat: Minnie
Jain Hamilton

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 898

PostForum: telefony   Wysłany: 2021-01-09, 00:38   Temat: Minnie
J.
to prawda, mamy tyle do nadrobienia!! nawet nie masz pojęcia 🤭
to wyślij mi adres, wpadnę na pewno :huggy:
kiedy to zleciało? przecież dopiero co w ciąży byłaś 😱
  Temat: @Ivanow
Jain Hamilton

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 187

PostForum: instagram   Wysłany: 2021-01-09, 00:32   Temat: @Ivanow
jhamilton lubi twój post
  Temat: Minnie
Jain Hamilton

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 898

PostForum: telefony   Wysłany: 2021-01-07, 20:59   Temat: Minnie
J.
jestem, na chwile. chyba.
koniecznie! dzisiaj mam sesje, ale bliżej weekendu?
ucałuj Nefi <3 pewnie jest już duża 🙈
  Temat: Jain
Jain Hamilton

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 82

PostForum: relacje   Wysłany: 2021-01-07, 18:34   Temat: Jain
(pisałam SMS do Minnie) Tak! Spotkajmy się przypadkiem, chociaz Jain mieszka chwilowo w hotelu (nie mogłam zdecydować gdzie ją wprowadzić :lol: ), ale niedługo odwiedzi brata, wiec będą mogły spotkać się w windzie :shock:
  Temat: @minnie
Jain Hamilton

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 964

PostForum: instagram   Wysłany: 2021-01-07, 18:22   Temat: @minnie
jhamilton lubi twój post
  Temat: Minnie
Jain Hamilton

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 898

PostForum: telefony   Wysłany: 2021-01-07, 17:12   Temat: Minnie
J.
widziałam na insta, ze jesteś w Seattle :roll:
co powiesz na spotkanie?
jestem przejazdem.
  Temat: Jain
Jain Hamilton

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 82

PostForum: relacje   Wysłany: 2021-01-07, 16:22   Temat: Jain
Jainaba Hamilton
Urodzona w Nowym Jorku, w Seattle od kilku dni. Pochodzi z bogatej rodziny, a jeszcze dwa lata temu podbijała Hollywood. Przyjechała tu tylko dlatego, ze się dowiedziała, ze jej brat tu przebywa. Ostatnich kilka miesięcy spędziła w podróży po Europie, więc jeśli twoja postać też była na wakacjach na starym kontynencie to możemy kojarzyć się stamtąd! Nie musisz być super bogaty by ją znać :)
Alexander Hamilton aka Theodor Hamilton Najstarszy z rodzeństwa, maja trochę skomplikowana relacje pomimo iż jeszcze kilka lat temu oboje imprezowali w Los Angeles i wtedy Jain nie przeszkadzał jego problem z narkotykami. Dzisiaj się o niego martwi i chce dla niego jak najlepiej, chociaz ostatnie lata nie były najlepsze dla ich relacji. imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Natasza Ivanov Znają się ze szkoły i śmiało można powiedzieć, ze są przyjaciółkami, pomimo iż to jej tata był pierwsza osoba, która jej groziła. Nie ocenia jej przez pryzmat rodziny. Jason Kim Długoletni przyjaciel, którego poznała prawdopodobnie w Los Angeles, ale totalnie mu ufa i traktuje jak brata! Minnie Owlsley Trzymały się w Nowym Jorku, a znają się jeszcze z gorącego LA, jednak kontakt im się zatarł kiedy Jain wyjechała ze Stanów, a Minnie opłakiwała rozstanie ze swoim kapitanem. imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
  Temat: Jainaba Hamilton
Jain Hamilton

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 61

PostForum: punkty fabularne   Wysłany: 2021-01-07, 16:11   Temat: Jainaba Hamilton
Jainaba Hamilton
0 punktów
+ x punktów - data za coś tam coś tam lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit
Kod:
[b]Nazwa zadania:[/b] [b]Liczba punktów:[/b] [b]Link do wykonanego zadania:[/b] [URL=http://]tutaj nazwa[/URL]
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

you're my person
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, luty - 423 punkty
Dwudziestosześcioletnia wielbicielka zwierząt, która absolutnie nie ma ręki do opieki nad nimi. Bezrobotna panna, która przyjechała do Seattle zaledwie kilka miesięcy temu. Uwielbia śpiew i grę w rzutki. Kolekcjonuje ozdoby, co świetnie jej wychodzi, nie ma jednak talentu kulinarskiego. Jej największym marzeniem jest, aby nazwano kebaba jej imieniem.
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, luty - 335 punktów
Czterdziestoczteroletni biznesmen, urodzony i wychowany w Seattle. Krążą pogłoski, że niedługo zostanie rozwodnikiem i wróci do gry jako świeżutki singiel. Łebski z niego gość, ale to nic dziwnego, skoro ma zapał do nauki. Odstresowuje się przyciskając gaz do dechy w swoim sportowym aucie lub popijając dobrą whiskey. Kocha podróżować.